Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pierwszy raz jechalem 2.5 tdi BAU wiec ciezko mi powiedziec czy odpowiednio na te moc, jak dla mnie jak na 2 tony i quattro idzie super, ciag ma rowny, nie czuc zawachania. najlepiej zlogowac. chlodnica z klimy nie tyle zawalona co od uszkodzen itd nie ma lameli chlodzacych w dolnej czesci, byly zaklepane tak, ze nie bylo przelotu powietrza
-
[B6 AVF] Trzesie przy 1100-2000 obrotach - Rozwiązane !!
smieje sie bo trzeba nie myslec zeby chlodzic tak dlugo turbo, tymbardziej ze sam piszesz ze nie grzejesz mu. marnujesz tylko paliwo.. a dodatkowo nie ma to wplywu na zadne drgania.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kata my nie ruszali, czyscilim caly dolot wraz z IC, generalnie tragedii nie bylo ale na chlodnicach taki syf :shocked: ze nie dziwie sie ze powietrze nie plynelo do, bardzo dziwnie ulozonego IC pomiedzy chlodnicami, on sam czysty ale z przodu i z tylu sciana
-
[B5 AHU] Programowanie kluczyka
nie majac 2 kluczyka jedynie VAG Ci pomoze zakodowac kluczyk.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale burdel- [B5 ALZ] Zkamieniał pedał hamulca podczas jazdy!!!
wymienic na cale inne jedynie- [B6 AVF] Trzesie przy 1100-2000 obrotach - Rozwiązane !!
:polew: Dobre... Chlodzenie turbo, baa nawet praca jego nie ma wplywu na drgania, co najwyzej wejdzie w awaryjny. Jak masz zasyfiona to do czyszczenia, ale drzy Ci kolego od dwumasa, wrzuc 5 na niskiej predkosci i wcisnij pełny, jak bedize drgac, dwumas off..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:)- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I bardzo dobrze...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To musiało być ostro. Nam się dziś podobało kumpel wróci z wyjazdu to pogadam o miejscówkę, jest u nas strzelnica, świetnie miejsce na ognicho tylko nie wiem jak z wjazdem autami, miejscem itd Może w Żorach to nie za daleko w razie czego?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bylem 2 lata temu, tez bysmy pojechali, moze zbierzemy okoliczna ekipe? Czy cos nas ominelo na relacji Kasia i Hammer?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198316.0 Ktos sie wybiera?- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Srebrny polift na SJZ i ramkach klubowych widziane pod komisem na Bziu w J-biu, kto to taki ? Ladna sztuka..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki za spota chopy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to co przyjezdzacie czy nie? bo ja sie wyrobie dopiero gdzies na 18:20- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja i Natusiek bedziemy.- Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
A co moze LPG bardziej ekologiczne? Chłopie, to nie czasy polonezow i kanciakow, gdzie na gazniku bylo cos lepiej... Teraz na wtryskach lpg tak samo wali co2 jak i pb..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Slabe te kobity tam ..- [ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo bedziesz?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja bym jutro na spocie był, kto bedzie? Na ktora sie umawiamy? tez jestem za wczesniejsza godzina- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Talib współczuję ;( Panowie ma ktoś pożyczyć miernik lakieru na weekend :?: Trza bylo sobie kupic kupiłbym gdybym miał go na ten weekend Jakbys tyle nie zwlekał to byś miał Może Ci sie spodoba i sobie kupisz- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Talib współczuję ;( Panowie ma ktoś pożyczyć miernik lakieru na weekend :?: Trza bylo sobie kupic - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście