Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Ja 2 juz bede nad morzem
  2. Coś ostatnio sie nie składa...
  3. Arturo bedziesz w nd?
  4. nie ma takiego spania.. Grzesiu Ty sie tak nie stresuj tym spotem
  5. Jak bede chcial kupic to nie bede pytal tu na forum Zaproponowalem, bo ten set ma ambitny wstep ale jakos brak charakteru, mimo to mam w aucie i dzis caly dzien jak jezdzilem to sluchalem
  6. jakbys byl na poprzednim spocie to by Ci chlopaki przemierzyli, a tak to moge nowe zalatwic..
  7. Ktoś jeszcze zainteresowany miernikiem lakieru?
  8. Nic nie mowiles :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. Może sie na coś przyda No nic legam, trzeba jutro isc do roboty :kwasny: Pozdrawiam, dobrej nocy!
  10. :?: nie kumam Tez sa takie wtyki , podsuwam gdzie szukac [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:47_________________________________________________ Wikipedia cytujesz .... :polew: No niestety nie , ETKa 7.2
  11. proponuje szrot i szukac jakiegos golfa III
  12. Dodatkowo w Borze, Beetlu, Polo, Golfie, Passacie i transporterze
  13. Arturoo ETKA mowi ze 80 miala takie, 100 tez i inne z tamtych lat wiec moze jakis szrot ?[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:41_________________________________________________ To lepiej nie zakladaj FIS-a
  14. Od kogo taKie historie ?
  15. Mowie o oczywiscie.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:35_________________________________________________ Ty juz nie pij :facepalm:
  16. Arturze pociesze Cie moze tym, że w kazdej w histori ostatnich 20 lat byly takie kostki
  17. a byly by bo w galaxy byly takie, ale poszlo na szrot ;/
  18. ja tyle mam czasem na 50 km[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:19_________________________________________________ Atrurze, smiac sie czy plakac ?[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:23_________________________________________________ najwiecej widzialem chwilowego 29
  19. mi 7 wychodzilo srednio,. ale teraz zszedlem na niecale 6 jak widac te 2-cyfrowe liczby przy przyspieszaniu to od razu wyrownuje sie obroty:p[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________no i mi fis pokazuje 5,5 srednia
  20. no wlasnie na ktora to wrescie Grzesiu, po montazu Fis-a idzie sie nauczyc Eco-drivingu
  21. Ktoś wie czy w końcu zmienila sie godzina spotów wg ankiety?
  22. tzn,że co tam trza robić ? Poza wymianą oleju w dyfrze nic jeszcze nie robiłem :gwizdanie: Arturze, nie mam na mysli konkret Twojego sprzetu tylko ogol, wiecej gratow wiecej sie moze zj***c, tego sie nie da oszukac tylko kupić nie "po dachu" i można się cieszyć ciesz sie, że nie byles w sb na spocie bo jak Piotrek dorwał grubosciomierz lakieru to wszystkich obecnych zbadal [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:11_________________________________________________No, ja juz znam takich co im "zbywa" , tak jak mnie podsowiecili Mlke sirio z dachu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.