Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Przeplacony Uniden
  2. mimo wszystko, kto by nie chcial :slina:
  3. tzn,że co tam trza robić ? Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie: Arturze, nie mam na mysli konkret Twojego sprzetu tylko ogol, wiecej gratow wiecej sie moze zj***c, tego sie nie da oszukac
  4. Tak bywa, tak czy inaczej CB to dobra rzecz :good:
  5. jakimi kosztami? Samego napedu, brak kolejnego mostu, podpor, lozysk, walu, połosi Alkoholiku jeden znowu w tygodniu pijesz. Mozliwe ale tylko rok do tylu lub przodu, zalezy kiedy wyprodukowany oj tam no dostalem nowke fiorino i jedna szyba z 01 a dwie 00 To jest ok :good:
  6. Alkoholiku jeden znowu w tygodniu pijesz. Mozliwe ale tylko rok do tylu lub przodu, zalezy kiedy wyprodukowany [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:59_________________________________________________ tak .....jak stoi pod światłami i mieli i ......... nie jedzie Co racja to racja, chociaz kosztami serwisowania mozna sie jakos pocieszyc
  7. Ja raz sie dalem zlapac bo lenistwo nie pozwoliło mi na wyciagniecie anteny, od tego czasu zadnych mandatow. Raz zestaw za 350-400 zl i spokoj ..
  8. danielom odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    Sa wydajniesze bo maja ciśnienie przedwtrysku 220 Bar a afn 190, poprostu sa nowsze.
  9. Szczerze mowiac nie masz sie czym szczycic .. :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:48_________________________________________________ Teraz jest w nd. Ja tez jade, daj znac w razie czego to sprawdzimy te AJM
  10. danielom odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    Tak czy inaczej wtryski w ASV (Seat) sa wydajniejsze wg opini niz te w AFN mimo tej samej mocy.
  11. Sluicham online, jutro w aucie Jedynie jakość lubie lepszą , może kiedys coś w tym temacie ?
  12. :hi:
  13. z 2000 roku to : Str lewa: 8D0 941 699 E Str prawa:8D0 941 700 E[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:11_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us
  14. Ja porponuje ładnie okleic do samego rantu zeby nie wyjechac na pionowa sciane błotnika i dol ladnie wyszlifowac papierem, kupic podklad w spray-u oraz sam lakier jak nabradziej zblizony, wtedy masz to zapewnione ze dobrze zabezpieczysz a koszt nie przekroczy 25zł, wiec szkoda bawic sie jakimis pedzlami. Taka reperaturka jak kolega wyzej proponuje to jest dobra na odpryski a nie na wieksza powierzchnie.
  15. Pewnie niekoniecznie ale jak juz przebijesz bieznie z lozyska do innej tarczy to moze byc roznie :mysli:
  16. Wyglada na to ze z tylu jest łozysko tez w tarczy a z przodu ni ma ino jest w samej piascie.
  17. :siema:
  18. Tzn twierdzisz że cyfrowy filtr z radia bedzie lepszy od aktywnego we wzmacniaczu? Jesli tak Ci ustawili sprzet jak piszesz to ja bym sie tym publicznie nie chwalił. Pozdrawiam
  19. ja tam w niedziele nie robie
  20. Teraz bedzie lizanie dupki :tongue4: i weekendy tez pracujace ?
  21. a co ma spot do Twojego niskiego zawiasu Trza bylo wieksze felgi dac
  22. Przy takim wzmaku takie głośniki polecasz, może od razu wszystko nowe powinien zapiąć? Błagam Cie, tu mu piszesz o jakis kondensatorach haha a podpowiadasz ze ma cale pasmo puscic na sub i ew obcinac to kiepskim cyfrowym filtrem z radia jesli je ma.. Haha schemat na ustawienie czułości, dobre... to sie dobiera a nie ustawia na oko.. Zastanów się chłopie, wyżej piszesz żeby ustawił zwrotke na full a teraz na 80Hz proponujesz, kolejny schemat nic nie warty.. Przy dobrych kablach przy takim sprzecie ten kondensator potrzebny jak na przyrodzeniu wrzód.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.