Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto chiał projektory z b8 z adapterami? mam przygotowane .
-
Przetwornica Valeo LAD5GL. Napawa czy zamiennik(jaki?)
pomyslce o przetwornicach koito d4s są mniejsze od d4s , bez problemu mozna je wsadzic do lamp b5/ b6 zwykłych , xenonowych, bixenonowych. co do ilosci ninów w przetwornicach b6. nigdy w b6 przetwornice nie były spiete z innym ukladem ile by nie było pinów w przetwornicy wykorzystane są zawsze tylko dwa +12V i masa. wiec można smiało zaadaptować rózne przetwornice.
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Enkeli tez się zastanawia. Jak namówić kumpel to będzie +2
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
podświetlanie indiglo z moman czekam jeszcze na grube wskazówki i montaż do auta.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wita, pakuje się. jesli ktos chce jakies projektory, wymianę itp. to prosze o info. zebym wzioł graty i narzedzia. pozdrawiam i do zobaczenia.
-
Wymiana soczewek - mały DIY
witam. panowie żeby wymienić. projektory z lampach b5. czy b6 nie trzeba ich wcale rozklejać. da się cała operację zrobić przez dekiel z tyłu lampy., myk polega na tym ze cały projektor po odkręceniu nie wychodzi. ale jak rozepniemy 4 spinki łączące odbłyśnik z soczewką to wtedy wyjmujemy odbłyśnik, potem przesłona i na koniec soczewkę. tak samo z montażem. najpierw soczewka. potem przesłona spinamy w środku lampy i przykręcamy. jak by były jakieś problemy w podpisie jest tel. to w razie problemów podpowiem dokładnie co i jak.
-
Reflektory [B5]
w sprawie lamp . regeneracja odbłyśników jest nie opłacalna nikt nie nałoży ci idealnej warstwy jak w ori. lepiej wsadzić ori w idealnym stanie. jak coś mam każdy typ. co do oznaczeń na lampie. to na każdym kloszu jest oznaczenie bo klosz jest uniwersalny w xenonie i w halogenowej. jak chcesz ze zwykłych zrobić to wymiana odbłyśników pod d2s , do tego palniki i przetwornice. i masz xenon, będzie to świecić dobrze alenie super jak chcesz mega dobrze świecące lampy to proponuje bix na projektorach hella intemo.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bihalogen:) bixenon dla ubogich jak ktoś ostatnio podsumował
-
Wtyczki lamp przednich pokombinowane z kabelkami jak dojść do ładu?
co do wtyczek to były dopinane jakieś lampy. i ktoś próbował się wpiąć bezpośrednio w kable. co do wtyczki to mozesz kupić samą obudowę. wyjąc piny ze starej dobrze je polutować i włożyć do nowej obudowy
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
lamy b6 zrobione na bix z wstawionymi modułami drl i kierunkami. po włączeniu kierunku drl w lampie wyłącza się . zostaje włączony dopiero 2-3 sekundy po ostatnim mignięciu kierunkowskazu.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
no tak. tylko cena ledów z c6 wychodzi około 1000zł .
-
B6 DIVISION
to już w woli właściciela. czy zostawi tak zwykła żarówkę kierunku czy coś innego.
-
B6 DIVISION
witam. najnowsza robota w b6 drl + kierunek drl gaśnie w lampie po włączeniu kierunku i zapala się dopiero po 2-3 sekundach od od ostatniego mignięcia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najnowsza robota w b6. drl + kierunek
-
Rezanie bixenonu
lamy b6 zrobione na bix z wstawionymi modułami drl i kierunkami. po włączeniu kierunku drl w lampie wyłącza się . zostaje włączony dopiero 2-3 sekundy po ostatnim mignięciu kierunkowskazu.
-
Przednie lampy
ori zespolone valeo. montaz łatwy. podcinasz błotniki przy kierunku i zmieniasz wtyczki lamp. to wszystko. i masz baze z czasem już pod xenon, bixenon.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zalezy pamiętam spoty ,ktore konczylismy bo kc zamykali.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam. zna ktoś to auto: http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-audi-s4-b5-sedan-quattro-2-7-bi-turbo-lekko-uszkodzona-benzyna-lpg-ID6ygNxh.html#35d7cd1ba1
-
Jakie miasto w PL do zycia
widzisz to u mnie w drugą stronę. po mieszkaniu w poznaniu praktycznie przez 12 lat. wróciliśmy z Enkeli do Suwałk. nie narzekam żyje się wolniej ciszej , swobodniej na wszystko znajdzie się czas. fakt zarobki w Poznaniu większe ale więcej wydawałem na utrzymanie i pomimo ze Poznań jest dość zielonym miastem brakowało mi przestrzeni.
-
Czy wejda bixy zamiast xenon zwyklych?
pasuję p&p . czasem zdarza się trzeba tylko wiązkę podciągnąć w nadkolu. bo w ori bixach gniazdo lampy jest w innym miejscu niż w xenonie.
-
Brudne klosze od wewnątrz
Np. Wurth klej ze szczeliwem.
-
Brudne klosze od wewnątrz
Możesz rozgrzać klej suszarką, ale trochę to zajmie i nie nagrzejesz go wszędzie jednolicie (opalarką nie polecam bo możesz łatwo "zamordować" klosz, przegrzewając go punktowo. Osobiście zawsze robiłem to wkładając lampy do piekarnika w temp ok 60-75C na ok 15-20 min, potem wyjmujesz jedną, delikatnie podważasz śrubokrętem "zatrzaski" i rozdzielasz je rękami (prawie niczym Gustlik swą koszulkę "damskiego boksera" w Czterej Pancernych). Przy składaniu warto uszczelnić je sylikonem lub specjalną pastą (niektórzy tego nie robią i lampy nie parują/innym niestety tak). lamp b5 ori valeo lub b6 valeo nie rozkleisz w piekarniku. tyko opaarka i grzanie odcinkami i podwazanie kleju. do kejenia zaden sylikon. tylko klej poliutetanowy.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
witam. da sie. ale trzeba koniecznie stosować primer pod plastidip inaczej schodzi bardzo szybko.
-
Rezanie bixenonu
jak masz tylko jeden projektor z przełącznikiem to wsadź go do prawej lampy. ot. boczki przód już dawno wyjęty leży w kartonie za tył nie mam czasu się wziąć i ciągle jest jeszcze w aucie:(