Treść opublikowana przez terrorbps
-
Black Avant by Blutucz
zostaw RSy,ładnie się prezentuje:naughty:ja tez mam 225/40/18 jakoś śmigam i jest ok,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
tak,lecimy w piatek kolo 18ej i wracamy w niedziele,dawaj z nami,bedzie pare osob,zabieraj namiot i prowiant:drinks:,ja biore grilla,zbieramy sie w Niemodlinie kolo domu kultury,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no to dawaj z nami w piatek
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Lece na zlot ale juz w piatek,a co miejsce ci zaklepac? ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- bedzie wlepa,dzisiaj jade do agencji reklamowej bo tam tez wlepki robia,mysle ze na piatek mi ogarnie temat,a foty beda po vagovwisku,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
mi sie to podoba,i bagaj juz tak nie gwizda:wink:
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
plexa grubosc 4mm, oklejona folia do szyb,jeszcze wlepka thule moze zawita:decayed: autko brudne ale fotka robiona na szybko w drodze do domu, wiecej fotek po vagovwisku:naughty:
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
pany,wind fairing juz na aucie,juto wstawie foty bo dzisiaj tylko net z telefonu,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
oj jutro to ja nie bardzo bo mam w planach po pracy kobiecie w aucie swoznie powymieniac i koncowy,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
ze jak?kto gdzie kiedy?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
w ustawieniach musialem poszukac:kox: ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- dobrze wykonane i estetycznie,z kluczykiem:decayed: a plexe juz kupilem w leroy merlin:naughty: kurde 60zl mnie to kosztowalo,jutro kupie jeszcze folie do szyb i trzeba cos wyrezac:banan: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- a tak w sumie to na malarach tez bylo ludu w pi..u,bo mi koleszka mowil, ale to o spocik chodzilo zeby zrobic,a przy okazji kokones wymoczyc:decayed:
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no wlasnie nie mam,i nie mam pojecia gdzie one sa:/ ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- juz sobie poradzilem,:facepalm:ale wstyd:decayed:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
fajnie sie prezenci,biale fele mi sie podobaja:)
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
mozesz pomyslec nad oklejeniem klapy ale to bys musial jeszcze jakies wlepki wsadzic na auto,ja jak wsadzilem sticker na klape to tak troche dziwnie wygladalo,a teraz z wlepkami na szybie mi sie podoba,kazdy ma swoje upodobania,komus sie podoba a innemu nie,musisz pomyslec i sie zastanowic, i pytalem jak emotikony wlaczyc bo nie wiem, ---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- mam jeszcze zamiar wyrezac wind fairing nie wiem gdzie kupic plexe bo orginalu nie ma w pl a jak sie gdzies pojawi na allegro to cena kolo 400zl, ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- cos w ten desen
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
to droga między Niemodlinem a Tułowicami? pomyśl nad wywaleniem wycieraczki z tyłu:wink: to droga miedzy niemodlinem a lipnem,droga na basen, a o wywaleniu wycieraczki myslalem,bo i tak juz mi stara ladnie szybe porysowala,tylko zaslepke bym musial zamowic, ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- czemu by nie?? jak te emoty wlaczyc?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
my juz od piatku mielismy taka bombe ze masakra,mielismy domek na przeciwko aut i tam byla impra:) dla tego nie bylo nas przy autach,a belki na relingi sa z pancermuchy(biedronki) a foty byly robione na drodze bo mielismy malego spota w niedziele na basenie ale tyle ludzi bylo ze do wieczora czekalismy na wolny parking,a spot byl o 15ej:)
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
widzialem:)a zabawka nie moja a kolegi,ale naprawde fajnie sie driftowalo po parkingu,fajna ale droga:)za ta zabawke to bym orginal RS gril kupil, ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2012 at 14:44 ---------- dawno się tu nie pokazywałem,jak tam chłopaki po NYSIE? a teraz z nowym tajlem teraz jeszcze dorwać plexe i fairinga wyrezać,
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zmień koleżkę bo gada farmazony i powinien polonezy obsługiwać,---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- 260tkm to dopiero dotarty silnik jest hehe,spoko dzięki,on mechanik jest z wyboru a nie z powołania:)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
koleszka ostatnio mi gadał jak mi wymieniał olej, że to lipny olej do takiego przebiegu,wole się dowiedzieć od kogoś z forum,
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
koledzy mam 260k przebiegu,i jezdze na Motul 8100 X-CLEAN C3 5w-40,jest to dobry olej przy tym przebiegu w TDI?
-
Wędkarstwo
i jak?złapałeś coś?jeziorko bardzo fajne,
-
Wędkarstwo
jak nie jezdzisz to nie zlapiesz,napewno warto,wczoraj na jeziorze nic nie bralo,jade dzisiaj na nocke na gliniak,zobaczymy czy cos bedzie?
-
Wędkarstwo
To powodzenia,i polamania kija:) ja lece o 5ej na jezioro nyskie,moze cos sie zllapie a jak narazie impreza:)
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
dzisiaj karin24 widziany w lewinie:)
-
Wędkarstwo
ja na szczuplego nie bardzo sie czaje;)wole karpiczki i amurki,chcialbym zlapac kkarpia takiego kolo 10kg,20kg to mi sie sni co noc:)narazie amurki 4kg ale to dopiero od tamtego roku lapie na wlos,naogladalem sie filmow przemka mroczka i teraz propaguje metody:)
-
Wędkarstwo
widze ze u mnie jest w miare tanio z oplatami,206zl na rok,oplacilem karte i na rozpoczecie sezonu przywital mnie karpik 2kg:)w niedziele jade na rybki bo caly tydzien robota i nie bardzo jest kiedy,w maju moze jakas nocka:)