Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. :hi: Standardowo, idzie weekend to musi sie spieprzyc...
  2. Jak tam Wiesku, cos ostatnio malo sie udzielasz ?
  3. czy na spota wcześniej chcesz wyjechać by się nie spóźnić :decayed: Ja odpoczywać a nie jebac, na to sie jebie cały rok ;d badboy, masz jakis problem zwiazany z górnictwem?
  4. jutro wyjazd :decayed:
  5. Teraz to mnie to lata, wazne ze od 8 do 12 nie padalo w Strumieniu
  6. chyba u ciebie bo u mnie leje no leje co jakis czas ale w nocy bylo ok w żorach i do 12 w Strumieniu tez, teraz na zmiane w Pawlowicach deszcz ze sloncem
  7. ta pogoda na onecie ch*** warta jest dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..
  8. łaski nie robisz, auto jak jest zarejestrowane musi miec oc i tyle, to tak jakbys mogl sobie dzienne ubezp wykupowac wtedy kiedy tylko jezdzisz..
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210872.0
  10. kalniam sie nisko Pani, klaniam [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________ Grzesiu logi wrzucone na forum, obserwuj
  11. przycina sie? w jakim zakresie? A EGR moze faktycznie bo jest zasyfione wokol niego. Jakies rady?
  12. Witam Panowie, zrobiliśmy z kolegą troche logów, kolega twierdzi ze czasem lapie muła a czasem idzie jak szalona i nie wiadomo z czego to, moze z logow ktoś coś wyczyta. Dziekujemy z góry Log (0 - 013) Log (1 - 011) Log (2 - 000) Log (3 - 010) Log (4 - 003) Log (5 - 003,003) Log (6 - 007) Log (7 - 001) Log (8 - 004,004) Log (9 - 011) Log (10 - 000) Log (11 - 011)
  13. poprostu oc trzeba zawrzec w dniu rejestracji, jesli nie to za spoznienie do 3 dni jest 100 eurasow kary.. dlatego sprawdzaja czy zawarliscie oc w dniu rejestracji bo to dla nich kasa
  14. Co masz na mysli :gwizdanie: :gwizdanie: ? :mysli:
  15. Ty juz nie pij :facepalm:
  16. tzn co :?: sok pomarańczowy z lodem waniliowym :decayed: będzie dobrze,trochę wiary [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 00:48_________________________________________________jadę do domu ,bo jeszcze jestem w swd , kororowych Wiara wiarą ale robisz komus dobrze a tu sie okazuje ze sam jestes rypany w dupe.. bez obrazy ofc
  17. :kwasny: sie narobilo
  18. Arturoo dalej czytasz ?
  19. Arturoo ile uzytkownikow tyle opini
  20. wrzosu, juz Ci przeszlo z tunerem ?
  21. Miło było poznać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.