Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Toś jednak był :disgust:
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
licznik " dawca" to miał być uk-nsi wiec zrezgynowalem z pomyslu. szkoda ze nie wiedzialem od razu o tym ze sa inne ale co zrobic, czlowiek uczy sie na bledach
-
A4 B7 1.9TDI BKE dość często wchodzi w stan awaryjny
Pierwsza moja odpowiedz i tam juz miales napisane o nieszczelnoscio w dolocie ale twierdzileś ze przetrzepałeś całość
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Gdzie się to po Bielsku szwędacie Tomek...zmien dealera , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz My nigdzie nie byli i skad ta mysl Sory pomyliło mi się z Danielem :gwizdanie: to on ma srebrną klapę :gwizdanie: To my byli Na wesele my jechali.. jednak nas dzis nie bedzie, mam dosc ide odsypiać ;P
-
[ALL B6] Radio i kod.
Stać Cie na B6 a nie masz 30zł na ew uzyskanie kodu?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to tak zrob ale kierowce se zalatw
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bedziesz w nd na spocie ?
-
A4 B7 1.9TDI BKE dość często wchodzi w stan awaryjny
Kolego TY spojrz jakie TY logi porobileś pootwieraj te linki. Zaden sie nie pokrywa z zadanym[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 00:02_________________________________________________Ciągle niedoładowanie, podmien na dobra przeplywke..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tez se musza taki cus wyrezac (a mom 4na zbyciu :gwizdanie: ) ...bo mom dosc wpadanio w kaluze To zapraszam podzialamy My mamy do pogadania
-
[ALL B5] Uszkodzona tylna wycieraczka/spryskiwacz
- [ALL B5] Montaż lampek ostrzegawczych i oświetlenia przestrzeni nóg po otwarciu drzwi.
Efekt mojej pracy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nowy mod Wczoaj z zalu pol nocy poswiecilem w garazu przy piwku i takie cos wymodzilem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czemu nie pojedziesz np. do Jasienicy , giełda w Gliwicach ? Tam zobaczysz i wybierzesz sobie jaką chcesz Zjezdzilem wszystkie komisy na jasienicy i tylko jedna byla co sie do czegos nadawala wiec wzialem ale szyba zrysowana no i nie w kolor. nie taki prosty temat jakby sie wydawal- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co zaś Rozbili mi szybe ostatnio z tylu, kupilem klape ale okazala sie szpetna wiec zamiast malowac postanowilem kupic inno pod kolor i w fajnym stanie, to doszla z pozaginanymi rogami i i tak i tak do malowania.. ehh nie mam juz sily...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ehh Pany co se czlowiek chce polepszyc to zas go dobija :(- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie no ja żartuje przeciez. Szkoda :confused4:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiechu masz wolne w ten weekend ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A mnie nie bedzie To sie postaraj być to zrobimy te flaszke Nie dam rady Pamietaj, musisz umrzeć i sie wysrać, reszta to chęci...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Poczytej do zadku lebrze jedyn, je w Croati No problem :gwizdanie: :naughty:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A mnie nie bedzie To sie postaraj być to zrobimy te flaszke- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
My bedziemy Moze by tak co %% ??- Uwaga oszust na forum "karex''.
Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?- A4 B7 1.9TDI BKE dość często wchodzi w stan awaryjny
bez logow sie nie obejdzie. czarna chmura to zwykle nieszczelny dolot ale skoro sprawdzales. instrukcja robienia logow na forum- [B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
Powiedz powiedz...- [B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
chlopie zmień se te plecionke jej koszt to 50zł + robota i uwierz ze przestanie Ci telepać. jesli widzisz latajacy lewarek na postoju to bedzie to, mowili Ci chlopaki niech Ci ktos nacisnie stopa na wydech i sie uspokoi. mialem to samo, nie zadawaj wiecej pytan tylko zajmij sie zrobieniem tego a bedziesz mial spokoj. pozdro[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 22:36_________________________________________________ Bo to TDI a nie PB, nie szukaj dziury w calym tylko zacznij od tego co Ci sie proponuje. - [ALL B5] Montaż lampek ostrzegawczych i oświetlenia przestrzeni nóg po otwarciu drzwi.