Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lele jeździ, pytaj.
-
Rezanie bixenonu
tak na ori projektorze xenonowym mijania są słabsze niż na dobrym projektorze bixenonowym
-
Regeneracja reflektorów
sam tego nei zregenerujesz. odbłyśniki musisz oddać do kogoś kto nakłada warstwy metaliczne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprawdzony zakład najblizej poznania to zielona góra. napewno tylko martwe linie bez blaknięcia? co do testu wychyłu wskazówek to ktos musiał grzebać przy nim i masz przestawioną wskazówkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- w przyszłym tygodniu jak znajdę chwilę będę dzwonił, żeby wpaść po letnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chodzi mi o lampy. jest ruch w interesie to dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario jak weekend sie za powiada?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Arek pół kubły to są, pełne kubełki mają inaczej dzielone siedzisko i oparcie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tyłu to tylko amory robiłem ... ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- btw. jest trochę mocnych silnikow diesla .. może do kupienia Ukraińskie cmentarzysko czołgów - Joe Monster[590214501055358]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[] to wzm w poznaniu się chowają, aczkolwiek parę skorup tez jest
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a co tu taka cisza?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem z nich zadowolony. na mokrym fajnie lepią się do asfaltu. jedyni minus jaki zauważyłem to że dość szybko się zużywają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
100 lat Bartku
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
polecam się. a co do żarówek h7 w drogowych. wszystko zależy kto czego oczekuje, w lampach w drogowym i np h7, żarówka dopala punktowo i daleko a jak masz tylko bix to masz drogowe wysoko i szeroko tak jak np. b7,b8,q5,q7, a6c7bix mając bix i żarówkę h7 można połączyć obie opcję. wtedy jest szeroko wysoko i jeszcze dalej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do poniedziałku jestem poza poznaniem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musisz w hali mieć stanowisko i pogoda nie straszna.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w 2013r. były chyba na początku kwietnia szkoda ze w tym roku przesuneli.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuu szkoda.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u co sie stało?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ford nie moja liga. ale jeśli połamane a są to nie problem mogę pospawać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi: ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- jak siedzi już tam projektor to na pewno da sie go podmienić na jakiś dobry bi. ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed: co masz na myśli Grzesiu ? ze podkręcisz frekwencję e tam maliny są w malowaniu także wiesz:decayed: kiedy masz czas ? malina maliną powinna pozostać. czwartek... nie nie zostanie.. a coś w następnym tygodniu jakoś ? do ustalenia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed: co masz na myśli Grzesiu ? ze podkręcisz frekwencję e tam maliny są w malowaniu także wiesz:decayed: kiedy masz czas ? malina maliną powinna pozostać. czwartek...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i malina:hi:arek wrócił do miasta wartego poznania:decayed: co masz na myśli Grzesiu ? ze podkręcisz frekwencję