Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
To ciekawe skoro przekaźnik odpuszcza po kilku sekundach.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W naszym regionie są to odcinki drogi S1 (Bielsko-Biała – Cieszyn) oraz DK81 (Katowice – Skoczów, z wyłączeniem miasta Żory) :banan: Bez sensu to, chcąc zapiąc kemping za rodzinnego vana trzeba bedzie cwaniakom płacić. ;/
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
SkOs, czytasz co sie do Ciebie pisze? Sprawdz wydech, robiłeś to? Moje tez sie trzepie jak jest na dworze cieplej a tym bardziej jak sie fest przygrzeje, to drzy lewarek i cala buda. Wystarczy chwycic wydech i jest spokoj, winna jest plecionka. Sprawdz a potem zadawaj kolejny raz pytanie a nie sprawdzajac poprzednich propozycji.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
badboy, daj odpoczac hemoroidom i nie spinaj sie tak robert., podziwiam cierpliwosc i opanowanie Ciulato ze tak teraz wyszlo ze spotami bo nawet nie bede mogl z Wami wypic za zdrowie, bo akurat co 2 tydzien mam w robocie dyzur i musze byc dostepny pod telefonem. ehh te swieta wszystko popsuly
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
Może to być coś z pompa, bo swiece w temp ok 10' nie grzeja
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
Mowilem, sprawdz wydech
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
Zwróc uwage na plecionke wydechu, najlepiej jak sie tak zagrzeje to chwyc ja czyms albo na koncowy nacisnij noga, zobaczysz ze drgania ustana.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobrej nocy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Piotrek, nie mowie ze sie nie da byc zadowolonym z LPG. Podstawa dobra instalacja i poprawnie skonfigurowana [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 23:59_________________________________________________Panowie, prawie wszystkich rozeznalem ze spotu, ale do teraz nie wiem kim jest kolega, który przyjechał srebrnym sedanem ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobra instalacja to podstawa, sam 2 lata jeździlem autem na LPG (nexia) z bardzo kiepska i stara instalacja, wiecej bylo z nia problemow niz pozytku, a przy wartosci auta nie warto by bylo robic wiekszych zmian w niej, dlatego powiedzialem sobie, ze teraz tylko ON, zeby miec fajną mozliwie moc i konkretny niuton w stosunkowo malej pojemnosci (opłaty)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pretor, masz srebrnego Avanta?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja sie pisze na paintball
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Piotrek, gdyby nie te fragmenty ramion przy rancie to bylby ciekawy wzor
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spita wszyscy ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki za spotkanie Kto robil foty i ma je dostepne ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a to mc dzis czynny?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Więc jakie decyzje?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: czyli co, jaka jest koncepcja ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cos sie przewinęło o Studzionce, to aktualne? masz jakies informacje Robercie ? jutro sie zjawie jedynie jeśli bedzie jakis wyjazd gdzies to moge odpaść ale generalnie pod Tesco bede
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jak to jutro z tym spotem?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszyscy spia ? :D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzis w Żorach widzialem srebrne b5 przedlift avant z hakiem benzyna na klubowych ramkach na bocznej szybie tylnej napisane "Świder". Ktoś wie kto to ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek, wszystkiego co najlepsze :) :hi: