Treść opublikowana przez Gwerty
-
B6 DIVISION
Które wtyczki potrzebujesz. Mam wzasadzie każde wtyczki do przetwornice. Pisz na pw.
-
Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G
mam coś podobnego juz od około 4 lat. tyle ze wtedy szły jeszcze na windowsie mam wbudowany tuner dvb-t, kamere cofania, nawigację itp. zciągałem sobie bezpośrednio z alibaba.com wyszło sporo taniej niz kiedys w pl. a teraz jak patrze na allegro ceny to w granicach 3 tys:/ w radiu masz kanał video pod kamerę cofania a zasilania jej bierzesz od zasilania lampy cofania. i masz automatycznie włączana jak wbijesz wsteczny.
-
barwa soczewki bixenonu
nie ma możliwości regulacji obrotu soczewki. jest tylko możliwość regulacji konta pochylenia samej przesłony. jak jest matowa soczewka to odbłyśnik już napewno tez ma osad.
-
barwa soczewki bixenonu
ile wytrzyma lampa wszystko zależy ile jeździ auto na światłach. na jakich palnikach. b8 jeszcze rzadko trafiają się z wypalonymi, najczęściej samo czyszczenie ipa + wystarcza. ale b7 to już norma większość co przyjeżdża to odbłyśniki od lekko wypalonych bo wogóle czarne. co do rozklejania b8. sprawa prosta. zdejmujesz spinki. ogrzewasz lampę do około 50oC i zdejmujesz klosz. ostrożnie odpinasz ledy żeby nie wyrwać taśmy odkręcasz maskownice i masz dostęp do projektora.
-
Brudne klosze od wewnątrz
nie da się. nigdy nie umyjesz dokładnie klosza bez rozklejania. bo będą zacieki na chromach. ipa, ewentualnie apc. do mycia kloszy. płyn do naczyń odradzam nie czysci dokładnie i zostawia smugi. .
-
A4 B7 zmiana zwykłych lamp na ksenon
bardzo proszę : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/165449-montaz-i-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-bixenon-skretny-nie-skretne/
-
Postojówki USA w kierunkach
Wiele razy tak robilem i do tej pory ok.ale zależy jak to zrobisz Jak porządnie polutujesz i będzie wszystko zaizolowane to nie. W najprostszej wersji będzie świecić obrys i postojowe razem. Ale można zastosować np przełącznik i wtedy mogą być różne kombinacje. Np obrys lub postojowka, obrys dołączany do postojowki itp.
-
Postojówki USA w kierunkach
Kupujesz żarówkę 2 włóknową. w oprawce wiercisz dziurę. Przeciągasz kabel lutujesz do pinu żarówki. Wkładasz oprawę z żarówką. Drugi koniec kabla lutujesz do +12v postojowe. Najprostszy sposób na obrys w b6.
-
Żarniki D1S 35W 66043
Na to samo osram d1s. Co do żywotności przetwornic to nie ma reguły. Potrafią paść po wsadzeniu markowego palnika jak i taniego hida.
-
[B5 fl avant] pozycja czujników samopoziomowania ksenonów
jak ci pokazuje błąd czujnika przedniego to jest coś nie tak z przednim. często były problemy śniedzejących kostek, pourywanych kabli, czy uszkodzonego potencjometru w samym czujniku.
-
Kierownica z B5 do B6
pamiętaj ze poducha tez ma być z b5.
-
Światła do jazdy dziennej A4 B5
a chcesz żeby drl swiecił cały czas? chyba nie wiec podłączenie bezpośrednio pod aku nie jest dobrym pomysłem.
-
Kierownica z B5 do B6
jeśli z poliftowej b5 to będzie pasować wieloklin do b6.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nie wiem jak w przedlifcie. ale w polifcie jak wywalisz listwy to w karoserii są otwory które trzeba zaślepiać. uważam ze warto od ponad 2 lat jeżdżę bez listew
-
Lampy dzielone Depo
instalacja. silniczki. panel sterujący. ja nie mam dojscia do regenerowanych , jak również używek w idealnym stanie. projektor wyjmuje się przez tył. nie trzeba nic od dołu wycinać i potem zaklejać.
-
paruja tylne lampy avant
dwie lampy się rozszczelniły na klejeniu. raczej nie możliwe. zmieniałeś żarówki niedawno? wyjmij wkłady i uszczelki przejedz preparatem do uszczelek, ewentualnie sam sylikonowy lub wazelina techniczna.
-
paruja tylne lampy avant
jest kilka możliwości. niszczelnośc na dekilekach . warto sprawdzic dekielki. uszkodzony klosz jakieś pękniecie wyszczerbienia lub gdzieś pusciło sklejenie klosza z obudową.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
do przełożenia na przedlifta. tylko na błotniku. lub na całym aucie montaż poliftowych
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
możesz zmienić błotniki. na poliftowe.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A masz czym przyjechać?
-
Rezanie bixenonu
nie mam nic do b5 p&p trzreba powiekszać otwór pod soczewkę i dorabiać mocowania. tak samo z intemo jak i innymi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kamil kiedy pojawiasz się w suwałkach. i pytanie czy wybierasz się do BT?
-
Roznica mocy swiatla xenonu prawa a lewa strona
A jak stan kloszy? Nie są brudne i poszarpane od środka, spakowane z zewnątrz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak najbardziej. Dogadali się co do odbioru.
-
Przetwornica Valeo LAD5GL. Napawa czy zamiennik(jaki?)
Niezawsze. W nowszych autach.. przetwornice są zintegrowane z układem skretnosci.