Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Toś jednak był :disgust:
  2. licznik " dawca" to miał być uk-nsi wiec zrezgynowalem z pomyslu. szkoda ze nie wiedzialem od razu o tym ze sa inne ale co zrobic, czlowiek uczy sie na bledach
  3. Pierwsza moja odpowiedz i tam juz miales napisane o nieszczelnoscio w dolocie ale twierdzileś ze przetrzepałeś całość
  4. Gdzie się to po Bielsku szwędacie Tomek...zmien dealera , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz My nigdzie nie byli i skad ta mysl Sory pomyliło mi się z Danielem :gwizdanie: to on ma srebrną klapę :gwizdanie: To my byli Na wesele my jechali.. jednak nas dzis nie bedzie, mam dosc ide odsypiać ;P
  5. Stać Cie na B6 a nie masz 30zł na ew uzyskanie kodu?
  6. to tak zrob ale kierowce se zalatw
  7. bedziesz w nd na spocie ?
  8. Kolego TY spojrz jakie TY logi porobileś pootwieraj te linki. Zaden sie nie pokrywa z zadanym[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 00:02_________________________________________________Ciągle niedoładowanie, podmien na dobra przeplywke..
  9. tez se musza taki cus wyrezac (a mom 4na zbyciu :gwizdanie: ) ...bo mom dosc wpadanio w kaluze To zapraszam podzialamy My mamy do pogadania
  10. Nowy mod Wczoaj z zalu pol nocy poswiecilem w garazu przy piwku i takie cos wymodzilem
  11. Czemu nie pojedziesz np. do Jasienicy , giełda w Gliwicach ? Tam zobaczysz i wybierzesz sobie jaką chcesz Zjezdzilem wszystkie komisy na jasienicy i tylko jedna byla co sie do czegos nadawala wiec wzialem ale szyba zrysowana no i nie w kolor. nie taki prosty temat jakby sie wydawal
  12. Co zaś Rozbili mi szybe ostatnio z tylu, kupilem klape ale okazala sie szpetna wiec zamiast malowac postanowilem kupic inno pod kolor i w fajnym stanie, to doszla z pozaginanymi rogami i i tak i tak do malowania.. ehh nie mam juz sily...
  13. ehh Pany co se czlowiek chce polepszyc to zas go dobija :(
  14. Nie no ja żartuje przeciez. Szkoda :confused4:
  15. Wiechu masz wolne w ten weekend ?
  16. A mnie nie bedzie To sie postaraj być to zrobimy te flaszke Nie dam rady Pamietaj, musisz umrzeć i sie wysrać, reszta to chęci...
  17. Poczytej do zadku lebrze jedyn, je w Croati No problem :gwizdanie: :naughty:
  18. A mnie nie bedzie To sie postaraj być to zrobimy te flaszke
  19. My bedziemy Moze by tak co %% ??
  20. Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?
  21. bez logow sie nie obejdzie. czarna chmura to zwykle nieszczelny dolot ale skoro sprawdzales. instrukcja robienia logow na forum
  22. chlopie zmień se te plecionke jej koszt to 50zł + robota i uwierz ze przestanie Ci telepać. jesli widzisz latajacy lewarek na postoju to bedzie to, mowili Ci chlopaki niech Ci ktos nacisnie stopa na wydech i sie uspokoi. mialem to samo, nie zadawaj wiecej pytan tylko zajmij sie zrobieniem tego a bedziesz mial spokoj. pozdro[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 22:36_________________________________________________ Bo to TDI a nie PB, nie szukaj dziury w calym tylko zacznij od tego co Ci sie proponuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.