Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
Jaki laptop na komunię?
Biedaczku, kilka lat starszy i juz najmadrzejszy SPrzedalem mase laptopow za swojego mloedgo zycia w zwiazku z czym jakies pojecie o tym mam i nie faworyzuje tylko jednej marki ktora sam osobiscie mam [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:36_________________________________________________Dodajac tylko fantastyczne hP daje rok gwarancji na swoj sprzet haha...
-
Jaki laptop na komunię?
Wszystko złe tylko hp najlepsze nie wyskakuj z biznesowymi seriami a jesli juz to porownuj takie w kazdej marce, napewno tez pro book nie nalezy do takich
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
I tu juz robi sie przewaga
-
Jaki laptop na komunię?
execuiter, zdaje sie ze handlujesz Hp-kami O ich fantastycznym nagrzewaniu sie juz nie wspomnisz?
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
Sorry na to spojrzalem jak juz wyslalem, ale tak czy inaczej B6 ma wyznaczone miejsce do tego i idzie zalozyc waz laczacy, zas B5 nie ma takiej mozliwosci bez konkretnego rezania. Wystarczy poczytac temat
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
tomaszstn, to B6 a nie B5. z tego co wiem, nie ma mozliwosci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Komis nie polecam, ceny zawyzone, konkretnie rezana, mnie jakos odrzuca
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Te całe odblokowanie to tylko kopiuj/wklej wiec filozofii nie ma. kupiłem GC 500 i jestem zadowolony
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Z tym ze chyba Mio bedzie kosztowac wiecej ?
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Ja tam przeczytalem sporo watkow na www.my-navia.pl na temat 500HD i pisza wyraznie ze matryca HD przy taki mprocu to nieporozumienie. ja mam bez HD i dziala wszystko plynnie i filmy i navi. pozdro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ktoś jeszcze zainteresowany miernikiem grubosci lakieru?
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
To nie jest HD nie pakuj się w to. Z HD, BT i transmiterem??? Jeśli tak to sam kupie od tej osoby, ja kilku osobom z forum już poleciłem kolegę który ma sklep i sprzedaje te goclevery Navio 500 po 290zł co jest bardzo dobrą ceną [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 16:02_________________________________________________ Goclevery nie mają stacji dokującej. W aucie i tak przeważnie ma się podłączoną nawi pod ładowarkę i ten kabel zawsze będzie "latać" a później i tak trzeba uchwyt schować z szyby bo zaraz jakiś złodziej wywali szybę. Nie nie ja mam bez BT i FM. Wersja HD to hujnia, wystarczy poczytac, AM sie bedzie cieła bo za slaby proc na taka rozdzialke. lepiej zwykla matryce
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Jakby nie patrzec bardzo wazny czynnik. Nie wiem skad wziales te jej liderowanie ale: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26175/chip-przegladarki-test-19-774.jpeg http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26175/chip-przegladarki-test-25-774.jpeg http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26175/chip-przegladarki-test-26-774.jpeg
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Tylko Chrome, proponuje porownac czas uruchamiania i prace na kilkunastu otwartych zakladkach co bedzie bardziej mulić A tłumaczenia ze Google przejmuje portale ma sie nijak do tej dyskusji, maja kase to przejmuja a czy maja dobre produkty to juz inna sprawa...
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Za 250zł masz nowke GC500
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Potwierdzam opinie wyżej, mam GC 500 i AM
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak ja bym miał listwy w drewnie to dawno bym na nie coś nakleił ( obojętnie co , byle nie było by drewna ) Ja nie narzekam
-
Jaki laptop na komunię?
Napewno bierz sprzet z procesorem Intela, żadnych AMD
-
Jaki laptop na komunię?
Sorry kolego, ale za 1800 to mozna kupic sprzet do przegladania netu, nie ma opcji na lepszy sprzet do gier w takich pieniadzach.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
Jaki laptop na komunię?
Powodzenia.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w sobote kicha ze spotem, ja akurat robie do 17 wiec nie dalem rady... za to 29 bede dzien po urodzinach, ale trzezwy,zwawy i gotowy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema: