Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zle mnie odebraleś, ja tez reki nie przylozylem wtedy do tego, dlatego proponuje sie tu wyjscia "gotowe" a mimo to jest nadal opór.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale jak pare miesiecy temu chcieliśmy zorganizować ognisko albo grilla to jakoś nam to nie szło i organizacja była przesuwana z tygodnia na tydzień więc lepiej jak już stoimy na tym parkingu bo to nam najlepiej wychodzi Przypomne, że wyglądało to, " Ty przywieź i zorganizuj bo mnie nie ma" . Ognisko czy grill co innego bo wymaga zaangazowania a co za problem podjechac "na gotowe" do lokalu?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To sa te pierdoly, ktore najwiecej problemow stwarzaja, bo jesli sie chce miec i uwaza to za "pier**le" to juz dawno bylo by ogarniete.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ci powiem Arturze, że wyglada to tak, jakby byly szukane na siłe problemy, ja tam "swiezak" jestem jesli chodzi o spoty ale lubie przyjezdzac na nie i pogadac, i żadne tam jedzonko czy picie kawy mnie nie razi i nie przeszkadza by sie spotkac w innym miejscu, niz na parkingu malego Tesco, i tak popierdalam parenascie km zeby sie spotkac wiec co za roznica. teraz jak uruchomie autko to sie zjawie napewno. [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:39_________________________________________________ Nic nie musi ale moze troche co innego niz stanie na parkingu? W czym jest problem? Jakos nie rozumiem, zreszta, dosyc mam zmartwień ostatnio zeby sie przejmowac czy sie spotkamy na parkingu czy pod knajpa
-
Montaż tempomatu A4 B5
Nie gadaj bzdur , 98 ma juz poliftowa manetke z kostka na kierunki. Bedzie pasować do obu.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Coś Wiesiu Ci te L4 nie sluzy ni uja...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Trza było w Elsie obejrzeć to byś plastików nie rozwalił Znalazłem wszystko w Elsie Mimo to, zaczepy sa za***iście delikatne.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tymczasem poszylem fotel marny ze mnie krawiec ale wyszlo za***iście, jednak inzynieriowie przemysleli sprawe... gorzej z plastikami mocujacymi :kwasny:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo znodles cos tam dla mnie?
-
[B5 ATJ] Brak ogrzewania lusterek
a od kiedy rocznik mowi o grzanych lustrach? sprawdz w kodach wyposazenia, lub rozbierz lustro.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mam else tylko po niemiecku i nie trybie. W domu bede ok 18, dasz rade wtedy ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu mam ale kurwosci po germansku i nie wiem jak tego szukac ;/
-
[B5 ADR] Uszkodzona pamiec ROM sterownika silnika
nie musisz, zapytaj na regionalnych czy ktos nie ma kabla i Ci to szarpie po taniu a nie zedrze jak w warsztacie. Co do rozrzadu nie pomoge, nie wiem jak w PB, ale raczej nie ma ustawiania zadnych kątów jak w TDI wiec nie powinien byc potrzebny.
-
[B5 ADR] Uszkodzona pamiec ROM sterownika silnika
do kodowania kluczykow i immo potrzebujesz vag tacho kabla, zwykly VAG Ci tego nie szarpnie.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakbys mogl zapytaj o poduszke 8L0880242B
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sam jechalem, jeszcze w pracy Arturoo Ty masz kontakty na jasienicy ? Nie wybierasz sie tam? Potrzebuje poduszke
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kur...wa nie gadaj ze Ci poduszka strzelila a taki delikatny strzal ;( poza tym audi lepiej wymyslilo (vw ma tak samo wiec mysle ze skoda i seat podobnie) bo przynajmniej przy kupnie kolejna czesc ktora sprawdzasz i mozesz zauwazyc ze cos bylo albo nie bylo wiadomo mozna obejjsc ale zawsze to wiekszy problem.. No boczna wystrzeliła. Nie wiem czy taki delikatny, zdjecia tego nie oddaja jak dostalem to sie obrocilem o 180', zlamałem znak i podskoczylem na dupny kraweznik szlag był.. teraz musze poduche wymienic , poszyc fotel i nie wiem co ze sterownikami.. ehh kupa zachodu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w garazu nie bylem kupe czasu, musze naprawic prad tam, a auto stoi u szwagra i tam je robimy, ale fotel przytargalem do domu.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie, na kompie a czemu?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Natalia juz w domu spi se fajnie a ja sie mecze do tapicera mam zawieźć samo poszycie i musze te k**estwo zdjac jakos.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
poza tym audi c**jowo wymyslilo, ze rozrywa bok fotela, mogli jak opel dac wkladke ktora sie przeklada i z bani ;/ [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 00:04_________________________________________________tydzien bez auta i czlowiek do glowy dostaje..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
musze zdjac poszycie zeby poszyc po wybuchu poduszki ale k**wa wszystko to jakos dziko siedzi..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
rozbieral ktos fotel przedni ?? :kwasny: jak te k**wa tapicerke zdjac zeby czegos nie polamac, nie mam juz nerwow a szukajka na tym forum to jakies nieporozumienie..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
e?
-
[ALL B5] Przelącznik zespolony manetka a4 b5 1.6 95
Fis, tempomat czy bez? konkrety chłopie... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 23:07_________________________________________________Sedan wycieraczki: 8D9953503 Z fisem: 8D9953503A Sedan kierunki+swiatla: 4D0953513 Z tempo: 4D0953513A