Treść opublikowana przez danielom
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Nie nie to nie Wrzosu, jego auto znam bardzo dobrze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja nie twierdze że nie masz racji
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
i ja sie podpisuje pod tym, jestes w stanie podac jakies wymiary tej skrzynki, jaki litraz ? Swietna robota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Skoro tak mowisz :)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a4 b5 avant srebrna SZO08JP przednia ramka klubowa, zna ktoś ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale silnik naprawdę długo musiał by jeździć na 10W a nawet raczej na 15W , żeby do czegoś takiego doszło ( inna sytuacja to taka , że ktoś bardzo rzadko zmieniał olej ) Powiem Ci ze przywozac auto z niemcowni ciezko okreslic ile ktos lał dany olej nie majac ksiazki i majac przebieg taki jak u mnie (254 tys) dlatego leje polsyntetyk i jestem po srodku bez ryzyka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oczywiscie od poczatku mowie o sytuacji cofania sie w gestosci oleju a nie o laniu od poczatku pelnego syntetyka.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przede wszystkim przez to , że wleje taki olej jakim ma być zalany ten silnik czyli 5W40 ... a to , że Motul nieco wycisza pracę silnika słyszałem już nie od jednego ... nie mówię , że już więcej dobrych olei nie ma ale jest jednym z lepszych na naszym rynku Ja tam przy 250tys nie wlal bym pelnego syntetyka bo napewno cos gdzies pusci..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jaaa pewnie dlatego że wleje Motul to mu bedzie lepiej chodzil
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Tom-a nie ma do 25.07 wiec nie pomoże za bardzo..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema:
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Mnie osobiscie 200zł w tym licznik i manetka, sprawe z immo kolega mi zrobil po kosztach A dzieki, ja dziennie do Pawłowic do pracy smigam 81 [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 09:05_________________________________________________doszły tylne lampy polift
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zalezy do czego Arku, z tego zestawienia zdecydowanie Samsung
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Troche slonca wyszlo i teraz cisza ;D
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Bzdura, w AFN jest na pasku wieloklinowym.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:facepalm:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: już z domu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: w 2 dzien dobrej pogody nad morzem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pierwszy dzien dobrej pogody nad morzem ... jak tam Panowie ?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
było mrugać Mrugałem... oczami z buta lazłem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: znad morza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nieczesto z taki przepal robie, to sie sam zdziwilem, haha robaczki to ja mam jeszcze z bydgoszczy trzebaby to umyc w koncu, bo sie wpije w lakier, haha Ty nie gadaj bo Tobie wali w wydech za kazdym razem:d Dolot zrobil?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Andy_sky widziany na żorskiej w RB ok 19
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To może przełożymy imprezkę na przyszły weekend ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 14:34_________________________________________________ :polew: najlepiej na za 2 tyg