Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Tez zamowilem graty na wymiane uszczelki, przy butowaniu wywala płyn, weze twarde i auto jakies nijakie... w niedlugim czasie dam znac jaki efekt..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak w końcu przestaniesz chodzic do roboty w dniu spotu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie boje sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> :>
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Mio i automapa to zawsze sporo kombinacji, jakies edycje w rejestrze itd, mnie osobiscie sie wlaczala ale nie umial znaleźć gps, problem z portami i predkoscia, ale po sprawdzeniu wszystkich mozliwych nadal brak sygnalu. kicha..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pretor http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-usunac-niewielkie-wgniecenia-karoserii-auta[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 09:18_________________________________________________ Synek No tak Wiesiu, ostatnio ciągle "musisz" chodzic w te weekendy do roboty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Musisz to umrzec i sie wysrać Reszta to checi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Twoje?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kiedy jest spot?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
były robione są na forum - chyba 4 daj linka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na dzwieku nie jezdzisz juz dawno powinienes sie zglosic do Pretora na czyszczenie skoro nie szlo, a w ogole robileś logi jakiekolwiek?
-
[INNE] Problem z Tigrą 1.4
Chłopie to opel a nie audi, tam po wyjezdzie z salonu juz sie zaczyna wycieranie elementow
-
[ALL B5] Nazwanie lementu silnika...
Myśle że jeszcze potrzeba z 20 wypowiedzi zeby kolega sie przy tym upewnił :D
-
[ALL B5] Nazwanie lementu silnika...
zdjecie masakrycze ale po przewodzie to raczej wspomaganie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To chyba kazdy ma w ostatnim czasie jakies przykre zdarzenia
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
dzieki serdeczne, pozostalo zbierac na 2-mas
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
tzn dwumas afn na 228 mm sprzeglo podejdzie pod sprzeglo awx 230mm?
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
rozumiem ,ze do konwersji afn-awx wtedy komplet wchodzi w gre tzn 2-mas + sprzeglo typowo awx?
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
mnie zas powoli znow konczy sie 2-mas, co polecacie, przerobic na 1-mas czy sprzeglo awx i kombinowac znow kolejna dwumasowke?
-
[INNE] Problem z Tigrą 1.4
a swoja droga jaka oliwa byla lana?
-
[INNE] Problem z Tigrą 1.4
skoro cisnienie jest ok a wali po oczach to moze warto czujnik podmienić? w sumie najtansze..
-
[INNE] Problem z Tigrą 1.4
Jesli kanały olejowe sa przytkane to wiadome ze cisnienie nie bedzie odpowiednie, na poczatek napewno warto sprawdzic co bedzie po czyszczeniu.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Sprzedam amplituner, może ktoś chętny ?