Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. No toż przeca na lewym sie to wydarzylo Przeciez jak czlowiek w pracy jest to 80km/h na tempomacie i powolutku:P
  2. jaa jo juz wia
  3. Też racja :polew:
  4. :gwizdanie: ale żeś go teraz wkurwił zapewne [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 18:34_________________________________________________ Czamu ? Ja Hammera fury nie widziol na oczy i nie wiedziol ze on SRC wiec mysle czarna B7 ze sciema szyb to moze być on
  5. H4mm3Rna poczatku myslalem ze to Ty
  6. przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0 Jak nie ,nawet lepiej bo wały nie pękają, pompy oleju nie siadają itd. itp. Wiesiu o przyspieszeniu mowie:P[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:41_________________________________________________no uwierzylem, ja mu pelny a ona ma czas
  7. przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0
  8. Dziki zapierdalacz [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:00_________________________________________________I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem
  9. Kto ma taką ?
  10. andy_sky, jak zdrówko ?
  11. Ktory cwaniak mnie dzis poganial dlugimi na 81 w b7 SRB38VX :> :> ??
  12. Kto bogatemu zabroni :rolleyes:
  13. Sprawdz szczelnosc dolotu jesli cos syczy.
  14. Dziwne ze biemdablju jedzie na wstepie
  15. ja uzywam 6.7 bo czytalem ze 6.8 jeszcze nie dopracowali.. :mysli:
  16. :bry:
  17. Chlopie ales Ty ograniczony, oryginalnie bylo w B6 i wtedy montuje sie to w nagrzewnice gdzie jest na to miejsce, w b5 nie bylo takich schowkow, jedynie jakies patenty z rurka PCV... :facepalm:
  18. nie jest bo go nie ma w b5
  19. :hi:andy_sky, szybkiego powrotu do zdrowia
  20. Wspaniały kolego akurat ja u siebie w miescie mam mase fanatykow Ruchu Chorzów stad moja opinia. Nie generalizuje ale te hasło do Tuska jest żałosne moim zdaniem. Haha no i co z tego, wsrod kiboli jest kilka osob takich może ... Reszta banda i cholerstwo, ktore potrafi tylko malowac hasła na swiezo odnowionych budynkach czy mostach :facepalm:
  21. Prosze :gwizdanie: Hiszpania to nie tylko turystyka, to również ogródek europy To jest za to na poziomie :good: Nic tylko napierdalac sie na stadionach i rozpieprzac wszystko co jest pod reka. Wg mnie powinni kiboli tlumic jak sie tylko da, odechce sie pajacom cwaniactwa i zajmą sie robota na wlasne zycie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.