Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. a to wspolczucia dobrze ze chociaz dostep do netu jest bo chyba jakos czas lepiej leci co ? no nic ja ide sie połozyc, dzis 12h pracy dalo troche w kosc... dobrej nocy a Tobie Wiesku przyjemnej i spokojnej pracy
  2. Wiesiu, spac nie mozesz:)?
  3. czemu antena ma sie niszczyc od odkrecania i ponownego zakrecania??
  4. co jak co ale jak mialem nexie i dostala strzala w tyl to nie dosc ze na drugi dzien rzeczoznawca to jeszcze taka piekna wycena ze druga bym kupil.. tyle ze to z OC sprawcy
  5. http://www.auto-swiat.pl/1-wszystko-o-silniku-20-tdi nic juz wiecej nie dodam, ale gwarantuje Ci ze pojawi sie tu pewnie wiecej osob zgodnych z opinia ze 2.0 tdi nie umywa sie nawet do 1.9 przez co VAG strzelił sobie samoboja. dziekuje
  6. a miałeś kiedykolwiek do czynienia z 2.0 tdi, że tak mówisz? czy tylko naczytałeś się i nasłuchałeś? uwielbiam opinie ludzi, którzy nie mają i nie mieli 2.0 tdi... za to Ty majac 1 uwazasz te silniki za wspanialy wytwór VW/Audi? Błagam Cie, od dawna wiadomo ze smarowanie w tych motorach jest spierdolone, nawet na naszym forum mamy kilka watkow o przerobkach smarowania w tych silnikach, uwazasz je za bezpodstawne a ludzi którzy je stworzyli za nie znajacych sie na rzeczy ?? Na to wyglada... w porównaniu do 1.9 TDI jest to porażka i nic z tym nie zrobisz. Pozdrawiam
  7. no ciekawe ze w serwisie za 6 tysia.. auto 2008 rok i 100 tysia przebiegu, poprostu padaka te 2.0 tdi i tyle w temacie
  8. teraz w tvn turbo gosc zali sie ze kupil A3 2.0 tdi i po 100 tysia zatarl a oni mu nie chca zwrocic kasy za naprawe ;/ rok 2008
  9. troche rozowa czcionka srednia
  10. Kopia nie oznacza freeware ,dlatego pytam Mimo nawet to, liczac koszt sprzetu i osprzetu szczegolnie jak ktos nie ma 2 din to na AM wystarczy na długo.
  11. mysle ze cena zakupu rns-e i do tego konsola jak ktos ma 1 din i mapy itd to koszt bedzie taki ze am bedzie na kilkanascie lat bo chyba mapy audi nie sa tak za free :>
  12. ale sie pogoda zesrala ;/
  13. jak wyciagniesz skrzynie to masz oznaczenie na gornej czesci kolnieza laczacego z silnikiem[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:06_________________________________________________skrzynie w 1.8 aeb CTF DJJ CKH DAJ
  14. Ale kicha w dodatku taka droga:P Ciezki jest powrot do pracy po tygodniowej leberce...
  15. http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/edukacja/pza_formularz_zmiany_danych.pdf takie coś mi karzą wypelnic
  16. Mozliwe że u Ciebie to inaczej wyglada, ja konto załozyłem w 2004 roku wiec nie mialem wtedy 18 lat , może dlatego wymagaja identyfikacji stad tego nie robie gdy klikne na konfiguracje konta to wyskakuje mi formularz do wypelnienia i wyslania... no nie ważne, odpowiedz uzyskałem
  17. Panowie nie czytacie, mówie że nie mam tam wprowadzonego swojego konta bankowego bo trzeba wysłać kopie dokumentu oraz formularz którego nie wysłalem wiec automatycznie idzie przekazem stad moje pytanie ile to moze trwac m3rvin, dzieki
  18. Powoli nr konta wprowadzasz sam w swoim profilu Wieśku to nie takie proste, bo kupujący skorzystał z nieuniknionego PzA które nieco ogranicza możliwości i pozwala na przetrzymywanie naszej kasy, osobiscie nie korzystam z tego no ale nie zdazylem nawet powiadomic ze zycze sobie na konto wlasne a nie PzA. Gdyby transakcja była 1 dnia msca to na kase trzeba czekac do nastepnego msca
  19. No właśnie zeby na konto to trzeba wyslac kopie dokumentu i taki formularz, a jak sie tego nie zarejestruje to wysylaja przekazem jak do 100zł to ostatniego dnia msca a jak wiecej jak 100zł to po 14 dniu, tymczasem wczoraj mi tam gosc przelal wiec w ostatni dzien msca no i niby ruszyla ta procedura wyplaty tylko ciekaw jestem ile im to zajmuje.
  20. chlopaki dostawal ktos kiedys kase z Płacę z Allegro przekazem?
  21. o widzialeś o to mi chodziło.. czyli obwódka jest pod kolor felgi, zas środek to taki ciemny szary mat?
  22. naciskasz i jest, jesli nie dziala to prawdopodobnie nie jest podlaczony. znajdz na forum temat montaz tempomatu, tam masz jak sprawdzic czy aktywowany , zapnij vaga i testuj.
  23. Witam Panowie, potrzebuje dokładne zdjęcie oryginalnego dekielka, tzn chodzi mi o jego kolor bo moje sa przemalowane a chciałbym je odnowić i wrócic do oryginału a nie umiem zlokalizować nigdzie fajnego zdjęcia. Pomoże ktoś? Foto mojego:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.