Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. ja w nexii mialem takie cos, bylo stukniecie a dlatego ze nowe klocki przemieszczaly sie troche w jarzmie, poprostu byly minimalnie mniejsze i mialy ten ruch niewielki ale na aucie to glosno bylo slychac.
  2. To ja dodam ze B5 ma tez taka krope w zegarach i zaden z tego czujnik swiatla wiec nie piszcie dzikich historii.
  3. E no nie godej, Rybnik blisko :banan:
  4. Wiesiu dalej mi ta ETKA na tym wirtualnym XP nie hula, ponownie probowalem instalowac i dalej Hardlock error, probowalem go instalowac tez na rozne sposoby ale ciagle to samo. chyba zainstaluje xp jako osobny system bo ten wirtualny nie bangla do konca.
  5. w kolo dostala mocno, felgi nie zgielo ale os skrzywiona ale wymieniona
  6. Tak było: Tak jest na ta chwile bez lakieru i bez szpachli :
  7. robert. czy ja moglem Cie widziec dzis na Żorach na wiadukcie na wodzislawskiej?
  8. Zdazylem do urzedu Zrobione powierzchownie, zostalo poszpachlowac i polakierowac. Nie zauwazylem ze napinacz zaciagnal pas, w ogole dziko ze wystrzelila poducha i zaciaglo pas od pasazera jak nikogo tam nie bylo.
  9. Przeglad zrobiony
  10. Jak Wiesiu ? Moj sterownik to bosch 8D0 959 655 L
  11. Dzieki Arturku, Ty tez sie trzymaj
  12. Ja to sobie chociaz sam napsuje a Tobie to juz ani nie mowie Od poczatku ten bolek w tym garazu mi nie pasował, jak ino wlazlem.. [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:18_________________________________________________ seves, dzieki
  13. ale ja już mam troszkę wlane ,więc nie dam rady ja sacze tylko pepsi bo przez te auto w alkoholizm popadne
  14. Zobaczymy co Krycha zorganizuje, w pt juz najpozniej musi przejsc przeglad zeby dowod odebrac ;/
  15. mam cala, wpadaj
  16. nie mam mozliwosci bo auto stoi u szwagra, swieci tak jak normalnie po zaplonie tylko ze nie gasnie
  17. To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/ wyciągnij licznik ,żaróweczkę off hmm chyba nie idzie tak zrobic. To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/ no nie gadaj serio? a co do sprawnosci samochodu ma swiecaca kontrolka airbaga nawet nie wiedzialem o tym rozne kraza opinie, najczesciej ze jesli auto jest w jakis system bezpieczenstwa wyposazony a jest on nieaktywny to nie przejdzie[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:46_________________________________________________ To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/ zrób mi fotę tego jak to wyglada -wyślij zdjątko ,a ja jutro u mnie popytam na stacji :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:44_________________________________________________chłopaki też czasem coś potrzebują z mojego podwórka :gwizdanie: ale fotke czego Arturze?
  18. To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/
  19. To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..
  20. Jak Krycha znajdzie, co bardzo prawdopodobne to biore od niego, jesli nie to trzeba bedzie szukac.. tak czy inaczej, za bardzo to przezywam wszystko, nerwowo juz ciezko...[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:28_________________________________________________ Jasne Jedź do Górki w Osinach, nie wiem ile chcą za używki :?: 50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje ;/
  21. Tak tak ,dzieki ale ja musze meic inny glowny sterownik bo ma crash date, a kurde zly kupilem,z pocztakiem 8L0 z A3 i nie pasuje ;/ A skasować go nie idzie :?: Drozej chca za kasowanie niz za uzywke sprawna Tak tak ,dzieki ale ja musze meic inny glowny sterownik bo ma crash date, a kurde zly kupilem,z pocztakiem 8L0 z A3 i nie pasuje ;/ To w takim razie ( jak masz boczne jaśki ) musisz mieć >>> 8D0 959 655 L <<< A nie wiem czemu mi sie uwidzialo 8L0 pocztaek i taki kupiłem ;/ Tak tak ,dzieki ale ja musze meic inny glowny sterownik bo ma crash date, a kurde zly kupilem,z pocztakiem 8L0 z A3 i nie pasuje ;/ robisz jutro od rana ????????? może skoczymy na Jasienicę poszukać Robie na 13, czekam co mi Krycha rano napisze bo ma dobra cene na to jeśli znajdzie nr odpowiedni . W razie czego zdzwonimy sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.