Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja Robert, alkohol sie boi Ciebie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja tu o powaznej sprawie a Wy o alkoholu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chopy nie pijcie juz nic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Aha, co do zasilacza to ja nie w temacie Arku, gdzie mieszacie? Macie jakies dobre źródło? Potrzebuje vulkanschwarz mettalic w ilosci ok 100ml na zaprawki, bo klape mi pod szyba biere i zderzak ostatnio otarlem .
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
blant88 też Daniel Jaki zasilacz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Yyyy bo teraz nie wiem czy do mnie rozmawiasz ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Poprostu, z alkoholi to tylko piwo spozywam . A do lustra to w przenośni, bo brakło kompanów Mechaniką zajmuje sie sam, ogarniam temat , chodzi mi o lakiernictwo a dokladniej gdzie tanio i dobrze namieszac lakier
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert, ja sam do lustra teraz browar pije, moze sie dogadamy ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arku w lakiernictwie dzialasz osobiście? Tzn chodzi mi o to, czy masz warsztat?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A faktycznie, nie zauwazylem edycji... Nie, poprostu ciezko u mnie z czasem w sobote popołudniem, postaram sie na przyszly tydzien jeśli spot bedzie, stawic sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie Robercie, normalnie na kompie w liście Forum pokazuje mi tylko Moja A4 i Facebook w kategorii Forum Głowne a w spoty sa przeciez w forach głównych wiec o co chodzi?? Moze mi ktoś screen jak to powinno wyglądać?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:26_________________________________________________I powiedz o co chodzilo z " czekasz na moją? " ??
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
Jesli chcesz jakiś racjonalnych rad, moge pomoc na Pw, jeśli chcesz prostych banalnych rozwiazan, pisz Pan tu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chyba sie cos wysrało
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Powiedzcie mi panowie, czemu na głównej nie mam działow ze spotami? mam tylko Moja A4 oraz Facebook w forach glownych??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pisałem chłopakom z forum ale mam się nie wtrącać :gwizdanie: Jeśli tak mówią.. Mam nadzieje że w razie czego bedzie jakas mobilizacja. Robercie na Twoja ???
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No Arku skoro znasz typa to go uswiadom ze moze byc roznie skoro takie numery chlopakom z forum odstawia.
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
Naprawde warto wziac zestaw odseparowany a odpuscic sobie wspolosiowce bo nie bedziesz zadowolony...
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
Kolego zastanów sie troszke, gdzie napisałem dokladane panele? Kolega Krycha opisał pięknie jak pod tapicerą zrobić ładne panele w ktore sie wklada 16 cm i z zewnatrz nic nie widac a gra milion razy lepiej. [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:45_________________________________________________Poza Krychą tutaj tez jet opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81221.0.html;highlight=car+audio
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Musze sie w koncu wybrac
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
Kolego nie oszukujmy sie, w przod jedynie jakis zestaw odseparowany. Kolega twierdzi że nie chce przerabiac, polecam dolozyc panele w drzwi i bedzie mogl wlozyc 16cm glosniki a z zewnatrz nic nie bedzie widac, tanim kosztem polecam zestawik Helixa odseparowany albo Hertza. Cena ok 250zł za wysokie tony i konkretna 16 w drzwi. Nawet bez wzmacniacza zagra to sporo lepiej od zestawu oryginalnego. [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:29_________________________________________________Chyba ze usilnie nawet bez tych paneli to chociaz 13cm Helixa odseparowane: http://allegro.pl/helix-b52c-glosniki-samochodowe-13cm-zwrotnice-i1544902913.html
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
jaki sens pchania w drzwi współosiowcow? przeciez to nie gra...
-
[ALL] Czy directy są faktycznie najtańsze ? - chciałbym sprawdzić
Kolego oferujesz uzbezpieczenia?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Trzeba jakos pomoc koledze, moze jakas mała mobilizacja?[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 16:20_________________________________________________cabriofan, warto? i tak co chwile popaduje ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197613.0 czytaliscie??
-
Bezpłatna navi w Noki ????
sprawdzcie sygic, tt i garmin miekna przy tym ,porownywalna z AM