Treść opublikowana przez gornikk
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dźwięk vki robi robotę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
łezka się oku kręci jak na tą jajecznicę patrzę, B5 to już nie ta bajka
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Słynne tory w Świętokrzyskim widzę
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
A tam Polska Wschodnia w budowie, wiosna 2012 drogi Lubelszczyzny = stół.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Nawet się nie spodziewasz jakie tam są dziury i wykopki jadąc od Lublina, dramat Za rok będzie elegancka droga to i ja się może skusze bo póki co tylko allroad w tamtą stronę.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dokładka zderzakamam te oparwki mam, ale nie mam wtyczek więc chyba podłącze to na normalne wsówki głośnikowe ale kiedy to nie wiem bo nie grzebe nic przecież byly 2.7 w ośce w A6 ale nie w manualu chyba 230km Tak tylko przed lifty C5 takie były, dobre wydumki
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Cisza coś, więc pewnie jeszcze ze dwa dni i zdjęcia sterty nowych gratów na czarnuchu Krychy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha patelnie zasłaniają zacisk widać tylko czerwo, więc pytam czy masz tam coś na nim miłego nabazgrane bo jest na czym się już bawić.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Przyzwoita cena na te zaciski, coś masz namalowane fajnego na nich czy tylko kolor rzucony?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha daje rade padło :gwizdanie: Projekt zaczął raczkować, a przebijasz ludzi, którzy grzebią w autach X lat. Jak zawsze rzucasz na cycki, taka Twoja rola.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Witam u mnie jak auto złapie 90 stopni trzyma w mieście, trasie przy pałowaniu jak i przy spokojnej jeździe, ale leci lekko ciepły nawiew. Nie reguluję mi temperatury siła działa jak najbardziej ok. Wcześniej jak było ciepło klima mroziła jak głupia, a teraz z ciepłem jest problem. Szyby nie parują - więc raczej skreślam nagrzewnicę. Doczytałem, że winien może być silniczek sterujący klapą od ciepłego powietrza znajdujący się na nogami pasażera. Czy to dobra teoria?
-
Montaż tempomatu A4 B5
U mnie fabryczny tempomat nie działa bezpiecznik ok. Siedzi od wyjazdu auta z fabryki, ktoś ma pomysł co padło i jak to naprawić?
-
[B5 AFB] Dysze spryskiwaczy-orginał
A po lift ma już zraszacze czy nadal wali woda a potem sobie ścieka?
-
[ALL B5] Mokra tapicerka pod nogami kierowcy ale tylko 20 cm od pedału gazu
Zajrzałbym też czy nie ma syfu na podszybiu liście i inne rzeczy mogące zatkać odpływ. Wątpię, żeby po szybie Ci ciekła woda nawet jak nie jest oryginalna.
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
Długo myślałem nad takim modułem i jak zdecyduje się inwestować w auto to na pewno u mnie zawita dobry bajer poprawiający bezpieczeństwo.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Przetestowane auto. Dobra sprawa. Póki co bez błędów.
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Dobry motyw z filmikiem. Miałeś takie wnętrze na koksie w serii?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Krystyna ode mnie 11 na 10 ! Liczę na rewanż i zapraszam do siebie. Powiedz Ty się starasz na amerykański styl to zrobić? Ile to pali na 100 km? Pozdro Wariat
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Czyżby Competition w najbliższym czasie miał by taka folię dostać Już mnie znalazł cwaniaczek jeden Właśnie pracuje nad autem, które mam w profilu, Compi już ma wystarczająco czarne lampy. Sorry za OT kolego.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Patryk normalnie się przebija światło przez folię? To jest jakaś specjalna folia, wizualnie różni się od innych? Ciekawa sprawa.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam a jaka może być przyczyna nie włączania się tempomatu? Jakieś wskazówki od czego zacząć? Zamontowany jest fabrycznie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam już w garażu jedno Audi. Teraz przyszła kolej na A4. Także mam nadzieję, że jak na innych forach związanych z Audi i tutaj dowiem się co nieco. Pozdrowienia ze wschodu