Treść opublikowana przez Gwerty
-
soczewki mini H1
To jest projektor stricte bihalogenowy na żarówkę h1 a jak ktoś zamontuje tam hid pod h1 to ma bixenon.
- soczewki mini H1
-
Xenon trochę przygasa po pewnym czasie
W przypadku d1s i d3s problemem będzie palnik bo zapłonnik jest na stałe z palnikiem. W przypadku d2s d4s przetwornica bo zapłonnik jest z przetwornica.
-
Prawa lampa
Do sprawdzenia napięcie na kostce żarówki. Gdzieś mogły posniedziec styki dużą rezystancja i spadek napięcia.
-
Nie działa jeden xenon
Tak na tej kostce 6 pin. Tam piny są zmostkowane. 3 piny to +12v i 3 to masa.
-
Nie działa jeden xenon
Podkreślam zasilającej przetwornice Żeby nie przyszło komus do głowy mierzyć we wtyczce wysokiego napięcia.
-
Nie działa jeden xenon
Sprawdź czy masz napięcie na kostce zasilającej przetwornice.
-
Demontaż i czyszczenie lampy
Klosz możesz umyć apc i wypłukać w ipa. Możesz przetrzeć wszystko poza odblysnikami.
-
Demontaż i czyszczenie lampy
Teoretycznie raz można sklep na ten sam. Ale dla pewności można usunąć stary i użyć nowego w postaci sznura butylowego . Podgrzać docisnąć założyć spinki i po sprawie
-
Demontaż i czyszczenie lampy
Tylko rozklejenie. . Tym bardziej ze lampy są na kleju butylowym. Prosyy zabieg. Zdejmujesz spinki iystarczy podgrzać i rozdzielić klosz od obudowy i masz dostęp żeby porządnie wyczyścić.
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Na 99%powodem parowania nie będzie klejenie obudowy z kloszem. Problemem mogą być odpowietrzniki. Mogą porostu nie dawać rady wyrównać temp. Wewnątrz i na zewnątrz lampy.
-
Nieprawidłowe Poziomowanie Bi Xenonów Audi A4 B8 LIFT
Podeślij kompa i do sprawdzenia parametry czujników w momencie jak lampy reagują. Kiedy i w jakim zakresie zmienia się napięcie.
-
Xenon dziwne zachowanie - skacze
Obstawiam czujnik przód lub tył. Problem z potencjometrami. Może być zniszczona ścieżka i szybko zmienia wartość. Tyle że w zakresie i stad brak błędów . Czujnik przód na wahaczu lub tył quattro wahacz, oska belka. Najlepiej podpiąć kompa i sprawdzać w czasie jazdy parametry z obu czujników w jakim zakresie się zmieniają.
-
Problem z Xenonami (ori)
Silniczki w zwykłych lampach i xenonoe są takie same. Jeśli jesteś pewny ze powinieneś mieć samopoziom to do sprawdzenia pod autem czy są czujniki jeśli są do podpięcia komp i sprawdzenie czy jest sterownik od samopoziomu czy się z nim połączy i czy są jakieś błędy w sterowniku.
-
Problem z Xenonami (ori)
Jeśli mijania zgrane z drogowymi i były ustawiane to nic więcej jak świecą jednak słabo czyli wypalonye odblysniki projektorów.
-
Żarówki led w lampach bez soczewek
Żadna ledowa h7 nie da jeszcze tyle światła do halogenowa i jest nie legalna , bo ledy nie mają homologacji. Żarówka halogenowa świeci dookolnie. Ledowa najczęściej ma środa światła tylko na boki.
-
Problem z Xenonami (ori)
Jak drogowe świecą ok. To sprawdź osadzenie palników w projektorach. Spotkałem się już z różnymi kombinacjami przy władaniu palników d2s.
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Gwerty + Enkeli
-
Odblysniki
Xeonon przerobiony na bix na projektorach intemo świeci nieporównywalnie lepiej zarówno na mijania jak i drogowych. Ale jak coś same odblysniki do xenonu tez mam. I można je wymienić bez rozklejania lamp.
-
Pozycjonowanie swiatel
W b6. Lampy halogenowe i Xeon. Jak jest problem z ustawieniem i w xenonie z poziomowaniem do sprawdzenia czy ktoś nie wsadził Paluch i czy prowadnica chodzi pi slizgu. Jak spadnie ze slizgu to potem dzieją się cuda i nie można ustawić świateł. Slizg znajduje się pod projektorem po którym porusza się "drucik".
-
kierunkowskaz przedni
Cały kierunek siedzi na zatrzasku. Wiec jak luźny to prawdopodobnie pęknie mocowania skoro oprawka kierunku po założeniu trzyma kierunek.
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Nie wnikam w dyskusję między wami. przedlift i polift to zupełnie inne lampy i klosze.
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Góra przedlift a dół polift.
-
A4 b7 lampy przód mod
Nie wejdzie projektor al z b8 Do ori bix b7 pasuje p&p. Tu można myśleć o intemo lu hella 3 . moim zdaniem modyfikowanie tych lamp mają się z celem bo są marnie wykonane. Możesz wsadzić osram nightbreaket ale jak odblysnik wypalony to na żadnej żarowe nie będą świecić.
-
A4 b7 lampy przód mod
W b7 lampy al.