Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Upał upałem a ze troche leje
  2. potrzebuje filc do wiertarki bo musze szybe wypolerowac. gdzie takie cos tanio dostane?
  3. Sam sport z 1.6
  4. uprzejma pani nie wie tam czym poleruja szyby...
  5. w przeciagu to az zmarzlem
  6. :hi: jak tam Pany ? Ale skwar dziś..
  7. To przecież gadam, ale tu widzą jakieś zawirowania spalin przelot to przelot, a ze szerszy w jednym miejscu to co ? cabriofan, mysle ze na tym spocie co bedzie teraz bedziemy wiec moze nareszcie sfinalizujecie te transakcje bo są zawirowania spalin poczytaj na forum każdy ci to powie i odradzi Prosze Cie, w kazdym tlumiku masz kilka komor i tam to sa dopiero zawirowania, jakoś to nikomu nie przeszkadza. nie mamy tez wysilonych motorow i przelotowego wydechu zeby takim czyms sie przejmowac.
  8. To przecież gadam, ale tu widzą jakieś zawirowania spalin przelot to przelot, a ze szerszy w jednym miejscu to co ? cabriofan, mysle ze na tym spocie co bedzie teraz bedziemy wiec moze nareszcie sfinalizujecie te transakcje
  9. To ja nie chce wiedziec jak jest odpowiednio
  10. Sie nie dziwie Zaraz widać że fura idzie jak powinna
  11. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217632.0 A nie denerwuj mnie, mialem to juz zaklepane ze gośc mi przywiezie ale to polift i rzeźba z zamkiem i otwieraniem itd, troche wczesniej tu o tym pisalem. pozatym tez malowac by trza
  12. Arturoo wczoraj na DK81 w drodze na Bielsko
  13. tylko wybicie wkladu da Ci wyglad ori, staralem sie Ci to ostatnio przekazac reszta to rzeźba, a efekt ten sam.
  14. puszka znowu nie jest az tak wiele wieksza od samego przelotu wiec bedzie ok
  15. :mysli: Nie wiem czy Arturoo pyta jak sie beda zachowywaly przy rurce w puszcze kata czy w samej puszcze a to moze miec znaczenie
  16. wtedy tzn kiedy?
  17. nie prosciej wybić wsad z kata? wyglad oryginał a srodek pusty...
  18. to przelacz sobie w tel tylko na plusa poki co i z bani problem
  19. Co nie znaczy że tych problemów nie ma... Poczytaj trochę w internecie... Play jest najtańszy, ale niestety swoje wady ma jak np. wymuszaanie nawet słabiutkiego zasięgu z nadajników play gdzie plus jest na full... Jaka to wada? Przechodza na swoja infrastrukture wiec nie moga byc wiecznie uzaleznieni od plusa..
  20. ja polerowałem takim rudym proszkiem co go zdobyłem u szklarza za free, rozcieńczasz to to z wodą i polerujesz filcem aby nie przegrzać bo więcej szkody narobisz niż pożytku Nie dasz rady zorganizować jak sie to nazywało? I jakie efekty osiagnaleś?
  21. no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/
  22. Polerowal który szybe w aucie? Mam na tej "nowej" tylnej mase drobnych i mnie drażnią :kwasny:
  23. Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam Jesteś wyjatkiem, cale forum my-navia.pl jest pełne od kiepskich opini na ten temat. Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam potwierdzam,kolega danielom chyba nie do końca doczytany :gwizdanie: Bardziej niz sie Tobie wydaje jestem doczytany, sporo czasu spedzilem nim wybrałem HD a zwykla 500.
  24. Mosz tam te zelki dla nas ?
  25. jak przeloze caly zamek od siebie to tez? bo mam do kupienia gola klape z szyba ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.