Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

terrorbps

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez terrorbps

  1. o opolskivag.pl nic negatywnego nie slyszalem- przeciwnie, ale waszej grupy nie znam. znacie tych z vagteam? opolskivag.pl jest ok, a nasza grupa dopiero powstaje,jak juz bedzie forum to zapraszamy:hi: a vagteam nie znam i ja ogolnie to tylko audi80klub , a4klub ,opolskivag, a teraz cos wlasnego szykujemy:naughty:
  2. spoko,jak my tez cos bedziemy dzialac to dam znac:naughty:
  3. mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan: ...a wy tak czasami nie nalezycie pod vagteam.pl??? Ogolnie to chcialbym przestrzec przed tymi co woza takie naklejki- zwlaszcza z woj. Opolskiego- Znam dobrze macherow tej strony i powiem tylko tyle: bez nich zyje mi sie lepiej. kolego my należymy jak już to do opolskivag.pl ale mamy swoja wlasna grupe Niemodlin a teraz bedziemy dzialac pod wlasna nazwa vag4fans , ---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- spot bedzie przeniesiony do pizzeri ale poczekamy pod biedra na wszystkich:wink:
  4. Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!! ---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:50 ---------- mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan:
  5. no chyba bedzie narazie kolor a jak sianko jakies wpadnie to bedzie zmiana na jakies AMG 19 albo cos:kox: ---------- Post dopisany 30-09-2012 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 19:49 ---------- Lukas4334 a co to tak sie po moim miescie wozisz do mcdonalda jechales my wlasnie ze spocika wracalismy,wyklaksonowalem cie kolo zamku w Niemodlinie:banan:
  6. jak gleba to gleba,sztuka jest jezdzic na glebie caly czas a nie sie pompowac,ja osobiscie nie jestem za airem,
  7. ładny avancior:naughty: czekam na dalsze mody:whistling:
  8. plany jakieś są,ale lampy wywal,zacznij od jakiegoś dobrego koła i gleby,f*ck air raid:decayed:,
  9. pany mam plana załadować deche na bagaj ale wind feiring chyba bede musiał ściągnać? czy moze nie?jak myślicie:eusathink: teraz bede wymieniał rozrząd i drążki,na zime ściągam fele i opryskusem je na żółto,znaczek też i deche na dach też w kolorek:naughty: taką mam wizje jak narazie
  10. pany,czy da rade samemu wymienić drążki,czy jest do tego jakiś specyficzny klucz?może jest gdzieś jakieś foto story:naughty:
  11. jestes na FB??to daj namiary i pogadamy bo mamy grupe w NM i jesli jestes chetny do dodam Cie do grupy,jakies spociki,ten tegez:decayed:Zaloguj się | Facebook
  12. klocki wymienione ale jeszcze przegladu brak,
  13. terrorbps odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    dzięki dzięki, udało się wyciągnąć trzy takie (blisko 11kg), czwarty walczył dzielnie kilka minut ale nie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza ladna sztuka,:naughty:pogratulowac
  14. furka malina,bardzo mi sie podoba,pozazdroscic,
  15. A dzieki za foty,nacykales troszke,myslalem ze jakies piweczko wyhylymy na zlocie? ladna ta twoja avancica:decayed: Ziomus a ty co sie nie odzywasz spot byl ostatnio w opolu mielismy cos pokminic i cisnac razem. ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Kulis dodalem fote wlep a ty gdzie masz swoje a bo musialem ostatnio autko odstawic bo mi sie klocki pokonczyly,i brak przegladu:whistling:
  16. A dzieki za foty,nacykales troszke,myslalem ze jakies piweczko wyhylymy na zlocie? ladna ta twoja avancica:decayed:
  17. no eleganckie felasy,
  18. oooo,no to gitara:naughty:to musimy sie zgadac na spocika jakiego
  19. jestes na opolskimVAGu?
  20. OJ TAM OJ TAM,zalatany,no z Niemodlina,
  21. a Ty miałeś podbić jeszcze do nas:foch:
  22. Kto to? http://s16.postimage.org/d9wccmrj5/fvsf.jpg <br /><br /> a no popatrz:naughty:i łowca się znalazła:decayed:
  23. dawaj,nie marudz,Marcin jestem,i juz mnie znasz,swojska atmosfera i ekipa bedzie,nic nie dygaj:drunk: ---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 17:12 ---------- Lukas4334 to jak?jedziesz z nami? ---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 18:50 ---------- dzisiaj doszła BRA na mache:naughty: zdjęcia zrobie na zlocie i potem zapodam:zdjecie: ---------- Post dopisany 15-07-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2012 at 15:38 ---------- jak obiecałem,są fotki:naughty: teraz jeszcze czas zrobić zaslepke i wyeliminować wycieraczke bo szkoda wlepek:grin:
  24. wstawiaj foteczki z vagovwiska,autko zacne,robilo robote na zlocie:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.