Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Ja Robert, alkohol sie boi Ciebie
  2. Ja tu o powaznej sprawie a Wy o alkoholu
  3. Chopy nie pijcie juz nic
  4. Aha, co do zasilacza to ja nie w temacie Arku, gdzie mieszacie? Macie jakies dobre źródło? Potrzebuje vulkanschwarz mettalic w ilosci ok 100ml na zaprawki, bo klape mi pod szyba biere i zderzak ostatnio otarlem .
  5. blant88 też Daniel Jaki zasilacz
  6. Yyyy bo teraz nie wiem czy do mnie rozmawiasz ?
  7. Poprostu, z alkoholi to tylko piwo spozywam . A do lustra to w przenośni, bo brakło kompanów Mechaniką zajmuje sie sam, ogarniam temat , chodzi mi o lakiernictwo a dokladniej gdzie tanio i dobrze namieszac lakier
  8. Robert, ja sam do lustra teraz browar pije, moze sie dogadamy ?
  9. Arku w lakiernictwie dzialasz osobiście? Tzn chodzi mi o to, czy masz warsztat?
  10. A faktycznie, nie zauwazylem edycji... Nie, poprostu ciezko u mnie z czasem w sobote popołudniem, postaram sie na przyszly tydzien jeśli spot bedzie, stawic sie
  11. Nie Robercie, normalnie na kompie w liście Forum pokazuje mi tylko Moja A4 i Facebook w kategorii Forum Głowne a w spoty sa przeciez w forach głównych wiec o co chodzi?? Moze mi ktoś screen jak to powinno wyglądać?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:26_________________________________________________I powiedz o co chodzilo z " czekasz na moją? " ??
  12. Jesli chcesz jakiś racjonalnych rad, moge pomoc na Pw, jeśli chcesz prostych banalnych rozwiazan, pisz Pan tu
  13. Chyba sie cos wysrało
  14. Powiedzcie mi panowie, czemu na głównej nie mam działow ze spotami? mam tylko Moja A4 oraz Facebook w forach glownych??
  15. pisałem chłopakom z forum ale mam się nie wtrącać :gwizdanie: Jeśli tak mówią.. Mam nadzieje że w razie czego bedzie jakas mobilizacja. Robercie na Twoja ???
  16. No Arku skoro znasz typa to go uswiadom ze moze byc roznie skoro takie numery chlopakom z forum odstawia.
  17. Naprawde warto wziac zestaw odseparowany a odpuscic sobie wspolosiowce bo nie bedziesz zadowolony...
  18. Kolego zastanów sie troszke, gdzie napisałem dokladane panele? Kolega Krycha opisał pięknie jak pod tapicerą zrobić ładne panele w ktore sie wklada 16 cm i z zewnatrz nic nie widac a gra milion razy lepiej. [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:45_________________________________________________Poza Krychą tutaj tez jet opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81221.0.html;highlight=car+audio
  19. Musze sie w koncu wybrac
  20. Kolego nie oszukujmy sie, w przod jedynie jakis zestaw odseparowany. Kolega twierdzi że nie chce przerabiac, polecam dolozyc panele w drzwi i bedzie mogl wlozyc 16cm glosniki a z zewnatrz nic nie bedzie widac, tanim kosztem polecam zestawik Helixa odseparowany albo Hertza. Cena ok 250zł za wysokie tony i konkretna 16 w drzwi. Nawet bez wzmacniacza zagra to sporo lepiej od zestawu oryginalnego. [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:29_________________________________________________Chyba ze usilnie nawet bez tych paneli to chociaz 13cm Helixa odseparowane: http://allegro.pl/helix-b52c-glosniki-samochodowe-13cm-zwrotnice-i1544902913.html
  21. jaki sens pchania w drzwi współosiowcow? przeciez to nie gra...
  22. Trzeba jakos pomoc koledze, moze jakas mała mobilizacja?[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 16:20_________________________________________________cabriofan, warto? i tak co chwile popaduje ;/
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197613.0 czytaliscie??
  24. sprawdzcie sygic, tt i garmin miekna przy tym ,porownywalna z AM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.