Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
;/ nie ladnie ... no to nic, to dopiero w przyszlym tyg sie spotkamy :thumbdown: [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:39_________________________________________________jedyny kupiec na to to firma na ul. kolejowej :D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak cenisz tego paździerza ? Bedziesz w srode?
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
tak
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
na oryginale tez strona dziala bez problemu, przynajmniej na symbianie. nie znajdzie opery bo nokia nie instaluje takiego softu na start
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
A o tym mowisz. lepiej normalnie przez przegladarke wejsc niz odpowiadac po mailu. jest tam jakis system?
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
co ma poczta do przegladarki?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a gdzie Twoje ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
może by się nawet dało ale na pewno zajmie ci to więcej czasu niż byś ściągnął zderzak Dzieki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w Pawlowicach aktualnie atakuje dość fest.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie wiadomo co to mo moze jakas hujnia i od razu sie rozpieprzyl?? Jesli to przegub..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przegub terkoce i to w skręcie [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 12:27 Przeca kolega mowi ze terkocze jak kolo fortuny i nie musi w skrecie, jak bedzie ubity to i po prostej bedzie terkotal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
trzaska zwykle przegub :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[ALL B7] Porada jakie oznaczenie silnika BRE czy BRD
To raczej 140km bylo bardziej awaryjne niz 170km??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wlasnie chcialem to dodac no i sprezarka nie bedzie sie chciala zalaczyc[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 20:23_________________________________________________Ja montowalem w AFN swoim i AHU kolegi wrzosu, w razie czego zapraszam do siebie to ogarniemy temat
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie,bedziesz mial tylko mniejsza wydajnosc albo calkowity brak chlodzenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew:
-
[ALL] 2.0 TDI jest gorszy niż myślisz - ciekawy artykuł
Porażką jest to, że wszystkie 2.0 wrzuca się do jednego worka i ocenia na podstawie usterek z 2005 roku. I ciekawe, że najwięcej problemów dotyczy aut sprowadzonych zza granicy ze znacznymi przebiegami. Panowie, nauczcie się filtrować te medialne rewelacje bo bezmyślnie powtarzacie tylko ploty i tworzycie mitologię na bazie jakiegoś odsetka awarii jakie się przytrafiły. Gdyby jakiś dziennikarzyna chciał to jak pozbiera do kupy wszystkie typowe niedomagania 1.9 TDi i to odpowiednio opisze to wyjdzie z tego najgorszy silnik w historii ludzkości. Ciekawe, że takiej samej nagonki jak na 2.0 nie ma na 2.5 TDI, które tez potrafią namieszać... Radzę się dobrze zastanowić zanim się potępi w czambuł coś, z czym nawet nie miało się osobiście doczynienia. Jednak jakby nie patrzec 1.9 jezdzi miliony. CO do 2.0 , prawda jest taka, że jeśli ktos projektuje motor w XXI wieku i popelnia takie bledy to nie swiadczy o tym za dobrze, nie oszukujmy sie, awarie smarowania sa nagminne, nawet u nas na forum opisywane przerobki z 1.9 tdi (tak tak, tego awaryjnego o którym piszesz) zeby problem zniknal. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 09:42_________________________________________________a 2.5 TDI to niewielki odsetek w porownaniu do 1.9
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Następny jest 11 czerwca Faktycznie, zapomnialem że w sobote tym razem
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
Ogólnie to chodzi mi o to że cała kwota jaką masz do wykorzystania na abonament jest podzielona na kilka pozycji. Jakiś pakiet minut promocyjnych, pakiet złotówek i kilka innych. Jakby nie mogli dać kwoty z której wychodzi te 350 min np i spokój. A tak jedne schodzą najpierw drugie później i już kilka razy przekroczyłem abonament przez to a np 50 minut z jakiegoś pakietu mi zostało i przepadło w piz*u Bładzisz... W play aktualnie masz pakiet złotówek czyli np ja w abo 59zł mam 68zł do przegadania, czyli 240min i 386 sms/mms wymiennie. Aktualnie jest jakas nowa oferta i juz jest w tym abo 300min. do Tego stan darmowy na pol roku za frajer i 250mb neta .. Do tego dostalem e72 za 1zł. Kto znajdzie lepsza oferte, zapraszam do dyskusji. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 00:30_________________________________________________ Ciebie to chyba poprzedni pracodawca musial mocno wk***ic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mam czasu ostatnio 12 chyba normalnie powinien sie odbyc? Czy jakies opcje z urodzinowym spotem :mysli:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
poki co , a troche jezdze nie spotkalem takiej jak Twoja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artura nie poznac, mimo ramek :naughty:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak to bywa, Robercie podpis nieaktualny