Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 ADR] Dziwne "puknięcie" podczas hamowania po wymianie klocków i tarcz
ja w nexii mialem takie cos, bylo stukniecie a dlatego ze nowe klocki przemieszczaly sie troche w jarzmie, poprostu byly minimalnie mniejsze i mialy ten ruch niewielki ale na aucie to glosno bylo slychac.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry:
-
[ALL] Czerwone indeksy na prędkościomierzu?
To ja dodam ze B5 ma tez taka krope w zegarach i zaden z tego czujnik swiatla wiec nie piszcie dzikich historii.
-
Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
E no nie godej, Rybnik blisko :banan:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu dalej mi ta ETKA na tym wirtualnym XP nie hula, ponownie probowalem instalowac i dalej Hardlock error, probowalem go instalowac tez na rozne sposoby ale ciagle to samo. chyba zainstaluje xp jako osobny system bo ten wirtualny nie bangla do konca.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w kolo dostala mocno, felgi nie zgielo ale os skrzywiona ale wymieniona- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak było: Tak jest na ta chwile bez lakieru i bez szpachli :- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robert. czy ja moglem Cie widziec dzis na Żorach na wiadukcie na wodzislawskiej?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zdazylem do urzedu Zrobione powierzchownie, zostalo poszpachlowac i polakierowac. Nie zauwazylem ze napinacz zaciagnal pas, w ogole dziko ze wystrzelila poducha i zaciaglo pas od pasazera jak nikogo tam nie bylo.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przeglad zrobiony- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak Wiesiu ? Moj sterownik to bosch 8D0 959 655 L- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki Arturku, Ty tez sie trzymaj- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja to sobie chociaz sam napsuje a Tobie to juz ani nie mowie Od poczatku ten bolek w tym garazu mi nie pasował, jak ino wlazlem.. [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:18_________________________________________________ seves, dzieki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale ja już mam troszkę wlane ,więc nie dam rady ja sacze tylko pepsi bo przez te auto w alkoholizm popadne- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zobaczymy co Krycha zorganizuje, w pt juz najpozniej musi przejsc przeglad zeby dowod odebrac ;/- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mam cala, wpadaj- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mam mozliwosci bo auto stoi u szwagra, swieci tak jak normalnie po zaplonie tylko ze nie gasnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/ wyciągnij licznik ,żaróweczkę off hmm chyba nie idzie tak zrobic. To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/ no nie gadaj serio? a co do sprawnosci samochodu ma swiecaca kontrolka airbaga nawet nie wiedzialem o tym rozne kraza opinie, najczesciej ze jesli auto jest w jakis system bezpieczenstwa wyposazony a jest on nieaktywny to nie przejdzie[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:46_________________________________________________ To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/ zrób mi fotę tego jak to wyglada -wyślij zdjątko ,a ja jutro u mnie popytam na stacji :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:44_________________________________________________chłopaki też czasem coś potrzebują z mojego podwórka :gwizdanie: ale fotke czego Arturze?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak Krycha znajdzie, co bardzo prawdopodobne to biore od niego, jesli nie to trzeba bedzie szukac.. tak czy inaczej, za bardzo to przezywam wszystko, nerwowo juz ciezko...[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:28_________________________________________________ Jasne Jedź do Górki w Osinach, nie wiem ile chcą za używki :?: 50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje ;/- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak tak ,dzieki ale ja musze meic inny glowny sterownik bo ma crash date, a kurde zly kupilem,z pocztakiem 8L0 z A3 i nie pasuje ;/ A skasować go nie idzie :?: Drozej chca za kasowanie niz za uzywke sprawna Tak tak ,dzieki ale ja musze meic inny glowny sterownik bo ma crash date, a kurde zly kupilem,z pocztakiem 8L0 z A3 i nie pasuje ;/ To w takim razie ( jak masz boczne jaśki ) musisz mieć >>> 8D0 959 655 L <<< A nie wiem czemu mi sie uwidzialo 8L0 pocztaek i taki kupiłem ;/ Tak tak ,dzieki ale ja musze meic inny glowny sterownik bo ma crash date, a kurde zly kupilem,z pocztakiem 8L0 z A3 i nie pasuje ;/ robisz jutro od rana ????????? może skoczymy na Jasienicę poszukać Robie na 13, czekam co mi Krycha rano napisze bo ma dobra cene na to jeśli znajdzie nr odpowiedni . W razie czego zdzwonimy sie - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście