Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O to Ci chodziło ? Dokładnie, brakuje mi Newbie, Zloty i spociki oraz A4 Assistance ;/ ciekawe czemu[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:34_________________________________________________ :facepalm: mialem odznaczone w profilu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany zrobcie mi prosze screen głównej forum bo cholera nie mam kategorii zloty ;/
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
I ważne zeby dodac ze na demontaz kratki musi byc faktura z warsztatu, nie mozna samemu od tak sobie zdjac i pojechac na SKP bo nie przejdzie Wam to
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
okaże się jak uzgodnie cene
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chodzi o ori sub z audi o przerobienie wtyczki i cos tam jeszcze jest zjebane ale niewiem co :> Pomyslimy:)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesku na samodzielny montaz nie ma szans, raz ze my klepiemy do tego tylko elektronike a reszte robi wlasciciel marki no i cale programowanie procesora itd lezy po jego stronie. dowiem sie o cene, napisze po niedzieli to my będziemy musieli pogadać a co tam potrzebujesz?
-
[ALL] Czy directy są faktycznie najtańsze ? - chciałbym sprawdzić
Co mozesz zaoferować na auto jak z profilu, 2 wlascicieli, główny 40% znizek, zadnej szkody, 31 lat , 2 dzieci, zonaty,prawo jazdy od 97r, wspolwlasciciel ja, 20 lat, prawo jazdy od 2008 rowniez brak szkody. ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przemysle sprawe, dogadam cene i bedziem handlowac Na ta chwile dzieki za rozmowe, spadam spać bo już mam ciężko pozdrawiam serdecznie dobrej nocy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
poki co tylko interface' y na rs232 montowalem.. Cos konkretnego potrzebujesz?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:25_________________________________________________Byly tez wzmacniacze, zasilacze... Zalezy co bylo potrzebne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zawodowo na tą chwile tylko montaz do grubosciomierzy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cabriofan, to bardziej zakrecona historia ale juz poszlo zapytanie, po niedzieli odezwe sie Bedzie flacha na nastepnym spocie to trzeba sie zjawic :D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja robie elektronike do tego, cene wyjsciowa ustala producent ale bedzie bonus to napewno
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wystarczy nawet GL-1 bo mamy ocynk Po niedzieli dam znać jaka cena jak dla Ciebie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arku z jakiego " nowego " filmu moge ją kojarzyć ? ? Pioter, www.prodig-tech.pl wybierz sobie a ja zorganizuje dobra cene
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie ma sprawy, produkuje je wlasciwie i wlasny posiadam jakby byla potrzeba wiec polecam sie na przyszlosc [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:51_________________________________________________Pioter, ja mam jeszcze po 1 , zapraszam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na koniec dnia dodam, jakby ktos potrzebowal miernik grubości lakieru, tez chetnie pomoge pozdrawiam, dobrej nocy życze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W razie czego jak by co
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jakbys tam interneta potrzebowal porzadnego to pomoge
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo kaj tam na J-biu mieszkosz ? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:34_________________________________________________ cabriofan, Bede !
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pioter, ta edycja mnie dzis wykonczy Artur, niby avant ale do bagaznika max 3 kraty wchodza Hak jest, nie ma tragedi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Taaa jeden godo 10 kolejny 25 chopy, mom zapionc przyczepa na tyn alkohol ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Same ożeroki.... No nic, trzeba sie bedzie zapozyczyc i jakos obstawic :P Swoja droga, zupełnie poważnie, ile sie osob pojawia średnio na spocie? A dodatkowo, chcialem sie pochwalić , że zjeździlem większosć śląska za autem a kupilem w Rb
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercie nie bylem jeszcze Jakies wpisowe jest ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pijemy, a jak jak nd to spoko, zjawie sie, jak można
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nastepny spot nd czy sb?