Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a to wspolczucia dobrze ze chociaz dostep do netu jest bo chyba jakos czas lepiej leci co ? no nic ja ide sie połozyc, dzis 12h pracy dalo troche w kosc... dobrej nocy a Tobie Wiesku przyjemnej i spokojnej pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu, spac nie mozesz:)?
-
[ALL B5] Montaż anteny CB na klapie
czemu antena ma sie niszczyc od odkrecania i ponownego zakrecania??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co jak co ale jak mialem nexie i dostala strzala w tyl to nie dosc ze na drugi dzien rzeczoznawca to jeszcze taka piekna wycena ze druga bym kupil.. tyle ze to z OC sprawcy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
[INNE] TVN TURBOKAMERA - 2 letnia A3 z silniekiem 2.0TDI
http://www.auto-swiat.pl/1-wszystko-o-silniku-20-tdi nic juz wiecej nie dodam, ale gwarantuje Ci ze pojawi sie tu pewnie wiecej osob zgodnych z opinia ze 2.0 tdi nie umywa sie nawet do 1.9 przez co VAG strzelił sobie samoboja. dziekuje
-
[INNE] TVN TURBOKAMERA - 2 letnia A3 z silniekiem 2.0TDI
a miałeś kiedykolwiek do czynienia z 2.0 tdi, że tak mówisz? czy tylko naczytałeś się i nasłuchałeś? uwielbiam opinie ludzi, którzy nie mają i nie mieli 2.0 tdi... za to Ty majac 1 uwazasz te silniki za wspanialy wytwór VW/Audi? Błagam Cie, od dawna wiadomo ze smarowanie w tych motorach jest spierdolone, nawet na naszym forum mamy kilka watkow o przerobkach smarowania w tych silnikach, uwazasz je za bezpodstawne a ludzi którzy je stworzyli za nie znajacych sie na rzeczy ?? Na to wyglada... w porównaniu do 1.9 TDI jest to porażka i nic z tym nie zrobisz. Pozdrawiam
-
[INNE] TVN TURBOKAMERA - 2 letnia A3 z silniekiem 2.0TDI
no ciekawe ze w serwisie za 6 tysia.. auto 2008 rok i 100 tysia przebiegu, poprostu padaka te 2.0 tdi i tyle w temacie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
teraz w tvn turbo gosc zali sie ze kupil A3 2.0 tdi i po 100 tysia zatarl a oni mu nie chca zwrocic kasy za naprawe ;/ rok 2008
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
troche rozowa czcionka srednia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kopia nie oznacza freeware ,dlatego pytam Mimo nawet to, liczac koszt sprzetu i osprzetu szczegolnie jak ktos nie ma 2 din to na AM wystarczy na długo.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mysle ze cena zakupu rns-e i do tego konsola jak ktos ma 1 din i mapy itd to koszt bedzie taki ze am bedzie na kilkanascie lat bo chyba mapy audi nie sa tak za free :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale sie pogoda zesrala ;/
-
[B5 AEB] Jaka skrzynia biegów w 1.8T quattro??
jak wyciagniesz skrzynie to masz oznaczenie na gornej czesci kolnieza laczacego z silnikiem[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:06_________________________________________________skrzynie w 1.8 aeb CTF DJJ CKH DAJ
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale kicha w dodatku taka droga:P Ciezki jest powrot do pracy po tygodniowej leberce...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/edukacja/pza_formularz_zmiany_danych.pdf takie coś mi karzą wypelnic- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mozliwe że u Ciebie to inaczej wyglada, ja konto załozyłem w 2004 roku wiec nie mialem wtedy 18 lat , może dlatego wymagaja identyfikacji stad tego nie robie gdy klikne na konfiguracje konta to wyskakuje mi formularz do wypelnienia i wyslania... no nie ważne, odpowiedz uzyskałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie nie czytacie, mówie że nie mam tam wprowadzonego swojego konta bankowego bo trzeba wysłać kopie dokumentu oraz formularz którego nie wysłalem wiec automatycznie idzie przekazem stad moje pytanie ile to moze trwac m3rvin, dzieki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Powoli nr konta wprowadzasz sam w swoim profilu Wieśku to nie takie proste, bo kupujący skorzystał z nieuniknionego PzA które nieco ogranicza możliwości i pozwala na przetrzymywanie naszej kasy, osobiscie nie korzystam z tego no ale nie zdazylem nawet powiadomic ze zycze sobie na konto wlasne a nie PzA. Gdyby transakcja była 1 dnia msca to na kase trzeba czekac do nastepnego msca- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie zeby na konto to trzeba wyslac kopie dokumentu i taki formularz, a jak sie tego nie zarejestruje to wysylaja przekazem jak do 100zł to ostatniego dnia msca a jak wiecej jak 100zł to po 14 dniu, tymczasem wczoraj mi tam gosc przelal wiec w ostatni dzien msca no i niby ruszyla ta procedura wyplaty tylko ciekaw jestem ile im to zajmuje.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chlopaki dostawal ktos kiedys kase z Płacę z Allegro przekazem?- [ALL B5] Dekiel oryginalnej felgi Audi 15' tzw "słoneczko" potrzebuje zdjecie oryginału
o widzialeś o to mi chodziło.. czyli obwódka jest pod kolor felgi, zas środek to taki ciemny szary mat?- [ALL B5] Jak włączyć tempomat?
naciskasz i jest, jesli nie dziala to prawdopodobnie nie jest podlaczony. znajdz na forum temat montaz tempomatu, tam masz jak sprawdzic czy aktywowany , zapnij vaga i testuj.- [ALL B5] Dekiel oryginalnej felgi Audi 15' tzw "słoneczko" potrzebuje zdjecie oryginału
Witam Panowie, potrzebuje dokładne zdjęcie oryginalnego dekielka, tzn chodzi mi o jego kolor bo moje sa przemalowane a chciałbym je odnowić i wrócic do oryginału a nie umiem zlokalizować nigdzie fajnego zdjęcia. Pomoże ktoś? Foto mojego: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście