Treść opublikowana przez Gwerty
-
A4 b7 lampy przód mod
Jedyna słyszałem na operacja żeby to dobrze świeciło to ori bixenon. Bo z tych chińskich to niewiele wycisniesz.
-
Urwane mocowanie reflektora
Obudowy są inne w różnych lampach. Są trzy opcje. - Spawanie uchwytu. -Reperturka -Wymiana obudowy na taką samą.
-
System poziomowania xenon
Jak się montuje projektory. To muszą być zgrane z odblysnikiem świateł drogowych. Wtedy jest pewność że da się światła ustawić.
-
Parowanie Lamp BIXENON S4 B8 LIFT
Każdy ci powie ze to po regeneracji. I ten co robił to jego wina. Z tym ze te lampy parowaly wcześniej. Lampy przerabiane z USA. Sprawdzone odpowietrzniki, dekle. Zaspawane uszkodzenia. Lampy ponownie klejone na nowym sznurze butylowym.
-
System poziomowania xenon
Każde lampy mają ręczna regulacje do ustawiania góra-dół i prawo-lewo. Samopoziom nie służy do ustawiania lamp a odpowiada jedynie na automatyczne opuszczanie lamp w pewnym zakresie. Jeżeli lampy są złe ustawione manualnie to samopoziom ich nie ustawi żeby świeciły poprawnie.
-
Porada w sprawie reflektorów
Na Ali. Za gotowe zestawy do b6. Samemu ewentualnie ogarnia się adapter z ori przesłony. A co do parowania. To łąk lampa klejona na klej na bazie poliuretanu to przez jakiś czas potrafi parowac. Klej poliuretanowy utwardzane się w kontakcie z wilgocią otoczenia gdzie w całej strukturze potrafi schnac do około 2-3 tygodnie. I w tym czasie łapy Paryża praktycznie zawsze czasem z sprzyjających warunkach przebiega to szybko i bez problemów. Jeśli pi tym czasie nadal paru ja wRto lampy wyjąć i dosuszuc żeby pozbyć się wilgoci w wnętrza.
-
Porada w sprawie reflektorów
Na Ali. Za gotowe zestawy do b6.
-
Porada w sprawie reflektorów
Cały zabieg w b6 lampy h7 i Xeon pasują p&p. Podkreślam to żadna nowość na rynku od kilku dobrych lat. Dawno przetestowane jakość marna. Odblysnik szybko się wypala. Ale jak ktoś to szybko i łatwo można zrobić bix na chińskim h1.
-
Porada w sprawie reflektorów
Tylko projektor H1 mini pasuje . jakość odblysnika marna. I żarówka h1 nic więcej.
-
Tragiczne oswietlenie
Żarówki nie pomogą jak wypalone odblysniki projektorów. Odblysniki do regeneracji lub wymiany.
-
Porada w sprawie reflektorów
To tego chińskiego projektora nie są potrzebne żadne skomplikowane adaptery. . Moim zdaniem jak robić bihalgen to na porządnym projektorze. Np hella3 do którego można z czasem wsadzić palnik i mamy bixenon lub żarówkę ledowa i mamy biled.
-
Porada w sprawie reflektorów
Zamienili są marnej jakości. I długo nie poświęca. Po około 2 latach odblysnik to wywslenia. Proponuje poszukać lamp ori valeo angielskich. I zmienić przesłony. Ewentualnie jak wypalone odblysnik to wymienić. Angoli w ładnym stanie można kupić po 100zl. Szt. Ewentualnie gdy seria to za mało zrobić bi halogen.
-
A4 B6 Avant - brak światła stop
Miernik do ręki i sprawdź czy napięcie jest we wtyczce lampy. Jak jest wina lampy. Brak trzeba szukać w instalacji.
-
Błąd żarówki postojowej
Oprawa żarówki do sprawdzenia. Prawdopodobnie słabo kontaktuje.
-
Żarniki d2s
Kup oryginalne osram lub philips. Przy temp. Barwnej 4300k. Nie są jakoś kosmicznie drogie.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
-
Odbłyśniki bixenon a4 b6
Przepraszam ale musze wrzuciłes pieniądze w błoto. Projektor valeo bix z b6 nie świeci regeneracja niewiele da. Temat powróci. Bez dodatkowych przeróbek lamp projektor al b8 z adapterem i pierścieniem centrujacym i będzie to świecić znacznie lepiej niż ori bix b6
-
[A4 B6] lampy przód
Jak masz kompletne z palnikami i przetwornicami. To zmieniasz lampy i wszystkie światła działają. Jedynie nie będziesz miał elektrycznej regulacji z wnetrza. Xenony mają silniczki pod samopoziom.
-
Przetwornice xenon d1s
Fizycznie tak. Różnica będzie we wtyczce zasilającej. Proponuje spróbować regenerować stara przetwornice. Polecam firmę hidserwis. Profi robota i dają gwarancję koszt zazwyczaj około 100zl.
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
A skąd mają się brać?Tak samo jak i inne projektory, z lamp.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wieki nie zaglądałem. Piotrek gratulacje zapału i przywiązania do b5.
-
Jaka dokładnie barwa żarników?
Tak. Jak chcesz to mogę sprzedać takie same w lepszej cenie. Oczywiście nowe i na gwarancji.
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
662677497. mam czarne philips o barwie czysto białej oryginalne nowe na gwarancji w pudełkach.
-
Jaka dokładnie barwa żarników?
66340 hbi według producenta 4300k. Ale z doświadczenia wiem ze barwę bardziej biała niż zwykle 66340. Powiedział bym ze to coś około 4500k-4800k.
-
Montaż silników regulacji świateł
W zależności w jakiej pozycji regulacji został silniczek został dołączony . Po podpięciu silniczki powinny się wyrównać.