Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nic . Może innym razem się uda.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest sens robić spora na 2 auta?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
S4 b6 i 2.5 tdi jedno do drugiego nie pasuje.
-
Rezanie bixenonu
Jakie masz przetwornice? Jeśli jakieś firmowe np valeo koito hella. Pomysł o ori palnikach. Jeśli przetwornice hid to nie widzę sensu montować do nich markowych palników.
-
Mechanizm regulacji Bi xenon
Jak będę po nowym roku w garażu poszukam bo mam trochę bix b6 rozbitych.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Napewno coś znajdę w garażu. Szkoda ze wcześniej nie mówiłeś to bym zabrał.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Biednie widzę.
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Gwerty + Enkeli
-
A4 B5 chce cos porobic ale nie wiem jak zaczac
Nie zdziwiony się ze za gruba kasę kupisz oto Xeon i będzie świecił do d... . Bo będą wypalone odblysniki. Kup zwykle lampy polift i rób z nich odrazu bixenon wtedy będziesz miał dopiero porządne lampy.
-
Rezanie bixenonu
Wszystko kwestia jakie hidy ci się trafiły. Jedne są ok a inne od razu do reklamacji.
-
Rezanie bixenonu
Powinno porównywać się w takich samych warunkach żeby było to miarodajne. Ale bezdyskusyjnie teraz napewno światła są dobre.
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Koszt zrobienia na bix na porządnym projektorze 450zl za parę.
-
zmiana xenon na bixenon
Al zb8 to był fajny projektor jakieś 3-4 lata temu. W tej chwili nie opłaca się go nawet do orientuje bix wkładać. Lepiej dołożyć parę złotych i złożyć coś z wyższej półki będzie dużo lepiej świecić np intemo a z wpasowaniem tez żadnych problemów do lamp z b5, b6, b7, b8
-
Bixenon EU czy Anglik jak odróżnić?
W przypadku bixenonu. Wymiana przesloby nie ma wajchy ani mozliwoscia jej obrocenia jak to jest w zwyklych lampach lub xenonach.Z każdego angina można zrobić eu lampy. Homologację na lampie są uniwersalne na Angoli i Europy wiec niczym te lampy się nie różnią poza przesłona.
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Klej butylowy ma to do siebie że niezasycha podgrzejesz i robi się miękki i się rozplywa. Możesz użyć np wurtha klej ze szczeliwem sika tez ma kleje ze szczeliwem w swojej ofercie.
-
A4 B5 chce cos porobic ale nie wiem jak zaczac
Poszukaj. Na forum jest wszystko o lampach. Zwykłych Xenonach czy bixenonach.
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Jak dorobisz spinki to klej butylowy może być. Jak niezepniesz klosza z obudowa to przy kleju butylowym od ciepła lampa się rozlezie. Uzyj kleju poliuretanowegoze szczeliwem , jest rzadszy od kleju do szyb lepiej wkleja klosz w obudowę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ewentualnie w grę może wchodzić jeszcze niedziela jak by pasowało bardziej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi najbardziej pasuje piątek.
-
Regeneracja odbłyśników, reflektorów Łódź - gdzie?
Odblysniki jesteś w stanie wymienić sam. Nie musisz odstawić całego auta. W razie czego dzwon lub pisz powiem jak się zabrać za wymianę.
-
Rezanie bixenonu
Moim zdaniem lepiej orientuje lampy całej doprowadzić do porządnego stanu niż pakować zamienniki. Projektor w depozyt jest kiepski wiec wymiana go na orientację całej będzie i tak nieunikniona.
-
Plastidip a tunel środkowy
Od ponad 3 lat mam całe auto w plastidipie. Nic się nie dzieje. Dużo cześć wnętrza jest też w dipie i nic się nie dzieje nie odstaje odporne na zarysowania. Ważne żeby przed nałożeniem odtluścić powierzenie zmywaczem sylikonu następnie primer i dopiero plastidip i nie ma szans żeby coś się działo.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Od29 grudnia do 2 stycznia jestem w poznaniu wiec jeśli spot w tym terminie to chętnie wpadnę. Proponuje spora 29 lub 30 grudnia . Spoty nadal w kc -2 zielony?
-
Spalona przetwornica a nowe żarniki
Owszem. Powrót do 4300k ori philips lub ostram nr ja wyżej pomoże. Ale jak komuś zależy na barwie 4800k to przetwornice do regeneracji i będą śmigać aż miło z ta barwą. Temat przerabiane przeze mnie 100 razy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Będę. Dzięki za spota. Miejsce wydaje mi się mega dobre na spoty. Myślę że warto przywrócić cykliczne raz w miesiącu.