Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
a bo zdjalem dzis poduszke bo chcialem poprawic manetke z tempomatu i zablokowalem sobie kierownice, chcialem odblokowac i pyk zaplon a braklo czasu na wpiecie Vaga
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Witam, nareszcie udało mi sie dojść do zrobienia lepszych zdjęć swojego autka, dodatkowo nałożyło się to z umyciem dzisiejszym więc przedstawiam ją Wam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja kubilem Febi i jest jak najbardziej ok...
-
Montaż tempomatu A4 B5
Warto podlinkować w 1 poście ten oto link do PDF-a http://www.a4.goleszow.eu/Instalacja%20tempomatu.rar , ponieważ jest tam pięknie i przejrzyście opisany montaz tempo w AFN. Polecam, ja dzis wyrezałem, działa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wifil Cie to szarpnęło :?: kupiłem ino manetke, wiazke sam przygotowałem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tempomat wyrezany. nawet dziala, choc kostki za sterownikiem fest zmaltretowane:P jakby ktos miał luzem chetnie przygarne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tam wyglada Twoj plyn do wspomagania? mozliwe że pompa przysiada i dopiero po jakims czasie sie rozkreca i daje odpowiednie ciśnienie...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrzosu i ja zrobiliśmy wczoraj mini spot pod blokiem:D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pytam, bo obok mojego garazu stał dzis czarny avant identyczny jak moj z tym ze SR ,a ze stal pod warsztatem, który najlepszej renomy nie ma to chcialem sie wlasciciela spytac czy sie dobrze zastanowil:D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Miałem dodac ze przedlifta:P
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3 pomaranczowe czy to brazowe? i 1 biała.. foto w sprzedam dzieki z góry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chłopaki wie ktoś może jak rozszyfrowac paski na sprezynie? bo mam komplet na przod i nie wiem czy to 1ba czy 1be czy cos jeszcze innego?[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 18:41_________________________________________________i przyznac sie kto ma czarnego avanta na tablicach SR i ramkami z klubu:D?
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN
warczy jak dziki od 3 tysia w gore:D
-
[ALL] Przyciemnianie przednich bocznych szyb
ja nawet boczne mam takie niebieskie stad moje pytanie ?
-
[ALL] Przyciemnianie przednich bocznych szyb
Przy okazji sie podepne, powie mi ktoś czy A4 ma standardowo takie niebieskawe szyby? U siebie takie mam, nie jest to czysto przeźroczyste szkło tylko takie własnie niebieskie.. Więc jak to jest?
-
[B5 1Z] Dziwny odgłos przy odpalaniu
i myslisz ze od slizgajacego paska motor nie chcial jechac ? luzny pasek to jedynie to ze albo piszczy,albo jest slabe ladowanie i kiepskie wspomaganie a nie ze auto jechac nie umie, to nie pasek napedowy:P
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
miałem na mysli regulacje swiecenia samych lampek a nie podswietlenia bo to wiem gdzie jest Dzieki za foty
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Widze masz lampke bez diod doswietlajacych.. a powiedz mi, te pokretlo to regulacja natezenia swiatla ??
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jakbys mógł jeszcze jakies foty zrobic jak to sie komponuje w podsufitce?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Wiec moze zrob ładny opis itd i wrzuc tu?
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
bzdura, jakim cudem zmienisz kat skoro nie bedziesz odkrecac pompy?
-
[ALL B5] Audi chorus i zmieniarka
Rozumiem, wiec sprawa zmieniarki rozwiazana. A co do samego radia, o jakich przeróbkach mówimy? Da rade jakos wyprowadzic z tego radia podlaczenie podswietlenia? Czy jedynie emulator CAN wchodzi w gre?
-
[ALL B5] Audi chorus i zmieniarka
Witam, czy ktos potrafi mi podpowiedzieć czy takie radio : http://img708.imageshack.us/img708/3930/p2190004q.jpg podłącze w B5 i czy da rade do niego wpiac zmieniarke? W necie masa sprzecznych informacji bo tez tych rodzai Chorusa jest kilka. Pozdrawiam
-
[ALL B5] A4 B5 srebrny pazdzierz 1.6 :D
Kolor ładny, ogolnie golas, fantastyczne i na poziomie z tym emblematem, zreszta czego oczekiwać po gościu który pisze: Niech Ci porzadnie "zadudni" w głowce :polew: :polew:
-
[B5 ANA] moja piękna
tak sie wtrace, ale lepiej wymienic dokladke pod zderzakiem w razie wywalenia lpg niz miec otwor kolo wlewu na stale:D