Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przeplacony Uniden
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mimo wszystko, kto by nie chcial :slina:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn,że co tam trza robić ? Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie: Arturze, nie mam na mysli konkret Twojego sprzetu tylko ogol, wiecej gratow wiecej sie moze zj***c, tego sie nie da oszukac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak bywa, tak czy inaczej CB to dobra rzecz :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakimi kosztami? Samego napedu, brak kolejnego mostu, podpor, lozysk, walu, połosi Alkoholiku jeden znowu w tygodniu pijesz. Mozliwe ale tylko rok do tylu lub przodu, zalezy kiedy wyprodukowany oj tam no dostalem nowke fiorino i jedna szyba z 01 a dwie 00 To jest ok :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Alkoholiku jeden znowu w tygodniu pijesz. Mozliwe ale tylko rok do tylu lub przodu, zalezy kiedy wyprodukowany [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:59_________________________________________________ tak .....jak stoi pod światłami i mieli i ......... nie jedzie Co racja to racja, chociaz kosztami serwisowania mozna sie jakos pocieszyc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja raz sie dalem zlapac bo lenistwo nie pozwoliło mi na wyciagniecie anteny, od tego czasu zadnych mandatow. Raz zestaw za 350-400 zl i spokoj ..
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
Sa wydajniesze bo maja ciśnienie przedwtrysku 220 Bar a afn 190, poprostu sa nowsze.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Szczerze mowiac nie masz sie czym szczycic .. :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:48_________________________________________________ Teraz jest w nd. Ja tez jade, daj znac w razie czego to sprawdzimy te AJM
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
Tak czy inaczej wtryski w ASV (Seat) sa wydajniejsze wg opini niz te w AFN mimo tej samej mocy.
-
[ALL] DJ Binek - Summer Mix 2011
Sluicham online, jutro w aucie Jedynie jakość lubie lepszą , może kiedys coś w tym temacie ?
-
[ALL B5] Ori halogeny RS4
:hi:
-
[ALL B5] Ori halogeny RS4
z 2000 roku to : Str lewa: 8D0 941 699 E Str prawa:8D0 941 700 E[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:11_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B6] Amatorskie lakierowanie błotnika :)
Ja porponuje ładnie okleic do samego rantu zeby nie wyjechac na pionowa sciane błotnika i dol ladnie wyszlifowac papierem, kupic podklad w spray-u oraz sam lakier jak nabradziej zblizony, wtedy masz to zapewnione ze dobrze zabezpieczysz a koszt nie przekroczy 25zł, wiec szkoda bawic sie jakimis pedzlami. Taka reperaturka jak kolega wyzej proponuje to jest dobra na odpryski a nie na wieksza powierzchnie.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pewnie niekoniecznie ale jak juz przebijesz bieznie z lozyska do innej tarczy to moze byc roznie :mysli:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wyglada na to ze z tylu jest łozysko tez w tarczy a z przodu ni ma ino jest w samej piascie.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [ALL B5] Ustawienie wzmacniacza Alpine V12
Tzn twierdzisz że cyfrowy filtr z radia bedzie lepszy od aktywnego we wzmacniaczu? Jesli tak Ci ustawili sprzet jak piszesz to ja bym sie tym publicznie nie chwalił. Pozdrawiam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam w niedziele nie robie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz bedzie lizanie dupki :tongue4: i weekendy tez pracujace ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co ma spot do Twojego niskiego zawiasu Trza bylo wieksze felgi dac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- [ALL B5] Ustawienie wzmacniacza Alpine V12
Przy takim wzmaku takie głośniki polecasz, może od razu wszystko nowe powinien zapiąć? Błagam Cie, tu mu piszesz o jakis kondensatorach haha a podpowiadasz ze ma cale pasmo puscic na sub i ew obcinac to kiepskim cyfrowym filtrem z radia jesli je ma.. Haha schemat na ustawienie czułości, dobre... to sie dobiera a nie ustawia na oko.. Zastanów się chłopie, wyżej piszesz żeby ustawił zwrotke na full a teraz na 80Hz proponujesz, kolejny schemat nic nie warty.. Przy dobrych kablach przy takim sprzecie ten kondensator potrzebny jak na przyrodzeniu wrzód. - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście