Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. podam inaczej. droga krajowa nr 8 ( kierunek Budzisko) kilometr 777 zjazd miedzy słupkiem 8 a 9 w lewo jadąc od Suwałk. na przeciwko zjazdu stoi nowo postawiona tablica reklamowa. jak ma być grill to każdy bierze coś na ruszt.
  2. mi pasuje. ale jak pisałem . jak ktos nie może w sobotę to zapraszam w piątek, ewentualnie w piątek i sobotę.
  3. nie widzę problemu. możemy zrobić piątek i sobota:)
  4. to co w piątek 18:00? zrobicie rozpoznanie jak podpasuje to ogarniemy bardziej rodzinnie.
  5. ma pasuje każdy dzień. ale możemy zrobić koło weekendu. żeby każdemu pasowało. piątek, sobota, niedziela?
  6. Panowie i Panie: czas otworzyć sezon grilowo-ogniskowy. zapraszam do mnie: jak najbardziej z dzieciakami i rodzinami. myślę ze to lepsza alternatywa niż parking pod tesco. termin do ustalenia
  7. Gwerty odpowiedział(a) na perkusista temat w Audi A4 B8
    w lampie. +12V po włączeniu świateł drogowych.
  8. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    nie ma takich które mijania i drogowe są petarda. intemo np ma dużo lepsze drogowe a mijania porównywalne z al z b8. jest trochę projektorów koito które nieźle świeca tylko żeby to zamontować do b6 bix to już nie takie proste jak z al b8.
  9. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    bo nie masz porównania:) ale najważniejsze ze Ty jesteś zadowolony. w dziale zarób to sam w b5 o rezaniu bixów na 45 stronie. jest porównanie kilku popularnych projektorów. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/page-45
  10. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    praktycznie jest nielegalne. tak samo jak montaż żarówek led do postojówek.
  11. Gwerty odpowiedział(a) na perkusista temat w Audi A4 B8
    w lampach b8 przedlift na pin 11 ma byc podane +12v wtedy otwiera się przesłona bixenonu.
  12. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    i pamiętaj ze ori bix w b6 ma problem ze szczelnością regulacji przez którą lampy często parują. trzeba co jakiś czas wymieniać uszczelnienie.
  13. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    pytanie czy warto? ori bix b6 bardzo kiepsko świeci od razu jak kupisz bix b6 mysl nad projektorami od b8. ewentualnie pomyśl czy nie lepiej przerobić twoje xenony na bixenon
  14. Gwerty odpowiedział(a) na AndrzejKoks temat w Audi A4 B5
    Światła wyladowcze nie lubią włączania i wyłączania. Wiec wróć do ori rozwiązania lub jak chcesz mieć zapalające się automatycznie wstaw sterownik który odpala lampy dopiero po uruchomienie silnika.
  15. Gwerty odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    nie ma znaczenia która strona a oznaczenie pp to najprawdopodobniej oznaczenie typ plastiku z jakiego wykonana jest obudowa
  16. na 95 % palnik. zamień stronami i będziesz wiedział na pewno czy to palnik
  17. tak. w a6c6 przedliftem masz przetwornice d1s do tego oddzielny zapłonnik i palnik d2s. możesz śmiało wsadzić palnik d1s pomijając ten oddzielny zapłonnik. nie ma szans na oddzielenie zapłonnika w d1s jest to jeden element razem z samym palnikiem. dokładnie tak samo jak w d3s zapłonnik jest zintegrowany z palnikiem.
  18. po tesco przenieśliśmy sie do mcdonalda i doszliśmy do wniosku,ze następny robimy tu , wtedy frekwencja na pewno będzie większa:) dzięki za spota. i do zobaczenia na następny,
  19. audi wyciągnięte z garażu wiec bardzo mi przykro passat zostaje w domu
  20. Nie ma znaczenia seria czy pomodzone auto, liczą się przede wszystkim ludzie.
  21. zdecydowanie. im więcej nowych tym lepiej. może w końcu coś się ruszy a nie tylko kilka stałych bywalców.
  22. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    są wersję lamp ori xenon bez samopoziomu. w lamie nie ma silniczka i wiązki do niego. jest tak w lampach usa i często spotykałem takie w autach z Danii.
  23. tak. masz zaślepkę silniczka. wyjmujesz ja i w to miejsce wstawiasz silniczek elektryczny.
  24. to piątek o 18 pod tesco. pojawi się nasz Emigrant z Emilką
  25. silniczki są wewnątrz lamp z deklem od świateł drogowych ( ten gdzie wchodzi wiązka elektryczna do lampy)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.