Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Taka głupia sprawa zgubiłem portfel z dokumentami. Jak będzie spot w Augustowie chętnie się z kimś zabiorę. Prawko do odebrania za około 2 tygodnie a dowód za 3. Normalnie masakra w ciągu roku drugi raz jestem bez dokumentów. Tym razem człowiek przynajmniej wie co i jak.
  2. Sprawdzić przejścia kabli.
  3. Gwerty odpowiedział(a) na Odyniec temat w Audi A4 B6
    W lampie masz dwie regulacje. Jedna góra- dół druga prawo- lewo. Za regulacje góra dół odpowiada regulacja od strony chłodnicy. Prawo-lewo od kierunku.
  4. Gwerty odpowiedział(a) na Davee temat w Audi A4 B5
    Do sprawdzenia napięcie na kostkach żarówek. I będzie jasne czy to wina lamp czy zasilania.
  5. Boczek mam w aucie. Wiec jak coś to tel.
  6. Przywiozę jutro i będzie w Suwałkach.
  7. Na kilka dni bez problemu.
  8. Witam. Miałby ktoś czas obejrzeć. Najlepiej ktoś kto miał do czynienia z 2 kołami. https://www.olx.pl/i2/oferta/yamaha-dt-125-duza-moc-kat-b-zarejestrowana-filmik-CID5-IDiK9iZ.html#:cc416523bf
  9. To kiedy spot?
  10. Sprawdź może coś blokuje wnętrze mechanicznie i dlatego nie może wykonać ruchu w pełnym zakresie.
  11. W cenie nowych zamienników da się idealnie zregenerować ori lub nawet zmienić projektor na coś lepszego or ori valeo . Który nawet nie wypalony słabo świeci.
  12. Sprawdź jeszcze wtyczkę od silniczka czy dobrze wpieta. Jak masz miernik to sprawdź przejścia kabli w instalacji. Czy gdzieś nie ma przerwy.
  13. Obstawiam ze to jednak od wilgoci skoro Dianę silniczki. Wyciągnij je i sprawdź jak wygląda. Miałem już przypadki ze silniczek się rozpadł
  14. Regulacje prawo lewo ciężko jest zdemontować bez rozklejenia lampy. Nasz częściej da się. Trzeba wyjąć z przegub kulowe trzpień . Wykręcić go z regulacji i wtedy dopiero można wypchnac ta biała przekładnie od regulacja.
  15. W butach jest tak często ze ręczna regulacja zawalony brudem i leci po silniczek który koroduje. Żeby wyjąć silniczek trzeba odkręcić przekładnie ręcznej regulacji, następnie wyjąć trzpień i dopiero można zdemontować silniczek.
  16. Może wina nie w samych czujnika a w wiąże lub sterowniku.
  17. Gwerty odpowiedział(a) na Mavver temat w Audi A4 B6
    Mowie właśnie o zwykłych projektora w lampach b6 czy to h7. D1s czy d2s. Nie będzie to dobrze świecić w porównaniu z większością projektorów bixenonowych.
  18. Gwerty odpowiedział(a) na Mavver temat w Audi A4 B6
    Da się tak. Pytanie czy warto koszty zakupu lamp i odblysnikow. A Xenon nigdy nie będzie świecić tak dobrze jak bixenon na porządnych projektorach, zarówno mijania jak i drogowe. Pytanie czy nie lepiej przerobić ori Xenon na bixenon np na projektor ze hella intemo. Regulacje samopoziom wtyczki palniki przetwornice zostają jak byly
  19. Gwerty odpowiedział(a) na Mavver temat w Audi A4 B6
    Dzwon myślę że znajdę.
  20. Gwerty odpowiedział(a) na Mavver temat w Audi A4 B6
    Do jakiego auta potrzebujesz?
  21. Gwerty odpowiedział(a) na Mavver temat w Audi A4 B6
    Są drpo pod d2s ale nie zmienia to faktu ze marnej jakości zamienniki. Każe orientuje lampy b6 Xeon czy zwykłe pod h7 można zrobić pod d2s wystarczy ze zmienisz odblysnik soczewki pod d2s wstawić palnik i przetwornice d2s i masz Xeon d2s w b6 bez rozkładania lamp. Żeby zamontować projektor bixenonowy intemo lub hella 3 trzeba rozkładać lampy i przerabiać. Jak coś dzwon to powiem co IP jak zrobić.
  22. To nie dziwie się ze ledwo co świeci. Ma być 12v możesz mieć zasniedziale styki przez co duża rezystancja i stad spadek napięcia.
  23. Gwerty odpowiedział(a) na Na starcie temat w Audi A4 B8
    To zwykle lampy. Lub lekka przeróbka ori bixenonow. Wymiana projektorów na bi halogen i masz lampę z wykładu bixenonow a świeci jak zwykła żarówka. W projektor hella3 da się wsadzić żarówkę h7 lub palnik wyladowczy co powoduje że w zależności od potrzeby może być to bixenonow lub bi halogen.
  24. W c7 jest jeszcze sterownik do tego neonu. same ledy da się podłączyć będą świecić. Ale nie będą przygarnąć jako postojowe juz wyłączać się po włączeniu kierunku. Pomysł ciekawy. Sam mam zaczęto kilka lamp z różnymi neonami z b8 llft a5 lift i nowej a3. Będę śledził z ciekawością.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.