Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do około 15 stycznia beznadziejnie. co potrzeba? Pamietasz temat ledow a6c6 na tyl do b7? Kiedy rezamy? wyslane z niestandardowego s4 active no jakoś po 15 stycznia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzies to widzialem, chyba w ikea ... tak, kiedyś kupowałem w IKEA ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- btw. Sezon na PIT-a rozpoczęty ... zahacz o monopolowy i wymień zakup na wypełnione zeznanie podatkowe .... a po drugie btw Jakby ktoś był chętny na wyjazd na ryby w maju do Norwegii najlepiej z dużym autem to niech pisze PW teść zbiera ekipę. na co zasiadka? w Szwecji kilka razy byłem na szczupakach. mega lubię łowić na blachę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co tam słychać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do około 15 stycznia beznadziejnie. co potrzeba?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słuchać?
-
Resetujące się bixenony
myśle ze błędów nie będzie. a na 90% kończą się palniki. to już któraś b7 z takimi objawami.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
w granicach 100-150zł za parę.
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
i jak ci sie woda wymiesza nawet w najmniejszym stopniu z zanieczyszczeniami z wnętrza lampy i nie usuniesz jej do ostatniej kropli to wysychając zostawi zacieki. a pomysł z czyszczeniem klosz od środka jak napisałeś: "drutem i szmatką" tez sredni bo porysowanie klosza gwarantowane.
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
nie radzę płukać lampy bez jej rozebrania. bo narobisz zacieków nawet wodą destylowaną.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie zawalony jestem pracą. tak samo jak przed swietami. wiec nie mam wolnego:kwasny: i co za tym idzie butla chyba bedzie mi zbedna bo nawet nie mam czasu pojśc do garażu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem panowie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jestem w suwałkach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi: panowie Wesołych Świąt, żeby auta błyszczały jak po robicie Vario, i Miedzika niezawodności i wyposażenia jak jak po robocie u Bart-s'a dociekliwości Arkadiusza z zadawaniu pytań umiejętności robienia zdjęć Slo, żeby móc dokumentować postępy rezania komunikatywności madasa i Madbara, żeby na spotach zawsze było o czym gadać dobrego humoru nice21 żeby nawet te nie w pełni legalne mody przeszły przegląd. i wszyscy których nie wymieniłem, żebyście byli wnosząc swój wkład w działanie i życie forum a przede wszystkim wora pieniędzy żeby było nas stać. spełniać marzenia uciekam na polski biegun zimna ciekawe jak w tym roku zaskoczy pogoda do oby szybkiego zobaczenia:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to tesco? mi pasuje od 16
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja jestem w Suwałkach od poniedziałku rano. Kamil musimy w końcu się spotkać i rozliczyć się.
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
klucz 5,5 mm pamiętaj tylko ze projektor na dole jest montowany na gumowych dystansach i przy ponownym montażu projektora nie przykręcaj na maxa. tylko musisz zgrać światła mijania ( soczewka) z zarówką która jest obok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam.
-
Rezanie bixenonu
nie soczewka sie nagrzeje. tylko zanim przetwornic ustabilizuje napięcie. ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- q7 to najłatwiejszy projektor do upchania w lampach b5.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pamietaj jeszcze takiego grudnia, zebym nawet chwili nie miał:kwasny:wiec moja obecność w sobotę 50/50.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jednak myślisz o s4 b5?
-
Rezanie bixenonu
bo innej konstrukcji jest odbłyśnik soczewki i co za tym idzie inaczej formowany jest strumień świetlny, który daje więcej światła przed autem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zmienisz zwrotnicę to założysz. a jak zmiana zwrotnicy to przegub i jeden wahacz. w a4 b5 chcesz mieć większe hamulce to najtańsze są 312 mm bo zmieniasz jarzmo i wszystko smiga na starej zwrotnicy i zacisku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gwerty, juz Ci pisałem na priva, ale oczywiście chetnie pochwalę i na forum. Jesteś absolutnie "miszczem" . A na poważnie. Gwarty wymienił mi w sobote odbłyśniki, były już nieco zmatowiałe, soczewki na takie czystsze z fioletowym reflexem i dorzucił do tego parę Nightbreakerów. Mam zwykłe soczewkowe H7 u siebie, ale po tej sobotniej szybkiej robótce jest odmiana nie do uwierzenia. A sama robota, no cóż pełna profeska. Gdyby nie to, że co rusz mi coś wpadało do komory silnika przy demontażu i montażu, to ani godziny by ta robota nie zajęła. A ci co maja zwykłe H7 w B6, to wiedzą, jak w tej lampie jest ciasno.... Jak przeróbka, czy regeneracja lamp, to tylko Gwerty. Dziękuję... ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Ja to samo miałem jak lampy u Grzesia zmieniłem. Jest o wiele bezpieczniej nocą, a bezpieczeństwo to podstawa:wink: Widzieliście ten karambol w belgii?? Masakra dzięki za słowa uznania i jak coś polecam sie na przyszłość. Lele jak będziesz wybierał się do poznania to daj znać to zajrzymy do tej lampy co wspominałeś ze potrafi drżeć
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
jak dobrze zrobione to będzie. u siebie klamki wewnętrzne z chromu zrobiłem w czarny mat zrobiłem, trzyma rok i zero śladów. co prawda lakier został utwardzony płynnym szkłem
-
Przygasające ksenony
jeśli interesują cie dobrze świecące xenony to wpadnij po poznania ogarniemy od reki. można wymienić odbłyśniki bez rozklejania lamp. nie regeneruję odbłyśników ale mam dostęp do ori niewypalonych.