Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
każdy ma swoje. mi się podoba wzór tarcz rs4 b5, rs6 c5
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
niestety. tarcze nie były mojego autorstwa.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
diody z licznika idą out. . szyba jest brudna bo z miesiąc leżała w kartonie.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
C5 allroad doszły wszystkie graty: czas składać licznik. czekam jeszcze na nową kierownice.
-
Xenon do ori lamp bez soczewki
nie wsadzisz d2r do zwykłych lamp bo inne mocowanie. po drugie d2r ma zaciemnione boki. ale można go stosować tylko w lampach do tego przystosowanych. mówię tu o odbłyśnikach w lampie. nie nadaje się do stosowania w lampach z kloszem kształtującym wiązkę. ( prążki na kloszu) jak to jest w przedliftowych lampach b5.
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
czekam jaka będzie pogoda i na kilka dni przed zdecyduję.
-
[A4 B6 AVF] - Xenonowe lampy, a zamienniki.
Podeślij lampy to ci ogarnę całość. Jak paru ja to jest problem ze szczelności na regulacji.
-
[A4 B6 AVF] - Xenonowe lampy, a zamienniki.
a co chcesz regenerować? ori bix mam przypadłość zbierania syfu w środku przez nieszczelna regulacje. wiec prócz samej polerki warto je rozklejać i czyścić w środku. i jak nie masz jeszcze porządnych projektorów np z b8 al. to proponuje od razu wstawić. ogromna różnica na + w stosunku do seryjnych.
-
[A4 B6 AVF] - Xenonowe lampy, a zamienniki.
w d6 nie było drl. nawet w ori bixenonie b6. jest projektor bixenonowy i żarówka h7 od drogowych. dzięki temu światła drogowe są jakby podwójne. w przypadku xenony, czy bixenonu. warto montować drl . oszczędza się przetwornice palniki i oczywiście odbłyśniki projektorów. w takim rozwiązaniu jak w ori bixie b6 czyli żarówka h7 drogowa i projektor bix. niektórzy te lampy nazywają xenon + ori bixenon w b6 ma przetwornice w deklu z tyłu lampy. xenon, przetwornica od dołu pod lampa. tak najłatwiej odróżnić jakiekolwiek zamienniki odradzam bo są kiepskiej jakości.
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
panowie to jest mini prokjektor pod h1. nie da sie do tego wsadzić żadnego firmowego palnika. typu d1s, d2s, d3s, d4s. jak już robić lampy na bix to na porządnym dużym projektorze , typu hella 3, hella intemo. lub al b8 . da się to wsadzić do zwykłych lamp. zabieg przerabiany dziesiątki razy. i świeci to porządnie i wygląda z zewnątrz jak ori bixenon b6. i mozna zamontować porzadne palniki i przetwornice a nie tylko hidy.
- B7 Crew
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Z robionymi tarczami świeci punktowo. A to zapewnia idealnie równomierne podświetlenie tarcz. przy okazji wymiany licznika wpadnie też nowa kiera. moja do sprzedania
-
B6 DIVISION
bo w sedanie nie da się idealnie zgrać lini. lampy w błotniku maja górna krawędź opadającą i nie da sie wkładu z ledami podnieść wyżej.
- B6 DIVISION
-
''Różne'' oświetlenie drogi z reflektorów
do żółtej to się nie przyczepi. szybciej zapyta o tą białą czy jest to żarówka z homologacją .
-
''Różne'' oświetlenie drogi z reflektorów
za soczewka to jest to w co wkładasz żarówkę. dla pewności zamień stronami jeszcze żarówki żeby wyeliminować czy to nie wina żarówki.
-
''Różne'' oświetlenie drogi z reflektorów
sprawdź odbłyśnik projektora czy niewypalony.
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
lampy xenon czy bixenon?
-
Lampy poliftowe przednie
Valeo. W dłuższej perspektywie.
-
Lampy poliftowe przednie
ale zwykłe lampy w b5 ori valeo były tylko chromowane wiec chromowane są bardziej zbliżone do ori. ale kto co woli jednemu podobają się czarne innemu chromowane.
-
Lampy poliftowe przednie
rozumiem ze chodzi ci o zamienniki w wersji czarnej i chromowanej. jak stoi woda w lampie to chrom schodzi zarówno z ori valeo jak i zamienników depo, tyc. jak jest sucho to z chromami nic się nie dzieje.
-
Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G
słupkiem przy przedniej szybie i podsufitką.
-
Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G
jak nigdy nie robiłeś to nie zagwarantuje ci ze łatwo pójdzie demontaż plastików. od lampy do kamery ciągniesz zasilanie. a kabel video od kamery do radia. co do anteny gps . mam umieszczona z przodu na szybie nad lusterkiem wstecznym i jest ok nie gubi zasięgu.
-
barwa soczewki bixenonu
Nie dziwie się ze nie trzeba było ustawiać, przy wyciągania projektora nie trzeba wcale ruszać regulacji.odkreca się projektor od mocowania porostu.
-
Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G
Ja poprowadziłem zasilanie od lampy do kamery a kabel od kamery progiem pod kierownica i do radia. Antene podłączyłem to co była w zestawie miała inne gniazdo. Przerabiane tylko anteny od tv bo ta co była z radiem była do d... . U mnie jak dział nami mogę słuchać radia muzyki. Komunikaty z nami są wyciszone.