Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Gwerty odpowiedział(a) na pila24 temat w Audi A4 B6
    W ta szczelinę wchodzi przetwornica. Z blachy wycinasz dekiel wielkości ori przetwornicy i wklejasz żeby wszystko było szczelne
  2. Gwerty odpowiedział(a) na pila24 temat w Audi A4 B6
  3. Gwerty odpowiedział(a) na pila24 temat w Audi A4 B6
  4. Gwerty odpowiedział(a) na pila24 temat w Audi A4 B6
    Ta się trzeba pociąć trochę lampę. I wchodzi w miejsce na przetwornice. Trzeba tylko uważać żeby nie wyciąć za dużo bo wtedy ślizg wnętrza lampy nie będzie się miał na czym trzymać. Zaraz poszukam zdjęć i wrzucę.
  5. Gwerty odpowiedział(a) na rudy7828 temat w Audi A4 B6
    Projektor hella 3. Zwykły pierścień do montażu palnika potrzebny nic więcej. Oczywiście żeby zamontować projektor do lamp b6 trzeba rozkładać lampy. Powiększyć otwór w maskownicy pod większą soczewkę. Podciac trochę wnętrze lampy żeby wszedł palnik i dorobić mocowania projektora .
  6. Gwerty odpowiedział(a) na rudy7828 temat w Audi A4 B6
    Projektor hella 3. Projektor bix ale bez problemu można zamontować żarówkę h7. I oczywiście można też zamontować palniki d1s-d4s. I bez dodatkowych przeróbek lampy z bihalogenu jest bixenon.
  7. Gwerty odpowiedział(a) na rudy7828 temat w Audi A4 B6
    Ori bix b6 świeci marnie. A jak trafi się wypalony to wogole nie świeci. Koszt zakupu kompletnych lamp ori bix wysoki a efekt marny. Lepiej już zwykle lampy przerobić na porządnych projektora to tego nowe firmowe palniki i przetwornice koszt wzasadzie taki sam a świeci nieporównywalnie
  8. Gwerty odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6
    Lampę masz z 2013roku. Palnik przetwornica d1s. Naklejka jest u ciebie w takim stanie i miejscu ze widać. Często bez wyjęcia lampy nie do odczytania.
  9. Gwerty odpowiedział(a) na rudy7828 temat w Audi A4 B6
    . Wszystko zalezy na jakich gratach. Jest jeszcze opcja bihalogenu. Najlepiej tel 662677497. Będzie najszybciej wyjaśnić co i jak.
  10. Obstawiam silniczek. Albo coś blokuje wnętrze lampy.
  11. Gwerty odpowiedział(a) na Patryks25 temat w Audi A4 B6
    Najlepiej zadzwoń 662677497. Będzie łatwiej wyjaśnić co i jak z lampami.
  12. Gwerty odpowiedział(a) na Patryks25 temat w Audi A4 B6
    Hid pod h7 . Jak chcesz przyzwoite światła proponuje pomyśleć o bixenonie zamiast xenonow. Można to nawet ogarnąć na tych lampach co masz.
  13. Zamienniki od razu u bym wykluczył. Obstawiam standardowy problem. Wypalonych odblysnikow. Lampy do rozebrana i czyszczenia. Zazwyczaj to wystarcza a jeśli okaże się że odblysnik na dylemat wypalony ze czyszczenie nie pomoże . Regeneracja lub szukaniu używki w bardzo dobrym stanie. Projektor tak samo jak ma wypalony odblysnik to nie będzie świecić. I żadna żarówka nie pomoże.
  14. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    M3.
  15. Gwerty odpowiedział(a) na mewa_bartek temat w Audi A4 B6
    Pisz pw napewno mam.
  16. Gwerty odpowiedział(a) na mewa_bartek temat w Audi A4 B6
    O które Ci Chodzi. O te we wnętrzu co usztywniaja wnętrze?
  17. Wydawało się łatwiejsze. Będą poprawki.
  18. Gwerty odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6
    Ba9x
  19. Gwerty odpowiedział(a) na Artik A4 temat w Audi A4 B5
    Jak nie byly xmieniane to na 100% wypalone. Da rade bez rozkładania. . Myk polega rozpieciu projektora w lampie i wyjęciu oddzielnie odblysnika przesłony i soczewki.
  20. Gwerty odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6
    Tak tylko żeby odczytać naklejkę jak jest trzeba wyjąć lampę. A żeby sprawdzić jaki siedzi palnik wystarczy zdjąć dekiel.
  21. Gwerty odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6
    Z przetwornicami valeo d1s. Nie ma dużego wyboru. Tylko osram d1s 4300k. Z innymi palnikami potrafią zrobić psikusa i paść. W pierwszym roku produkcji b6 w xenonie zdarzały się jeszcze valeo d2s przetwornice . Wtedy masz wzasadzie do wyboru każdy palnik d2s . Musisz sprawdzić co masz.
  22. Gwerty odpowiedział(a) na Artik A4 temat w Audi A4 B5
    A odblysniki w nich są dobre? Jak masz wypalone to z żadnymi żarówkami nie będą świecić. Bixenonu nie ma co porównywać do halogenu zupełnie inna liga. Ale jak lampy w b5 fl dobre to jest to samo co w a4b6 te same projektory. Wiec świecą całkiem przyzwoicie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.