Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem ze sprzęgłem w moim audi , sprzęgło łapie dopiero jak pedał jest już puszczony do końca , źle się tak startuje... czy da się jakoś podciągnąć sprzęgło aby łapało już na połowie padała ? czy trzeba wymienić tarczę.. ?

Opublikowano

tu jest hydraulika i sie podciagnac nie da.

czeka cie darcie skrzyni i wymiana sprzegla.

ale obczaj tez wysprzeglik czy nie cieknie.

jak ci nie ubywa plynu hamulcowego to najprawdopodobniej sprzeglo powiedzialo papa

Opublikowano

no wieszu mnie tez pod sama gora chwyta ale nie slizga wiec nie dotykam tego sprzegielka. Jezeli zaczyna Ci slizgac to do wymiany sprzeglo

Opublikowano

allegro pl np...

tarcza ok 200-400zł w sklepie i kolo 600-800z dociskiem (w sklepie)

cala z dwumasem okolo 1700-2000zl

+ robota

Opublikowano

Oryginalna tarcza kosztuje nie wiele mniej niż komplet sprzęgła.

Chcesz taniej wyślij do Radzichowskiego nabije ci okładziny luka na życzenie wzmacniane wyjdzie o płowe taniej.

Opublikowano

jakoś nie wierze w regenerowane rzeczy. Mechanik mój powiedział Sachs, jak jakosciowo wyglada?

Opublikowano

sachs bdb, też jak sprzęgło wkładam to tylko sachs...

Radzikowski bdb w sprzęgłach, szczególnie do sportu (wzmacnianych)

Opublikowano

powiedz mi jeszzce 690zl za sachs to dużo?

Opublikowano

powiedz mi jeszzce 690zl za sachs to dużo?

docisk i tarcza + łozysko?

(3000 815 001) można mieć za ok 500zł

:wink4:

Opublikowano

powiedz mi jeszzce 690zl za sachs to dużo?

tutaj masz to sprzęgło Sachsa (3000815001) za 624 PLN.

Opublikowano

zakladaj sprzeglo od AWX jest tansze niz do AFN ja zaplacilem 420zl za LUKa :wink4: do AFN kosztowalo 600zl

Opublikowano

tu akurat kolega ma rację... np 230mm było tańsze niż 228 :decayed:

Opublikowano

mnie zas powoli znow konczy sie 2-mas, co polecacie, przerobic na 1-mas czy sprzeglo awx i kombinowac znow kolejna dwumasowke?

Opublikowano

ja nie polecam konwersji na jednomas, kolega do tej pory zmaga się z drganiami silnika i dziwnym ruszaniem :hi: Sam używam dwumasów i jestem zadowolony

Opublikowano

rozumiem ,ze do konwersji afn-awx wtedy komplet wchodzi w gre tzn 2-mas + sprzeglo typowo awx?

Opublikowano

dwmumas możesz użyć z 110-115-130 one wszytkie są "wymienne" "zamienne" mimo że katalogi mówią inaczej :hi:

Opublikowano

tzn dwumas afn na 228 mm sprzeglo podejdzie pod sprzeglo awx 230mm?

Opublikowano

tak, tam jest spooooro luzu[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 22:57_________________________________________________kolega jezdzi na zestawie dwumas z 100konnego audi i sprzeglo ze 130ki i jest bardzo zadowolony :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.