Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. O to Ci chodziło ? Dokładnie, brakuje mi Newbie, Zloty i spociki oraz A4 Assistance ;/ ciekawe czemu[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:34_________________________________________________ :facepalm: mialem odznaczone w profilu
  2. Pany zrobcie mi prosze screen głównej forum bo cholera nie mam kategorii zloty ;/
  3. I ważne zeby dodac ze na demontaz kratki musi byc faktura z warsztatu, nie mozna samemu od tak sobie zdjac i pojechac na SKP bo nie przejdzie Wam to
  4. okaże się jak uzgodnie cene
  5. chodzi o ori sub z audi o przerobienie wtyczki i cos tam jeszcze jest zjebane ale niewiem co :> Pomyslimy:)
  6. Wiesku na samodzielny montaz nie ma szans, raz ze my klepiemy do tego tylko elektronike a reszte robi wlasciciel marki no i cale programowanie procesora itd lezy po jego stronie. dowiem sie o cene, napisze po niedzieli to my będziemy musieli pogadać a co tam potrzebujesz?
  7. Co mozesz zaoferować na auto jak z profilu, 2 wlascicieli, główny 40% znizek, zadnej szkody, 31 lat , 2 dzieci, zonaty,prawo jazdy od 97r, wspolwlasciciel ja, 20 lat, prawo jazdy od 2008 rowniez brak szkody. ?
  8. Przemysle sprawe, dogadam cene i bedziem handlowac Na ta chwile dzieki za rozmowe, spadam spać bo już mam ciężko pozdrawiam serdecznie dobrej nocy
  9. poki co tylko interface' y na rs232 montowalem.. Cos konkretnego potrzebujesz?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:25_________________________________________________Byly tez wzmacniacze, zasilacze... Zalezy co bylo potrzebne
  10. Zawodowo na tą chwile tylko montaz do grubosciomierzy
  11. cabriofan, to bardziej zakrecona historia ale juz poszlo zapytanie, po niedzieli odezwe sie Bedzie flacha na nastepnym spocie to trzeba sie zjawic :D
  12. ja robie elektronike do tego, cene wyjsciowa ustala producent ale bedzie bonus to napewno
  13. Wystarczy nawet GL-1 bo mamy ocynk Po niedzieli dam znać jaka cena jak dla Ciebie
  14. Arku z jakiego " nowego " filmu moge ją kojarzyć ? ? Pioter, www.prodig-tech.pl wybierz sobie a ja zorganizuje dobra cene
  15. Nie ma sprawy, produkuje je wlasciwie i wlasny posiadam jakby byla potrzeba wiec polecam sie na przyszlosc [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:51_________________________________________________Pioter, ja mam jeszcze po 1 , zapraszam
  16. Na koniec dnia dodam, jakby ktos potrzebowal miernik grubości lakieru, tez chetnie pomoge pozdrawiam, dobrej nocy życze
  17. W razie czego jak by co
  18. Jakbys tam interneta potrzebowal porzadnego to pomoge
  19. Arturoo kaj tam na J-biu mieszkosz ? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:34_________________________________________________ cabriofan, Bede !
  20. Pioter, ta edycja mnie dzis wykonczy Artur, niby avant ale do bagaznika max 3 kraty wchodza Hak jest, nie ma tragedi
  21. Taaa jeden godo 10 kolejny 25 chopy, mom zapionc przyczepa na tyn alkohol ?
  22. Same ożeroki.... No nic, trzeba sie bedzie zapozyczyc i jakos obstawic :P Swoja droga, zupełnie poważnie, ile sie osob pojawia średnio na spocie? A dodatkowo, chcialem sie pochwalić , że zjeździlem większosć śląska za autem a kupilem w Rb
  23. Robercie nie bylem jeszcze Jakies wpisowe jest ?
  24. Pijemy, a jak jak nd to spoko, zjawie sie, jak można
  25. Nastepny spot nd czy sb?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.