Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol niestety nie jedzie . Został tylko Lele. Z okolic Poznania.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi pasuje ale sobota w niedziele po południu będę już w Bydgoszczy. Zawartość dodana 0 minutes later Lampy prawej na sztukę niestety nie mam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musiałbym poszukać. Czy mam coś ponad pary lamp.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co wy na spot 18 marca?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak weźmiesz Ty to jeszcze doplace
-
Plastidip a tunel środkowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
18 marca będę w Poznaniu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mam całe koła 17 z oponami zima. Felgi ori audi z a6 c6. Występowały tez w b7. Zawartość dodana 2 minutes later Ori lakier,pokryte plastidipem. Są równe, nieuszkodzone. Są mi niepotrzebne bo audi całą zimę i tak stoi w garażu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Puk puk...........
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co tu tak cicho?
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Dobra robota
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Styczeń skończył się a spora jak nie było tak nie ma.
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Niemartw się stali bywalcy często co roku pierwszy raz. Pamięć bywa zawodna:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A mi kształt lamp przód w b9 wole nie leży. Kojarzy mi się z oplem.
-
Rezanie bixenonu
Nie ma reguły z której strony. Może być z prawej lub lewej. Przez dekiel tył jest do niej pełny dostęp.
-
Rezanie bixenonu
W b8 al polift jest jest dodatkowy limitem na odblysniku a na soczewkę jest kilka kropek.ale to znikoma różnica. Jak masz rozmyte linie odcięcia to masz do ustawienia kont pochylenia przesłony. Projektory z b8 al mają tą możliwość. Jest mała śruba prze odblysniku która za to odpowiada.
-
Rezanie bixenonu
Wyższa temp barów na suchym będzie lepiej ale w deszczu, mgle czy na mokrym będzie dużo gorzej niż na 4300k. Moim zdaniem jak ktoś nie oczekuje super białych świateł 4300k jest optymalne. Jeśli mają być białe to max 4800-5000k nic powyżej. Jeśli jesteś w stanie zrezygnować trochę z szerokości święcenia to intemo. Bo intemo tworzy dosłownie tunel świetlny na drogowych a mijania ma węższe. Nie da się żeby to i to było za***iste. Pytanie czy warto zmieniać z b8 na intemo? Moim zdaniem nie warto .nakład pracy za duży. Trzeba rozklejac lampy i dorabiać nowe mocowania. Ale jak ktoś chce to jest to jak najbardziej możliwe.
-
Spryskiwacze bixenon nie działają A4 B6
100%nie pompka skoro się wysuwają. Spryskiwacze wysuwają się pod ciśnieniem które wytwarza pompka. Od dawna tak masz ? Może zamarzly dysze porostu. Jeśli nie zamarzly to zatkanelub zakamienione.do wyczyszczenie.
-
Rezanie bixenonu
Znam doskonale oba projektory b8 za światła mijania ma szerokie intemo węższe. Natomiast przy drogowych al świeci sporo krócej niż intemo.
-
Rezanie bixenonu
Niebawem będzie opis ze schematami . Musze tylko do końca doprowadzić sprawę z biledami bo udało mi dorwać duża ilość nowych projektorów to od razu po większe temat.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nie mogę. Nawet jakiś ruch w interesie. Może wkoncu uda się wrócić do statystyk jak kiedyś.
-
Rezanie bixenonu
Fajny pomysł. Mam gdzieś na kompie trochę rysunków , żeby nie było tylko suchych definicji. Opracuje i wrzucę.
-
Słaby prąd w prawej lampie
Jak ma Xeon i przetwornice to rzecz jasna ze na zasilaniu przetwornicy a nie na wtyczkę wysokiego napięcia.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No właśnie. A najgorzej ze to wszystko na trzeźwo.
-
Rezanie bixenonu
Mam próbę. Dla uscisnienia terminologii. Nie soczewka a projektor. Wiem ze wiele osób na projektor potocznie mówi soczewka. A potem pełno pytań czy wystarczy zmienia samą soczewkę i będzie super świecić. Myślę że osoby znające temat podpiszą się pod tym.