Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Pierwszy raz jechalem 2.5 tdi BAU wiec ciezko mi powiedziec czy odpowiednio na te moc, jak dla mnie jak na 2 tony i quattro idzie super, ciag ma rowny, nie czuc zawachania. najlepiej zlogowac. chlodnica z klimy nie tyle zawalona co od uszkodzen itd nie ma lameli chlodzacych w dolnej czesci, byly zaklepane tak, ze nie bylo przelotu powietrza
  2. smieje sie bo trzeba nie myslec zeby chlodzic tak dlugo turbo, tymbardziej ze sam piszesz ze nie grzejesz mu. marnujesz tylko paliwo.. a dodatkowo nie ma to wplywu na zadne drgania.
  3. Kata my nie ruszali, czyscilim caly dolot wraz z IC, generalnie tragedii nie bylo ale na chlodnicach taki syf :shocked: ze nie dziwie sie ze powietrze nie plynelo do, bardzo dziwnie ulozonego IC pomiedzy chlodnicami, on sam czysty ale z przodu i z tylu sciana
  4. nie majac 2 kluczyka jedynie VAG Ci pomoze zakodowac kluczyk.
  5. Ale burdel
  6. wymienic na cale inne jedynie
  7. :polew: Dobre... Chlodzenie turbo, baa nawet praca jego nie ma wplywu na drgania, co najwyzej wejdzie w awaryjny. Jak masz zasyfiona to do czyszczenia, ale drzy Ci kolego od dwumasa, wrzuc 5 na niskiej predkosci i wcisnij pełny, jak bedize drgac, dwumas off..
  8. I bardzo dobrze...
  9. To musiało być ostro. Nam się dziś podobało kumpel wróci z wyjazdu to pogadam o miejscówkę, jest u nas strzelnica, świetnie miejsce na ognicho tylko nie wiem jak z wjazdem autami, miejscem itd Może w Żorach to nie za daleko w razie czego?
  10. ja bylem 2 lata temu, tez bysmy pojechali, moze zbierzemy okoliczna ekipe? Czy cos nas ominelo na relacji Kasia i Hammer?
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198316.0 Ktos sie wybiera?
  12. Srebrny polift na SJZ i ramkach klubowych widziane pod komisem na Bziu w J-biu, kto to taki ? Ladna sztuka..
  13. Dzieki za spota chopy
  14. to co przyjezdzacie czy nie? bo ja sie wyrobie dopiero gdzies na 18:20
  15. Ja i Natusiek bedziemy.
  16. A co moze LPG bardziej ekologiczne? Chłopie, to nie czasy polonezow i kanciakow, gdzie na gazniku bylo cos lepiej... Teraz na wtryskach lpg tak samo wali co2 jak i pb..
  17. Slabe te kobity tam ..
  18. Norma
  19. Arturoo bedziesz?
  20. Ja bym jutro na spocie był, kto bedzie? Na ktora sie umawiamy? tez jestem za wczesniejsza godzina
  21. Talib współczuję ;( Panowie ma ktoś pożyczyć miernik lakieru na weekend :?: Trza bylo sobie kupic kupiłbym gdybym miał go na ten weekend Jakbys tyle nie zwlekał to byś miał Może Ci sie spodoba i sobie kupisz
  22. Talib współczuję ;( Panowie ma ktoś pożyczyć miernik lakieru na weekend :?: Trza bylo sobie kupic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.