Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Upał upałem a ze troche leje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
potrzebuje filc do wiertarki bo musze szybe wypolerowac. gdzie takie cos tanio dostane?
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
Sam sport z 1.6
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uprzejma pani nie wie tam czym poleruja szyby...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w przeciagu to az zmarzlem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: jak tam Pany ? Ale skwar dziś..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To przecież gadam, ale tu widzą jakieś zawirowania spalin przelot to przelot, a ze szerszy w jednym miejscu to co ? cabriofan, mysle ze na tym spocie co bedzie teraz bedziemy wiec moze nareszcie sfinalizujecie te transakcje bo są zawirowania spalin poczytaj na forum każdy ci to powie i odradzi Prosze Cie, w kazdym tlumiku masz kilka komor i tam to sa dopiero zawirowania, jakoś to nikomu nie przeszkadza. nie mamy tez wysilonych motorow i przelotowego wydechu zeby takim czyms sie przejmowac.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To przecież gadam, ale tu widzą jakieś zawirowania spalin przelot to przelot, a ze szerszy w jednym miejscu to co ? cabriofan, mysle ze na tym spocie co bedzie teraz bedziemy wiec moze nareszcie sfinalizujecie te transakcje
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To ja nie chce wiedziec jak jest odpowiednio
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Sie nie dziwie Zaraz widać że fura idzie jak powinna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217632.0 A nie denerwuj mnie, mialem to juz zaklepane ze gośc mi przywiezie ale to polift i rzeźba z zamkiem i otwieraniem itd, troche wczesniej tu o tym pisalem. pozatym tez malowac by trza
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Arturoo wczoraj na DK81 w drodze na Bielsko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tylko wybicie wkladu da Ci wyglad ori, staralem sie Ci to ostatnio przekazac reszta to rzeźba, a efekt ten sam.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
puszka znowu nie jest az tak wiele wieksza od samego przelotu wiec bedzie ok
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:mysli: Nie wiem czy Arturoo pyta jak sie beda zachowywaly przy rurce w puszcze kata czy w samej puszcze a to moze miec znaczenie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wtedy tzn kiedy?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie prosciej wybić wsad z kata? wyglad oryginał a srodek pusty...
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
to przelacz sobie w tel tylko na plusa poki co i z bani problem
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
Co nie znaczy że tych problemów nie ma... Poczytaj trochę w internecie... Play jest najtańszy, ale niestety swoje wady ma jak np. wymuszaanie nawet słabiutkiego zasięgu z nadajników play gdzie plus jest na full... Jaka to wada? Przechodza na swoja infrastrukture wiec nie moga byc wiecznie uzaleznieni od plusa..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja polerowałem takim rudym proszkiem co go zdobyłem u szklarza za free, rozcieńczasz to to z wodą i polerujesz filcem aby nie przegrzać bo więcej szkody narobisz niż pożytku Nie dasz rady zorganizować jak sie to nazywało? I jakie efekty osiagnaleś?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Polerowal który szybe w aucie? Mam na tej "nowej" tylnej mase drobnych i mnie drażnią :kwasny:
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam Jesteś wyjatkiem, cale forum my-navia.pl jest pełne od kiepskich opini na ten temat. Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam potwierdzam,kolega danielom chyba nie do końca doczytany :gwizdanie: Bardziej niz sie Tobie wydaje jestem doczytany, sporo czasu spedzilem nim wybrałem HD a zwykla 500.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mosz tam te zelki dla nas ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak przeloze caly zamek od siebie to tez? bo mam do kupienia gola klape z szyba ?