Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. a bo zdjalem dzis poduszke bo chcialem poprawic manetke z tempomatu i zablokowalem sobie kierownice, chcialem odblokowac i pyk zaplon a braklo czasu na wpiecie Vaga
  2. Witam, nareszcie udało mi sie dojść do zrobienia lepszych zdjęć swojego autka, dodatkowo nałożyło się to z umyciem dzisiejszym więc przedstawiam ją Wam
  3. ja kubilem Febi i jest jak najbardziej ok...
  4. danielom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Warto podlinkować w 1 poście ten oto link do PDF-a http://www.a4.goleszow.eu/Instalacja%20tempomatu.rar , ponieważ jest tam pięknie i przejrzyście opisany montaz tempo w AFN. Polecam, ja dzis wyrezałem, działa
  5. wifil Cie to szarpnęło :?: kupiłem ino manetke, wiazke sam przygotowałem
  6. tempomat wyrezany. nawet dziala, choc kostki za sterownikiem fest zmaltretowane:P jakby ktos miał luzem chetnie przygarne
  7. jak tam wyglada Twoj plyn do wspomagania? mozliwe że pompa przysiada i dopiero po jakims czasie sie rozkreca i daje odpowiednie ciśnienie...
  8. wrzosu i ja zrobiliśmy wczoraj mini spot pod blokiem:D
  9. Pytam, bo obok mojego garazu stał dzis czarny avant identyczny jak moj z tym ze SR ,a ze stal pod warsztatem, który najlepszej renomy nie ma to chcialem sie wlasciciela spytac czy sie dobrze zastanowil:D
  10. Miałem dodac ze przedlifta:P
  11. 3 pomaranczowe czy to brazowe? i 1 biała.. foto w sprzedam dzieki z góry
  12. chłopaki wie ktoś może jak rozszyfrowac paski na sprezynie? bo mam komplet na przod i nie wiem czy to 1ba czy 1be czy cos jeszcze innego?[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 18:41_________________________________________________i przyznac sie kto ma czarnego avanta na tablicach SR i ramkami z klubu:D?
  13. warczy jak dziki od 3 tysia w gore:D
  14. ja nawet boczne mam takie niebieskie stad moje pytanie ?
  15. Przy okazji sie podepne, powie mi ktoś czy A4 ma standardowo takie niebieskawe szyby? U siebie takie mam, nie jest to czysto przeźroczyste szkło tylko takie własnie niebieskie.. Więc jak to jest?
  16. i myslisz ze od slizgajacego paska motor nie chcial jechac ? luzny pasek to jedynie to ze albo piszczy,albo jest slabe ladowanie i kiepskie wspomaganie a nie ze auto jechac nie umie, to nie pasek napedowy:P
  17. miałem na mysli regulacje swiecenia samych lampek a nie podswietlenia bo to wiem gdzie jest Dzieki za foty
  18. Widze masz lampke bez diod doswietlajacych.. a powiedz mi, te pokretlo to regulacja natezenia swiatla ??
  19. Jakbys mógł jeszcze jakies foty zrobic jak to sie komponuje w podsufitce?
  20. Wiec moze zrob ładny opis itd i wrzuc tu?
  21. bzdura, jakim cudem zmienisz kat skoro nie bedziesz odkrecac pompy?
  22. Rozumiem, wiec sprawa zmieniarki rozwiazana. A co do samego radia, o jakich przeróbkach mówimy? Da rade jakos wyprowadzic z tego radia podlaczenie podswietlenia? Czy jedynie emulator CAN wchodzi w gre?
  23. Witam, czy ktos potrafi mi podpowiedzieć czy takie radio : http://img708.imageshack.us/img708/3930/p2190004q.jpg podłącze w B5 i czy da rade do niego wpiac zmieniarke? W necie masa sprzecznych informacji bo tez tych rodzai Chorusa jest kilka. Pozdrawiam
  24. Kolor ładny, ogolnie golas, fantastyczne i na poziomie z tym emblematem, zreszta czego oczekiwać po gościu który pisze: Niech Ci porzadnie "zadudni" w głowce :polew: :polew:
  25. tak sie wtrace, ale lepiej wymienic dokladke pod zderzakiem w razie wywalenia lpg niz miec otwor kolo wlewu na stale:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.