Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rudi

  1. U mnie jest to samo co u kolegi wicior123 Też jak otworzę drzwi kierowcy, to odblokowuje mi całą resztę. Ale moim zdaniem to coś w drzwiach ,bo jak po nieudanej akcji otwarcia, przekręcę kluczyk w drzwiach u pasażera to też się odblokowuje cała reszta i otwieranie drzwi już nie jest potrzebne. ??? Chyba, że jakieś styki w pompce od tych najczęściej używanych zamków padają. Ktoś z tym już walczył? I z jakim efektem?
  2. Rudi odpowiedział(a) na pinio4 temat w Audi A4 B5
    U mnie jak otwieram od strony kierowcy, to otworzy tylko drzwi kierowcy. Dopiero jak pociągnę za klamkę to otwiera się cała reszta. Jak i to nie pomaga to podobną czynność muszę powtórzyć od strony pasażera. Z zamykaniem też są niezłe j... raz zamknie wszystko, raz tylko zamykane drzwi. Normalnie WITKI OPADAJĄ. Koś coś może poradzić? Pozdro
  3. Ja najpierw wyjąłbym regulator i obejżał jak wyglądają szczotki.Może się już kończą. Taka moja rada
  4. Dzięki za słowa otuchy .Co do dymienia to dymi na każdym biegu, przy ciut mocniejszym wciśnięciu pedału gazu. I jak zimny i jak ciepły a czasami przy 150 km/h to puści taką chmure jak lokomotywa ;(. A co z tym egr? Nie widzisz nic dziwnego?
  5. Hej witam wszystkich. :> Mam problem z moją A4 bo zaczeła mi jakiś czs temu dymić (tzn. jakiś czas temu dopiero to zauważyłem ;() Zaopatrzyłem się więc w interface i zrobiłem pierwsze logi, o których analizę właśnie proszę, bo za bardzo mi to nie idzie . To co udało mi się zauważyć to: - zaniku mocy raczej nie odczuwam (choć wydaje mi się, że powinna iść trochę lepiej) - dolot jest szczelny, bo sprawdzałem kilkakrotnie. - Wydaje mi się, że sztanga się nie podnosi ani nie opada, chosciaż jak ją podciągnąć do góry, to zaraz opada jakby była na sprężynie i się nie przycina, więc już nie wiem czy jest ok czy nie. - oleju bierze jakieś 0.5l/12000 km, więc chyba ok - rano pali bez żadnych problemów, od tzw. pierwszego kopa Bardzo proszę o pomocne komentarze do logów, bo co mnie marwi to to, żew 003 EGR stoi w bezruchu, a w 013 1 i 4 cyl. (cylinder jeśli dobrze się domyślam) ma dziwne odczyty. ;( Oto logi. Proszę o wyrozumiałość bo to moje pierwsze logi i drugi post. Jeśli zrobilem coś nie tak to proszę mnie porawić.Pozdrawiam 000 pr. statyczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/988d6bd1b1d39cd6.html 000 pr. dynamiczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5348292a5b4f1838.html 001 pr. statyczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1175ce2c6044f079.html 001 pr. dynamiczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c14a1a14b72764b5.html 003pr. statyczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1de4edb230ac29bd.html 003 pr. dynamiczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fda9ef235ca3618b.html 004pr. statyczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b4be15bad09606b.html 004 pr. dynamiczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0c32a2684a8ea7f.html 008pr. statyczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb696b5fa351b45b.html 008 pr. dynamiczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/facfd75ccf16cba6.html 010 pr. dynamiczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ca2b7d16f8a1add.html 011 pr. dynamiczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08430ea3bac963d7.html 013 pr. statyczna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/253dc5e3f4940786.html Ps. Mam nadzieję, żę nic nie poplątałem. Hej
  6. Hej witam wszystkich klubowiczów. Mam na imię Łukasz, mieszkam w okolicach Żmigrodu (dolnośląskie) i od ponad roku jestem posiadaczem Audi A4 Avant (AFN). Postanowiłem wstąpić do grona klubowiczów, bo to po prostu najlepsza strona jaką znalazłem :th:. Pozdrowionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.