Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Nie nie to nie Wrzosu, jego auto znam bardzo dobrze
  2. Ja nie twierdze że nie masz racji
  3. i ja sie podpisuje pod tym, jestes w stanie podac jakies wymiary tej skrzynki, jaki litraz ? Swietna robota
  4. Skoro tak mowisz :)
  5. a4 b5 avant srebrna SZO08JP przednia ramka klubowa, zna ktoś ?
  6. Ale silnik naprawdę długo musiał by jeździć na 10W a nawet raczej na 15W , żeby do czegoś takiego doszło ( inna sytuacja to taka , że ktoś bardzo rzadko zmieniał olej ) Powiem Ci ze przywozac auto z niemcowni ciezko okreslic ile ktos lał dany olej nie majac ksiazki i majac przebieg taki jak u mnie (254 tys) dlatego leje polsyntetyk i jestem po srodku bez ryzyka
  7. Oczywiscie od poczatku mowie o sytuacji cofania sie w gestosci oleju a nie o laniu od poczatku pelnego syntetyka.
  8. Przede wszystkim przez to , że wleje taki olej jakim ma być zalany ten silnik czyli 5W40 ... a to , że Motul nieco wycisza pracę silnika słyszałem już nie od jednego ... nie mówię , że już więcej dobrych olei nie ma ale jest jednym z lepszych na naszym rynku Ja tam przy 250tys nie wlal bym pelnego syntetyka bo napewno cos gdzies pusci..
  9. Jaaa pewnie dlatego że wleje Motul to mu bedzie lepiej chodzil
  10. danielom odpowiedział(a) na danu44 temat w 1.9TDI
    Tom-a nie ma do 25.07 wiec nie pomoże za bardzo..
  11. :siema:
  12. Mnie osobiscie 200zł w tym licznik i manetka, sprawe z immo kolega mi zrobil po kosztach A dzieki, ja dziennie do Pawłowic do pracy smigam 81 [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 09:05_________________________________________________doszły tylne lampy polift
  13. Zalezy do czego Arku, z tego zestawienia zdecydowanie Samsung
  14. Troche slonca wyszlo i teraz cisza ;D
  15. danielom odpowiedział(a) na danu44 temat w 1.9TDI
    Bzdura, w AFN jest na pasku wieloklinowym.
  16. :facepalm:
  17. :hi: już z domu
  18. :hi: w 2 dzien dobrej pogody nad morzem
  19. pierwszy dzien dobrej pogody nad morzem ... jak tam Panowie ?
  20. było mrugać Mrugałem... oczami z buta lazłem
  21. :hi: znad morza
  22. nieczesto z taki przepal robie, to sie sam zdziwilem, haha robaczki to ja mam jeszcze z bydgoszczy trzebaby to umyc w koncu, bo sie wpije w lakier, haha Ty nie gadaj bo Tobie wali w wydech za kazdym razem:d Dolot zrobil?
  23. Andy_sky widziany na żorskiej w RB ok 19
  24. To może przełożymy imprezkę na przyszły weekend ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 14:34_________________________________________________ :polew: najlepiej na za 2 tyg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.