Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. danielom odpowiedział(a) na malinek21 temat w 1.9TDI
    Zawsze tak jest ze 2 cyfrowe wartosci pokazuje jako jedna duza i jedna mala..
  2. No rzeczywiscie sie nie chwalił
  3. Mi tez sie kiwa fotel kierowcy, nieraz jak przyspieszam to odchyla sie do tyłu:D trzeba wymienić slizg o nr 435881203A , u gajosa 10 zł
  4. Jak jest regulacja ledzwi to w kazdych sie bedzie Ci dobrze jeździc. armistead, ja mam przedlift a mam regulacje ledzwi
  5. Najlepiej jak sobie usiadziesz na obu i porownasz, kazdemu sie siedzi inaczej. Ja osobiscie bardziej wole zwykle niz kubly z tego wzgledu, ze ciezej sie troche wsiada do kublow z racji wystajacych bokow.
  6. odkrecasz wkrety wokol tapicerki, pod uchwytem musisz zdjac jedna czesc z niego to taka zaslepka i tam jest jeszcze jeden wkret. Potem jak masz korbke z tylu to musisz ja odbezpieczyc i zdjac. pozostaje szarpnac tapicere do gory i schodzi.
  7. Z tego co ja rozumiem to kolega el-mark mowi, ze mial uszczelke która zaslania istniejace otwory w glowicy/bloku i stad jego pytania a Ty widze ciagle uparcie o innych tematach.
  8. Jak masz sprawny termostat to Ci nic nie da zadna dykta czlowieku bo i tak plyn nie pojdzie na duzy obieg i chlodnice.. pomyslcie czasem troche
  9. Zaraz czarne scenariusze pisza wszyscy który nie slyszeli tego i nie maja o tym pojecia, obstawiam ze piszczy Ci napinacz paska wielorowkowego, u mnie to samo sie dzieje w minusowych temperaturach, powyzej zera albo jak silnik sie rozgrzeje jest
  10. nie mozesz wpiac od tak sobie 2 glosnikow pod kanal bo zmieni sie opornosc a nie wiem jak w przypadku concerta, ale wiekszosc koncowek nie zniesie zwiekszenia opornosci x2. nie po to robia albo 2 konce albo 4 konce zeby szlo sobie wpinac jak sie podoba.
  11. u mnie tez na manualu jak mam to sam zwieksza , dopiero po kilku zmniejszeniach stoi na ustawionym
  12. nie ma w etce koloru szary jest: Uploaded with ImageShack.us
  13. Stag 300 + wtryski 6x Magic Jet Reduktor Magic 3 miedź 6mm moim zdaniem najlepszy zestaw , dolozysz teraz to napewno zwroci Ci sie to, nie ma co oszczedzac na sile na instalacji... sprawdz http://lpg-forum.pl , znaja sie chlopaki...
  14. nie jezdze na podtlenku haha;D poprostu przerabialem juz kilka aut ze sterownikami kme i nie uwazam zeby to sie w jaki kolwiek sposob umywalo do staga. tyle ode mnie:D
  15. niby czemu ?? kiepskie mozliwości konfiguracji w porowaniu do staga..
  16. A komputer KME to jeszcze wieksza lipa:D
  17. dogrzewa do 90'c? ja robie w jedna strone do pracy 10km, jak kupilem byl uwalony termostat i paliła 10l na 100km teraz 7l po wymianie
  18. dalby ktos jakies zdjecia z 97-98r avanta jak to wyglada?
  19. Pamietaj, sterownik tylko Stag, to jest tak konfigurowalne jak w Audi dzialania VAG-iem.
  20. Zobacz kratke w zderzaku tam gdzie sa/powinny byc halogeny. u mnie jak wpadnie w rezonans dziwnie piszczy:D
  21. zmieniał sam a teraz nie wie jak ustawic ponownie.. chyba samo sobie przeczy?
  22. armistead, Ty miales te listwy tylko naklejane, bez zadnego demontazu starych na nitach etc? coś takiego : http://allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-chrom-obwodki-szyb-tuning-i1420508520.html
  23. etka podaje zbiornik wegla aktywnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.