Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] AFN SEAT Alhambra - prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Auto mojego znajomego, niedawno zakupione - nie jedzie za dobrze z niskich obrotow i czasem potrafi mocno zakopcic.

Spaliny dziwnie smierdza, nie olejem ale inaczej jak standardowe traktorowe. Oleju i plynu nie ubywa.

Po wymianie filtrow i oleju

Statyczne BS

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53741.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53742.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53743.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53744.html

Statyczne

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53745.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53746.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53747.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53748.html

Grupy: 001,001 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53749.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53750.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53751.html

Dynamiczne

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53752.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53753.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53754.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53755.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53756.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53757.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mistrzu.gt_53758.html

Opublikowano

Kolego logi robimy na 100% pedał gazu w podłodze a ty masz ok 64% chyba że coś uszkodzone i nie da rady na 100 %. Sprawdż najpierw to w logu 010 ostatnia pozycja położenie pedału gazu. Logi dynamiczne do powtórzenia.

Opublikowano

Kolego logi robimy na 100% pedał gazu w podłodze a ty masz ok 64% chyba że coś uszkodzone i nie da rady na 100 %.

No chyba że to automat :wink4:

W statycznych kąt początku wtrysku do poprawy,to może być przyczyną spalin gryzących w oczy ;(

Pozdrawiam Paweł

Opublikowano

Kolego logi robimy na 100% pedał gazu w podłodze a ty masz ok 64% chyba że coś uszkodzone i nie da rady na 100 %.

No chyba że to automat :wink4:

no ale to nie jest automat ...

Opublikowano

egr moznaby przeczyscic.Bardzo ladnie 011BS wyglada :polew:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Faktycznie koles nie dal pedala w podloge, nie wiem czemu jak mu mowilem- pozniej sie przyznal.

Wymienilismy przeplywke jeszcze i podobno cos lepiej jezdzi,ale zrobimy nowe logi na dniach.

Dzieki

PS"Bardzo ladnie 011BS wyglada " - to dobrze,czy zle?? :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Niestety źle. Wartości ciśnienia powinny sie zmieniać a nie być stałe jak u ciebie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ale masakra, turbo wstaje przy 2,8 tys obr. ..

Opublikowano
  • Autor

tyle to ja tez wiem,ale jaka jest tego przyczyna??

Opublikowano

Ile auto ma przelotu realnie i zamiesc grupe 011 Basic Settings.

Opublikowano

zdejmij czarna plastikową obudowę ecu, wyjmij ecu i otwórz, w środku jak będzie olej to wyczyść go i wymień wężyk

masz nieszczelny dolot, obejrzyj o rurowanie od turbo do kolektora ssącego, spocenie olejem to nie szczelność do zlikwidowania

kat wtrysku już poprawiony?

Opublikowano

Stare kible maja wezyk do czujnika doładowania. On ma czujnik na rurze dolotowej.

Opublikowano

zdejmij czarna plastikową obudowę ecu, wyjmij ecu i otwórz, w środku jak będzie olej to wyczyść go i wymień wężyk

masz nieszczelny dolot, obejrzyj o rurowanie od turbo do kolektora ssącego, spocenie olejem to nie szczelność do zlikwidowania

kat wtrysku już poprawiony?

w alhambrze ECU w zadnej obudowie nie jest ,bo jest w kabinie , i wyjac go to trzeba sie troszke nagimnastykowac

Stare kible maja wezyk do czujnika doładowania. On ma czujnik na rurze dolotowej.

to jest wlasnie stary kibel z czujnikiem w ECU ...

Opublikowano

028 mowi nam przewaznie ze czujnik jest w ecu :)

Opublikowano

Ano to jak tak, to macie racje... :)

Opublikowano
  • Autor

na budziku jest 239tys, ile naprawde tego nikt nie wie.

A wiec oprocz nieszczelnosci dolotu to ma jeszcze obudowe kompa sprawdzic?? tam jest jakis czujnik?

dobrze zrozumialem?

Dzieki

Opublikowano

nie obudowę kompa tylko komp w środku czy nie ma tam oleju, jak ma to wężyk należy wymienić bo obecny jest nie szczelny

w ecu są dwa czujniki ciśnienia, jeden ciśnienia atmosferycznego, a drugi ciśnienia doładowania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.