Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[B7 BLB] Zamknięcie drzwi od wewnątrz
A ten suwak przy samym zamku przesunaleś ( nie wiem czy wb7 tez to jest ale powinno) ? Bo wciśniecie bolca/ klamki od srodka nie zabezpieczy drzwi od wewnatrz, jedynie z zewnatrz.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Aktualnie nie ma już watku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolega tu na forum wymienia za 200 zł wyswietlacze
-
[ALL] Szybkie pytanie odnośnie OC
Nie ma znaczenia czy tego czy innego dnia, jeden dzien bez ubezpieczenia to 100 Euro kary. Oczywiscie w przypadku kolizji badz kontroli.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Aktualnie w robocie jestem, wieczorem wrzuce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Skąd wiesz , że tak późno ? Log 011 robiony ? Pewnie Cały komplet robilem.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany a jak mi turbo pozno wstaje od ok 2500tysia a potem laduje jak powinno to w co uderzyć?
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Nie wiem po co te filozofowanie jak to sie robi Vag-iem, tutaj : http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/25/ jest dokladnie opisane jak ta procedura powinna wygladać.
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Po złozeniu trzeba wyregulować kąt wtrysku Vag-iem bo pompa zawsze cos sie zmieni
-
[B6 BAU] Podstawowa czynność po zakupie
Musashi, zgadzam sie jak najbardziej ale przecież pisanie ze faktury można zrobić w Photoshopie to juz troche skrajność. Napisałem przeciez, mozna wizualnie ocenic pasek i sie ustosunkowac czy faktycznie byl wymieniany czy nie.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja mialem nexie 1.5
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie to ni w dupe na reke bo bede w Krk , wroce dopiero 31 a wtedy bym i co lyknal bo pierwszy spot bez mojego dyzuru
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chyba jednak na ten spot 31 sie bede musial postarac dostac chyba ze bedzie 30 w sb
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Decyzja :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zaraz Marki Nie po nazwisku zaraz
-
[B6 BAU] Podstawowa czynność po zakupie
Od razu mowie ,nie wiem jak to wyglada w v6 ale jesli masz rozrzad z przodu to zrzuc oslone i zobacyzsz jak wyglada pasek, jak nie ma pekniec,wytarc itd i napisy jakies widac tzn ze byl jednak niedawno zmieniany i mozesz sobie go odpuscic.. Jedynie plyny eksploatacyjne, klocki tarcze itd bym posprawdzal.. Tutaj uwielbiaja pisac od razu czarne scenariusze jakby sami mieli z 1 reki samochody
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Avant wiecej jak 1,5m do srodka nie wezmie tym bardziej ze tu masz 142 na 240
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wymiary pierwsza paczka 142 cm 91 cm 240 cm druga paczka 40 cm 16 cm 74 cm Przyczepka 2,5mx1,5m to chyba styknie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A szkoda gadac, jeden tu mi glowe zawracal a jak sie okazalo ze trzeba dluzej poczekac to wolal do sklepu poleciec :gwizdanie: Ciesze sie ze sie sprzet sprawdza [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:31_________________________________________________W ustawieniach profilu masz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Caly czas tylko tu zwykle nikogo niet Piotrek podpis nieaktualny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mopge co najwyzej wieksza przyczepke zalatwic ale to chyba nie da rady
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co chcesz przewieźć?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ponoc nie robia dobrego