Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak nie zapomnę to wezme.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powoli nie wyrabiam. od 6:00 polerka szyb. jutro podobnie. tak wiec czołem i jak coś do zobaczenia na spocie.- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
male sprostowanie muszą byc ko koito d2s te bedą działać z palnikami typu hid h7 d2s. bo jak ktos połąsi sie na tańsze koito d4s to bedzie zdziwko ze nie hula z palnikiem hid.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to obyś szybko znalazł i robota ruszyła z kopyta. będziemy w kontakcie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. no problem. to po weekendzie będę dzwonił. a gdzie się przenosisz?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to auto nie ma fotochromu. widać to po lusterku wewnętrznym o jest tylko przyklejone do szyby i nie ma tej rynienki którą idzie wiązka od lusterka do podsufitki. a xenony to moga być zwykłe hidy wsadzone zamiast zarówki h7. parokrotnie sie z tym spotkałem bo miałem parokrotnie tel od typ. mirka za ile xenon, jak podawałem cene to zawsze słyszałem ze na allegro są po około 150zł i juz.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ee:decayed:chyba nie a co proponowałeś.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nic sie nie ukryje:naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dostałeś ochronę powłoki lakierniczej - baranek, jak u wszystkich z nas mylisz się. występuje inny rodzaj powłoki, podobne a jednak utrzymywujące się przez cały rok- Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK
dobra rada. nie szukaj problemów. jak chcesz zmienić z b7h7 to tylko na ori bixenon b7.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na to ze dokupisz lampe za 300zł włożysz do tego przetwornice z uszkodzonej i będzie to super świecić. ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- dla ciekawostki mogę przywieźć lampę od hondy civic VII zrobioną przez xenonowe.pl przyszły do mnie na poprawki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
\na nic się nie napalaj, chyba ze zrobisz mi sponsoring cc10 to nawet wrzucę gratis wnetrze led od rs6c6:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawie 300zł na lampę. tomek ostatnie bixy były fajne jak im zdjęcia zrobiłeś nawet rys nie było mocno widać, ale wnętrza brudne. a tych boje sie ze podobnie do czyszczenia i odbłyśniki soczewek marne:facepalm:. wydasz 300zł na lampe którą i tak trzeba będzie robić, warto?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko zależy gdzie klosz pęknięty. uchwyt można ładnie ogarnąć, zderzaków nie spawam, ale obudowy lamp jak najbardziej. podsumowując weź lampy wpadnij do mnie zobaczę co jak. dam ci skorupy lamp na zamianę żeby lakiernik mógł wszystko spasować. no chyba ze jeździsz już b6. wtedy mogę dać ci inne lampy na czas ogarnięcia. ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- vario gotówy na raz nie jestem w stanie wyłożyć bo nie mam tyle zaskórniaków:decayed: reszty chyba nie trzeba tłumaczyć.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bartek chetnie. tylko kto płaci. 0.06 po cichu liczyłem ale w b5b coraz weicej chętnych. ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- trochę sie pogubiłem. klosz napewno mam. nie bardzo rozumiem niepołamane zaczepy, o reperturki górnych uszy pytasz?- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
przełoż go za lewą lampę robiąc tak trochę miejsca. do tego osłona z paska i bedzie niewidoczny.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no jak bedziesz miał zmienny rozstaw osi, zsuniesz sobie pakę i masz tylną os za siedzeniem kierowcy:decayed:fantazja mnie chyba ponosi. sorry.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario musisz wyrezać cabrio ze składaną przednia szybą, bo tego zsuwana pakę i normalnie auto miejskie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tomek twój granat z opóźnionym zapłonem ma tylko przeciw znak. u vario myślę ze jeszcze zakręty stanowią problem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin staż na forum masz dłuższy niż Tomek, to jak najmłodszy?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak powinno zmieniac sie parami. jak coś to mam nowe ori philipsy około 110zł szt. uzywane tez napewno znajde.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziwisz sie golf III czy pasek BIII,IV to jeszcze pancerne auta. pamietam jak miałem spotkanie z tirem potem krawężnik, barierka i znalazłem sie na przeciwległym pasie. przy predkości około 60km/h pasek był poobijany, ale nic poważnego. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00