Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak. Cały czas.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam jeszcze dwie istotne sprawy do rozstrzygnięcia i przyjadę na parę dni. napewno w styczniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale cicho. zagląda wogóle ktos tu jeszcze? widze w ciagu 1,5 roku wiele się zmieniło.
-
Rezanie bixenonu
witam. jak masz ori xenon to po po motażu ori bixenonu wszystko będzie śmigać ( postojówki, mijania, drogowe, przesłona, samopoziom) jedynym problemem jest umiejscowienie gniazd w lampach, po włożeniu ori bixów jest problem z zapięciem wtyczki lamp, jedni podciągają wiązkę z nadkola i inni przedłużają. poza tym wszystko pasuje p&p. inna sprawa ze ori bixy b6 szału nie robią. i warto sobie przekalkulować czy warto je wstawiać czy przerobić xenon na bixenony na porządnym projektorze np hella intemo. ty bardziej ze z xenonów palniki i przetwornice bedą smigać w bixenonie. przed wstawieniem ori bixów warto od razu pomyśleć o zmianie w nich projektorów np na b8 al, zkw, lub hella intemo i koniecznie zrobienie uszczelnienia regulacji bo na pewno po jakimś czasie zaczną parować.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
WItam .Dzięki za lampy. Efekt możesz zobaczyć w linku na dole Jak włączałem ostatnio w trasie drogowe to kolega powiedział , że świecą aż za mocno Trochę lewa lampa paruje, ale trudno sprawdz uszczelki w dekielkach i uszczelkę na oprawce kierunkowskazu kolor ten sam . trzyma się doskonale poszło 1litr primeru, 8 litrów koloru . i 3 litry czarnego na dach i koła.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
witam. w samym aucie niewiele sie zmieniło, ale troszkę tło się zmieniło. zdjęcia wkrótce
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. po długiej przerwie co słychać ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witamy! Czyli trzeba skręcić jakiegoś spota. koniecznie. sylwek masz garaż na moniuszki? bo co jakiś czas widzę srebrnego avanta z pyskiem od esy
-
Rezanie bixenonu
jak coś służe pomoca najlepiej tel 662677497. postaram się być ponownie czesciej na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos ci się przewidziało. co tam słychać wogóle?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam po mega długiej przerwie, powoli bedę wracał na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam towarzystwo po mega długiej przerwie. powoli wracam na forum:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja chetnie ale podeslijcie mi info na tel. gdzie i o której. bo na forum ostatnio mam mało czasu. i bedę napewno
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kiedy robimy spota?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie nie mam czasu tesknić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na szymanowskiego dokładnie. neta już mam. spota w weekend mozemy krecić
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co tu taka cisza? jeszcze jestem bez netu i tv .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem już po wyprowadzce. wszystkie graty mam w Suwałkach. wczoraj przyjechałem do poznania dzis po południu wyjazd już na dobre ---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ---------- dzięki za wszystko i mam nadzieje ze widzimy się latem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co ty. wszystko w powijakach:decayed: ale już widać światełko w tunelu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
słuchajcie wszystkie graty leża w suwakach. w weekend dopinamy sprawy . i od poniedziałku spot może być codziennie, trzeba rozkręcić jak nie pod kauflandem, tesco to u mnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. panowie i panię zapraszam do Suwałk.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mam . ale w suwałkach będę dopiero w sobotę późnym wieczorem.