Treść opublikowana przez danielom
-
[ALL] Jak zrobić mostek w Tym wzmacniaczu ?
Czego jescze nie wiesz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry: Arku wrzuc foty z ostatniego spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[ALL] Jak zrobić mostek w Tym wzmacniaczu ?
Zdjecia :facepalm: :facepalm: Wioec masz wzmacniacz 4 kanałowy wiec mozesz zrobic na nim 2 mostki mostek robisz tak jak masz zaznaczone, minus z lewego kanalu i plus z prawego chincha podlaczasz tylko tego po ktorej stronie zrobisz mostek, oczywiscie L i P chinch[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 01:00_________________________________________________ [
-
[B5 AFB] AFB padła hydraulika, wypadły 3 dźwigienki i pastylki, przedmuch przez dolot ...
Gratuluje fachowej roboty widac że masz pojecie o temacie i nie potrzebujesz korzystac z warsztatow Pozdrawiam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Watpie bo z Pawlowic do Żor musze zajechac, potem sie ogarnac i dotrzec do Rb a to juz bedzie po 18, przy malej frekwencji ktora sie zapowiada moze byc problem zeby ktos byl. Chyba ze bedize cos sie dzialo w Studzionce to wtedy prosto z roboty, 5 min i jestem:D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Z tym ze nawet felge mial taka jak Ty Kto ma foty z ostatniego spota? d*pa zbita, w te sobote nie bedzie mnie, robie do 17 ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Byłem dziś u goscia w J-biu co ma taka jak Twoja Arturoo z tym ze bez sciemy szyb i bez q ale z daleka myslalem ze do Ciebie jade haha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pretor, popieram
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jest tu kto ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dziekuje Dziwne rozwiązanie Wymieniał ktoś slizg przedni fotela?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wyglada na to,że cos idzie z tym ze na cala kostke jest tylko jeden kabel. Dziwnie, ze dali 2 kostki do poduchy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robert., idzie do niej jeden kabel brazowy. Dziwne to hmm :hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z tym ze nie mam podgrzewanych. Ale byscie mnie uradowali gdybym mial maty grzejne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
masz racje Arturze, jakos mi tak dziwnie siadlo. Co na temat tych wtyczek w moim fotelu ktos wie? A gdzie w Studzionce chcecie grillowac??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany w B5 pod fotelem ma byc jedna kostka cyz dwie? Bo ja mam brazową wieksza i zołtą która pewnie od Air Baga ale ta brązowa? :mysli:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
H4mm3R, bedziesz na spocie za tydzień?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo, moja chce koniecznie na zuzel ale jo ni mom mozliwosci w ten week
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/niebezpieczny-wypadek-900-metrow-pod-ziemia,1,4263278,region-wiadomosc.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo, jakby nie patrzec za te kwote kupisz 4 takie opony nowe a tu masz 2 prawie nowe a 2 nieco mniej + felga. Szalonej okazji nie ma ale raczej warto.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur foty nie banglaja.