Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Ja miałem tylko odblaski czerwone U to miales co robić
  2. Zalezy jak by komu zalezalo
  3. Jak spatrze gdzies to bede pewnie rezał, można zrobić klubowe rezanie hah
  4. Mówisz o białych lampkach? W b6 prosta sprawa jak ktoś ma czerwone, bo i miejsce przygotowane ino wyciac. u nas znow jest kicha bo takiego miejsca nie ma i nie wyglada to tak do konca ladnie rezane ale zawsze efekt jest. sam chce zalozyc te lampki ale jakos zniknely te dla mnie (wrzosu ) i narazie odpuscilem temat
  5. Z drugiej strony co rezać jak ma sie komplet ?
  6. A nie na paliwo ?
  7. Ja tez zalozylem Fis
  8. Czesto spotykam sie z srebrna b5 avant na tablicach SJZ5J52 , kojarzy ktoś ?
  9. No masz szczęście a już myślałem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 18:54_________________________________________________Zbieram się do roboty narka ,może coś w nocy napiszę. ROBERT MOŻE BYŚ TAK ZAPYTAŁ O TĄ MIEJSCÓWKĘ U CIEBIE ? To Robert ma miejscowe? Ja bede w sobote
  10. RamkE bo tylko tylna
  11. Zauwazylem, że spoty w sobote rzadko kiedy wypalają bo mało kto może byc
  12. Pakiet S-line i dwie rury z tyłu ?? toć
  13. Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c ? Klubowa ramka z tyłu Widziane pod EC Zofiowka w J-biu
  14. Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c ? Klubowa ramka z tyłu
  15. Chcę być To bądz, wręcze Ci tego gla
  16. wiesiek3d, bedziesz w sobote na spocie?
  17. :siema:
  18. po jednym i do spania
  19. tak mowi, ale znajac zycie naXebany jezdzil Mimo to ,urwac bylby problem
  20. Arturo a Tobie podjebali ta dokladke?
  21. Dalem sie namowic na montaz gajgerow z fis :facepalm:
  22. Przy Twoim to chyba nie ma za duzo kombinacji :mysli: odezwij sie na gg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.