Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie kiedy spot?
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Do przejrzenia odpowietrzniki. Ewidentnie problem jest ze względu na różnice temperatur wewnątrz lampy i na zewnątrz.
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Lampy do rozklejenia i wyczeszczenia projektory. Może okazać się ze są juz mocno wypalone i wyczyszczenie nic nie da. Wtedy regeneracja Odblysnika lub wymiana na projektory a b8 lift pasują p&p. Jak lampa rozklejenia warto od razu umyć klosz od środka.
-
Porządne żarówki do lamp bez soczewki
Nakładka na żarówkę jest żeby nie oslepiac jadących z naprzeciwka.
-
Porządne żarówki do lamp bez soczewki
Jak najbardziej. Patrzysz przez klosz na odblysnik . Żeby wyczyścić do rozklejenia. Warto umyć Odblysnik i klosz od środka do mycia odblysnika ipa.
-
Trybiki regulacji świateł bix.
Powinienem mieć jeszcze trochę tych przekładni do bix b6
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Od wielu lat siedzi podróbka rns-e oparta na Windows.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
-
zmiana xenon na bixenon
Nigdy tego projektora nie było w b8 . Sam projektor to młodszy brat hella 2 . Święci nieźle ale szału nie ma.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi pasuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to kiedy robimy spota?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestem za tyle ze od 22.03 do 25.03. Jestem w B.T.
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Gwerty +Enkeli
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
Szukaj na olx tez. I nie samych konsoli tylko aut na części i po zdjęciach czy jest 2din. Dzwonisz pytasz o cene.
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
temat był warty ogarnięcia jak ori tunel 2 DIN do b5 był drogi i mega trudno dostępny. Można go teraz potraktować jak ciekawostkę i jak ktoś chce to we własnym zakresie próbować ogarnąć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
18-30 ok. miejsce co ostatnio? Swiss?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Auto stoi w garażu i jest ciągle moja własnością. Powoli szykuje się do kolejnego koloru. Ale przed zmianą koloru musze ogarnąć kilka detali
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Każdy wieczór mi pasuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzieki za spota. To co zgodnie z ustaleniami za miesiąc robimy spota z grillem piwiem itp. Serdecznie zapraszam chętnych
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na mieście zimno stać przy autach. A tak bez problemu miejsce i można wejść na herbatę i posiedzieć na kanapach. Miejsce sprawdzone
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek tez ma wpaść.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To co parking przed swiss i kawa herbata na kanapach. 18 myślę że godzina ok .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kiedy spot?
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Po długiej podróży dotarliśmy do Suwałk. Wielkie dzięki za imprezę. Widzimy się na kolejnym złocie.