Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. wszedzie gdzie patrze to min 200
  2. No to innego rozwiązania nie ma jak kupić z benzyny. przekodowanie vagiem to prosta sprawa i napewno ktoś w Twojej okolicy ma kabel i Ci to zrobi.
  3. Gdzie tak tanio nabijają? Po tych upałach wyglada na to że też musze dobić bo malo wydajna
  4. Nie rozumiem o co sie obrażasz, dostałeś odpowiedz, to chyba za Ciebie Tobie tego nie założe nie ? Troche własnej inwencji, a jeśli chcesz prosto zawsze mozesz kupić licznik z on .
  5. Też tam mam taki punkt ale zaden z niego czujnik natezenia, reguluje sie tylko pokretlem. chyba ze w poliftach inaczej to dziala..
  6. Ściagalem juz licznik w 2 sztukach co prawda 97 r i tam jest torx, chyba ze przed miniliftem byly krzyzowe. tak czy inaczej nie jest to jakos dokrecone jak koło
  7. jakie śrubokrety, przecież tam są śruby na torx dokładnie 20 :facepalm:
  8. No to co mam Ci wyczarowac? Masz wyrazna odpowiedz, malo mnie interesuje gdzie jedziesz i jak Ci sie bedzie jechalo, licznik z beny mozna zalozyc tylko trzeba zakodowac i tyle, a jak Ci to przeszkadza to kupuj z ropniaka i nie zawracaj d*py.
  9. Po 98 tez zalozysz, kwestia przelozenia pinow lub zrobienia przejsciowek, no i zakodowanie immo.. dla chcacego nic trudnego
  10. Ale co porownywaleś Wiesku? Podstawową ofertę do kilkuletniego użytkownika?
  11. Za taką kwotę to miałem mieć więcej od Ciebie ale nie potrzebuję i dla tego obniżyłem abonament. Jak widzisz ja za 40 mam 240 min to chyba nie wiele mi brakujae do twojej ofert a i tak tego nieprzegadam No tylko troche inny telefon no i ja mam pakiet neta w tym za 10zł. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 16:22_________________________________________________No i pierwszy raz, chodzi mi glownie o to, że jesteś kilka lat u dziadow a daja Ci to samo co nowym klientom inne sieci ..
  12. ja mam fizyczny jak najbardziej
  13. ja na start mam 300 min , free do playa i na stacjonarki za 59zł do tego e72 za 1zł aa no i pakiet internet 250mb.
  14. To jaki Ty masz abo i ile minut?
  15. Mimo wszystko zadna siec nie ma takiej dobrej oferty jak teraz play
  16. ?? Wyższa Szkoła Terowania Dachów :tongue4: :polew: Troszke wyzej ale na tej zasadzie haha
  17. Ooooo to masz ukończoną WSTD :tongue4: ??
  18. Taka praca
  19. Uploaded with ImageShack.us Moj but i moja audinka
  20. A tam, przekodowujesz na ON ten licznik i wskazuje Ci normalnie obroty tylko masz dluzsza skale i czerwone pole dalej jak to w pb. nie odczuwalne podczas jazdy.. [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:54_________________________________________________ Jak dla mnie to dużo pieprz*nia a cenowo pewnie malutka różnica Pewnie malo o tym wiesz..
  21. ostatnie zdanie zj***l bo nie po slonsku
  22. Przejebali cala baze od wczoraj do dzis do 14 ;/
  23. tez musze wybrac i co mowicie, generali?
  24. Na poczatek musial bys znaleźć zdrowy ten silnik a to proste nie bedzie
  25. ja tez mam jakos tak ze dlugo jezdze bez dokladania a jak juz cos jebnie to potem wszystko po kolei trzeba robic :disgust:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.