Treść opublikowana przez Gwerty
-
Reflektory
zabieg conajmniej dziwny z lepszego przesiadać się na gorsze. Zamienniki typu depo odpuść. marna jakość. lepiej szukam ori używanych. . Jest możliwość zmiany projektora w lampie na bihalogenowy pod żarówkę h7. Zasada działania taka jak w bixenonie różnica jest w źródle światła. w bixenonie palnik wyladowczy w bihalogenowy żarówka halogenowa.
-
Słabo świecą lampy tylne zewnętrzne
Sprawdź żarówki jakie siedzą. jak żarówki ok to sprawdź wtyczki. Jak będą wyglądać ok. To do sprawdzenia napięcia na żarówka.
-
Przeróbka lampy D1S na D2S
Odblysniki do wymiany pod d2s. Przetwornice d2s i palniki d2s. Można też użyć przetwornice d1s valeo z palniki d2s ale trzeba zastosować zewnętrzny zapłonnnik.
-
[Golf IV AHF] Ciągłe wyświetlanie czasu i przebiegu
w golfowe 4 i passacie b5 świec cały czas.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Jak coś służę pomocą.
-
Zmiana na xenon
Do gniazda h7 nie pasuje d2s. Najpierw musisz zmienić odblysnik w lampach b5 na taki z mocowaniem d2s który był oryginalnie w tych lampach a potem możesz użyć palników i przetwornice d2s z a6 c5.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi też pasuje miejscówka. Co do terminu jestem elastyczny.
-
Zmiana na xenon
Do b5 wejdzie każdy palnik. Pamiętaj ze palniki dobiera się do przetwornic a nie do lamp.
-
Zmiana na xenon
Do h7 nie wsadzić palniki d2s. Jak chcesz ze swoich lamp b5 lift zrobić Xeon to do zmiany odblysniki pod mocowanie d2s valeo .montaż palników , przetwornic i masz Xenon.
-
Zmiana na xenon
C5 xenon miała inne projektory niz Xeon w b5 lift wiec projektorów nie zmienisz. Trzeba przekładać cały projektor. Moim zdaniem gra nie warta świeczki. W C5 nie są jakieś super projektory żeby je upychac do b5. Jak juz przerabiać b5 to wsadzić porządny projektor bix roboty będzie podobnie a efekt o wiele lepszy.
-
zmiana xenon na bixenon
Moim zdaniem intemo. Ma lepsze światła drogowe. Nie pasuje projektor i maskownica z ori bix b6. Trzeba powiększać otwór pod soczewkę w maskownicy
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
To zmiana silniczkow na zwykłe i mała przeróbka instalacji z 4 kabli na 3 i zmiana wtyczki od silniczkow i będzie działać.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
A co w ori USA nie masz silniczkow i instalacji do nich?
-
Różnice w obudowach lamp, halogen, bi-xenon oraz bi-xenon skrętny. Czy są zamienne?
Do lamp b7. Klej butylowy. Pomarańczowy kierunek był w pierwszych latach produkcji b7 potem zmienili klosz na transparentny. Innych różnic nie ma.
-
zmiana xenon na bixenon
Żaden projektor bixenonony nie podejdzie do zwykłej lampy. Trzeba rozkładać i dorabiać mocowania i powiększyć otwór w maskownicy. Do zwykłej lampy lub xenonu najłatwiej wstawić projektor hella3 lub hella intemo. Średnica soczewki intemo jest o 3mm mniejsza niż ori soczewki bix b6. Soczewka hella3 ma taką samą średnicę co oto bix b6. Maskownica projektora z bix b6 nie pasuje do zwykłej lampy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czas pomyśleć o styczniowym spocie.
-
Różnice w obudowach lamp, halogen, bi-xenon oraz bi-xenon skrętny. Czy są zamienne?
Skrętne nieskretny to samo. Różnica jest tylko wewnątrz lampy. Same obudowy można przekładać z jednych do drugich.
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
W c7 matrix Led dopiero c7 lift w opcji miał laserowe.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Mam nadzieje ze znajdę czas i wkoncu zabiorę się za ogarnięcia kiery.
-
Bardzo słabe oświetlenie soczewkami mijania
Odblysnik. Widać przez otwór na palnik,trzeba patrzeć pod odpowiednim kątem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz bede jakoś koniec marca początek kwietnia, może wtedy wypali.
-
Rezanie bixenonu
Dobra robota i opis. Jak widać nie jest to trudny zabieg wystarczy trochę umiejętności manualnych i dużo chęci.
-
Rezanie bixenonu
A skąd to moc w palniki ma się brać ze świeci dalej i mocniej. Zwykła żarówka rozumiem. Ale palnik to jonizacji gazu.askład gazu ma wpływ na temp. barwowa jedynie. A nie na ze świeci dalej. wiec to 70%czy 50% to trzeba traktować z przymrozeniem oka. To wszystko są chwyty marketingowe.
- Rezanie bixenonu
-
Regeneracja odbłyśników, reflektorów Łódź - gdzie?
No problem pisz pw. Pi nowym roku wracam i mam od reki.