Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uwazaj bo Grzesiek na to jest uczulony wiesz coś o tym:naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak. trzeciego torxa masz za kierunkiem a przy chłodnicy jest mocowanie na wcisk.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to od reki moge wstawić projektory b8 z adapterami bez rozklejania. a co do świecenia to popytaj na forum, moim zdaniem nawet zregerenowane ori b6 swieca kiepsko.( wina kształtu odbłyśnika)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie napisałeś jakie masz lampy. ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Raczej sterownik autopoziomu (55). ale działa za każdym razem czy sporadycznie. kiedyś wspominałeś ,ze nie możesz połączyć się ze sterownikiem może to w nim leży problem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętaj tylko ze ori bix na standardowym projektorze świeci kiepsko warto wstawić projektory b8. w ori bix b6 da sie to zrobić bez rozklejania lamp.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaguś tak na marginesie Gwerty:wink:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
tak. nie mają nawet wiązki w lampie do silniczka. w usa zabronione sa lampy które samoczynnie zmieniają strumień światła. dlatego tez nie samopoziomu, lampach skrętnych, dynamicznych czy ledach to już w ogóle nie wspominam. Grzesiu o co chodzi z tymi ledami?Gdzies cos ciekawego czytalem o tym ale nie pamietam było o tym trochę: Reflektory Audi zakazane w USA Nowe reflektory Audi zabronione w USA Ť AUTOKULT.pl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol nie martw się w połowie lutego mają być jeszcze większe mrozy.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kilka b7 3.0 tdi po chipie zdarza sie ze wpada s4b7dtm (Arki), s4b8 (yamaha450)
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Samopoziom nie zwalnia z prawidłowego ustawienia lamp. +1
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
tak.
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
ta takiej ze jest tylko manualnie ustawiona lampa i świeci.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
żeby nie było ,że plastidip poschodził i nie pokazuję auta:decayed:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
tak. nie mają nawet wiązki w lampie do silniczka. w usa zabronione sa lampy które samoczynnie zmieniają strumień światła. dlatego tez nie samopoziomu, lampach skrętnych, dynamicznych czy ledach to już w ogóle nie wspominam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak tak odżyło to może idziemy za ciosem i spot za dwa tygodnie. oczywiście organizację zostawiam Bart-s'owi. Hahaaha w dowód uznania gestem kozakiewicza się odpłacasz:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak tak odżyło to może idziemy za ciosem i spot za dwa tygodnie. oczywiście organizację zostawiam Bart-s'owi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co najmniej dwuznacznie zabrzmiało:naughty: ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- przynajmniej na zdjęciach zobaczę co się działo na spocie:decayed: lele kiedy demontujesz bidrl:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota. polecam się na przyszłość.
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
ori amerykany pomalowane w czarny mat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli są szanse , że będzie punktualnie:decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
to nie szyderstwo, to życzenia zmiany auta na takie i z takimi felgami:decayed:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
myślimy nad tym ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ---------- Mały up:naughty: Wpadł gwint na przód http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg I ori apteczka od Maxa http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink: Grzesiu felgi są w trakcie malowania ma sie rozumieć na malonowy kolor, inny kolor nie ma szans powiedzenia w tym projekcie.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
myślimy nad tym ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ---------- Mały up:naughty: Wpadł gwint na przód http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg I ori apteczka od Maxa http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry Arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już jedziesz:decayed: w sumie zeby od 4 być. tomek możesz szukać tanio rozbitków lamp b8, c7 a5 lift. itp. chętnie kupię, ja giełdy w taki mróz odpuszczam:kwasny: