Treść opublikowana przez gregor_gg
-
[ALL B6] Błąd po montażu tempomatu
wydaje się że podpinałem wszytko dobrze. Sprawdzałem po 3 razy czy dobrze podłączone.
-
[ALL B6] Błąd po montażu tempomatu
Ja też mam to samo. Ktoś się z tym uporał?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Mam do Was takie pytanie. Napiszcie jak wygląda przyuczenie nowego numeru VIN do modułu.
-
Pytanie o mikrofony bluetooth
Mocowanie jest takie samo w B6 jak w B5. Sam sobie odpowiedziałem. Sprawdziłem u kolegi :-)
-
Pytanie o mikrofony bluetooth
Tyle się domyślałem, hehe. Tylko czy będzie pasował do mocowania w B6. Bo poza numerem różni się też ceną i to czasami znacznie.
-
Pytanie o mikrofony bluetooth
Witam! Chciałem dokupić sobie mikrofon bleutooth. Znalazłem 2 rodzaje: 8L1 862 373A i 8L1 060 373. Chodzi mi konkretnie o to czym one się różnią i czy będą pasować do uchwytu w B6. Nie mogłem doczytać na forum. Dzięki za pomoc.
-
Co to są za radia?
Witam! Na prośbę odpowiadam na pytania :-) Więc tak: - co do jakości dźwięku, to raczej nie zauważyłem różnicy - nawigacja nie działa między zegarami, są tylko komunikaty z radia (częstotliwość i info z RDS), ale także pokazuje czy korzystamy z kart SD, bloototh czy też płyt CD. - co do map, ja używam automapy, ale nie ma problemu z wgraniem jakiejkolwiek mapy, bo chodzi na Win CE 6.0 - antena GPS, w zestawie była antena do podłączenia, ja nie miałem oryginalnej, wiec podłączyłem ta z zestawu, umieściłem ją pod deską rozdzielczą nad zegarami. ale podejrzewam, że jeśli ktoś ma oryginalną, to raczej nie ma problemu. ewentualnie jakaś przejściówka jeśli wtyczka nie będzie pasować i powinno być ok. - DYNAVIN DVN A4 D99 ma dwa sloty na karty micro SD (navi i muzyka, filmy, zdjęcia) - mapy ładuje z lewego slotu na karty micro SD - nie posiadam (jeszcze :-) ) sterowania z kiery to nie wypowiem się na ten temat. - divxy czyta ladnie, co prawda nie oglądałem nie wiadomo ile filmów, sprawdziłem czy działa i jest ok. Ja wgrałem na kartę i nie ma z tym problemu. - jest blokada na oglądanie filmów, ale to Ty masz nad tym kontrolę (włączasz i wyłączasz funkcję w ukrytym menu) - obsługa dotykowa według mnie ok, nie ma jakiś opóźnień, chodzi płynnie. - tunera TV raczej nie będę podpinał, a kamerę to dopiero będę podłączał jak dorobię trochę grosza - kupowałem u nich na stronie Nawigacja Audi A4, DVN-A4, D99, WIN Dynavin Polska Nawigacje Dedykowane BMW Audi Mercedes , podłączałem sam, bardzo miło się to robiło. na spokojnie ze sprzątaniem około 4h. - jest polski język - co do neta, to trzeba kupić na systemie androidzie, ale to większy koszt, ja nie kupowałem i mam bez neta. Jeśli jeszcze jakieś pytanka to z chęciom odpowiem. Dajcie tylko znać na maila [email protected] , bo nie zawsze wchodzę na forum. Jeśli ktoś zechciał by obejrzeć osobiście, to zapraszam (okolice Łodzi). Pozdrawiam! -
-
Co to są za radia?
Ja też jestem od kilku dni posiadaczem DYNAVIN DVN-A4 D99. Narazie jestem zadowolony. Wszystko ładnie pasuje, radyjko gra dobrze, navi i bloototh bez zarzutu. Jakby ktoś chciał jakieś info służę pomocą. Pisać na priv.
-
Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
Dzwoniłem do Meta System Polska, ale generalnie mnie olali. Nie wierzę, że nie mieli takiego problemu. Przynajmniej mogli zasugerować co może być nie tak. Ale d...pki z nich. Szukam teraz w necie. Jeśli ktoś się natknie na taki problem z tym alarmem, to dajcie znać. Mój alarm to Meta System M36T. Dzięki.
-
Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
No właśnie opisałem problem na stronie producenta, ciekawe co odpiszą. Dzięki za pomoc.
-
Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
Pilota mam w kluczyku (scyzoryk) Ale mam jeszcze chipa do rozłączania alarmu jak mi padnie bateria w pilocie i muszę otworzyć kluczykiem samochód. Na chipie pisze META System. Próbowałem zakodować +001024, ale nie chciało się. Po prostu nie wskakiwała ta wartość i cały czas pozostawało 006752.
-
Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
Wartość jaką mam to 6752. Wartość rozkodowałem (tzn. 4096+2048+512+64+32). I tu się zgadza. Ale teraz pytanie, czy sterownik mógł się sam przeprogramować? I znowu się pojawia pytanie, czy mój alarm jest oryginalny?
-
Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
Witam! Chciałem prosić o pomoc w sprawie alarmu. Tak jak w temacie, po zamknięciu samochodu z pilota, drzwi się zamykają, mrugają raz kierunki, a syrena nie potwierdza załączenia alarmu i z tego co dobrze pamiętam mrugały światła pozycyjne, a teraz nie mrugają. Alarm po minucie jest w stanie uzbrojenia i wyje gdy otworzę drzwi z kluczyka. Sprawdzałem vagiem, ale nie było żadnych błędów. Podpowiedzcie co można sprawdzić w tym temacie. Dodam, że stało się od tak, jednego dnia było ok a na drugi już nie działało. Z góry dzięki. ---------- Post dopisany 14-06-2012 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2012 at 17:28 ---------- Nikt nie miał podobnego przypadku?
-
[B6 AVF] Montaż świateł dziennych LED Philips
Witam Wszystkich. Zakupiłem sobie światła dzienne LED. I w związku z tym mam do Was takie pytanie. Czy ktoś już montował takie światła i jak to rozwiązał? Dzisiaj wysnułem kilka koncepcji jak je zamontować w kratkach od halogenu, ale może ktoś wymyślił coś mądrzejszego i chciałby się tym podzielić. Najlepiej byłyby widziane fotki :) Z góry dzięki. Pozdrawiam!
-
[B5 AJM] Prośba oanalizę logów.
Witam! Jeśli możecie napiszcie co może być nie tak z turbiną, bo przeładowywuje. Poniżej logi: 003 bs : http://imageshack.us/photo/my-images/580/egrbs.jpg/ 003 : http://imageshack.us/photo/my-images/89/egrk.jpg/ 011 : http://imageshack.us/photo/my-images/12/turbodynamiczne.jpg/ Z góry dzięki.
-
[ALL B5] Odrzybianie klimatyzacji wersja "domowa"
Ja mam taki problem. Odgrzybiałem środkiem Wurtha wszystkie kratki, parownik no i co się dało. Spokój był przez kilka dni. Potem znowu po uruchomieniu silnika przez chwilę śmierdzi. Potem przestaje, ale i tak czuć. Macie jeszcze jakieś pomysły skąd może śmierdzieć? Zauważyłem też, że nie leci u mnie zbyt dużo wody z rurki odprowadzającej. Co prawda w celu sprawdzenia wlałem trochę wody przez otwór do parownika to wyleciało. Ale trudno określić czy taka ilość jak wlałem. Pomóżcie!
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja mam taki problem. Odgrzybiałem środkiem Wurtha wszystkie kratki, parownik no i co się dało. Spokój był przez kilka dni. Potem znowu po uruchomieniu silnika przez chwilę śmierdzi. Potem przestaje, ale i tak czuć. Macie jeszcze jakieś pomysły skąd może śmierdzieć? Zauważyłem też, że nie leci u mnie zbyt dużo wody z rurki odprowadzającej. Co prawda w celu sprawdzenia wlałem trochę wody przez otwór do parownika to wyleciało. Ale trudno określić czy taka ilość jak wlałem. Pomóżcie!
-
[B6 AVF] Światła mijania
Qmam :-) Dzięki za pomoc!
-
[B6 AVF] Światła mijania
Zwracam honor ostasmarcinek Człowiek rzucił okiem, a nie doczytał. Jest wszystko. [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 18:15_________________________________________________Powiedzcie mi tylko jedno. Aby zaprogramować te światła wchodzę w 09- centr.elect. dalej adaptacja i wpisuję np. "0xxx?" ? Czy coś innego na miejsce x-ów i ? Bo nie mogę zajarzyć do końca.
-
[B6 AVF] Światła mijania
Nie do końca o to mi chodziło
-
[B6 AVF] Światła mijania
Witam! Chciałem zapytać czy da radę ustawić VAG-iem tak, żeby światła mijania włączały się po przekręceniu kluczyka? Jeśli tak, to dajcie znać jak to zrobić. Dzięki!
-
[B6 AVF] Wymiana sprężarki klimatyzacji
Dzięki chłopaki. W wolnej chwili podziałam sobie. Pozdro!
-
[B6 AVF] Wymiana sprężarki klimatyzacji
Witam! Czy ma ktoś może opis wymontowania sprężarki klimy do silnika AVF? Jeśli ktoś by się podzielił doświadczeniem byłbym wdzięczny. Trochę mi sprzęgiełko grzechocze i w wolnej chwili może bym sobie wymienił. Z góry dzięki.
-
[B6 AVF] Problem z drążkiem lub skrzynią biegów
Przeczytajcie jeszcze raz wątek. Dzięki!
-
[B6 AVF] Prośba o ocenę logów.
Warto jest coś robić przy tym? ( np. wymiana uszczelek ) czy raczej dać spokój?