Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam przed lifta ale w zasadzie serce i elektronika to już II lift więc tutaj z podłączeniem też nie byłoby problemu. Silnik, zegary, manetka itp to wszystko II lift. A kiera nawet z B6 różnice w wyprowadzeniach pinów i trochę plastiku trzeba podciąć żeby to wsadzić do b5. sam próbowałem ale stwierdziłem. ze jednak kupię ori manetkę temp. do b5 fl i tak leży z rok. ale ostatnio lele wjechał na ambicję wiec może w końcu znajdę czas.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja?
-
[ALL B5] A 4 b5 ;)
jaka kierownica? co do zderzaka s4 to ciekawa propozycją. po co progi malować progi i dokładkę w zderzaku tył.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
rak rezystancyjny grzeje sie i pobiera tyle samo prądu. tyle ze oszczedze sie xenony. jak impulsowy to pobiera znacznie mniej prądu. i nie grzeje sie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja jestem za ale za miesiąc na 11 listopada bede w suwałkach.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
hidy z allegro sobie odpuść, same z nimi problemy. jak chcesz ori xenon to w tych lamoach to masz wstawiasz projektor pod d1s,d2s, d3s, d4s do tego przetwornice palniki. samopoziom spryski i masz w pełni legalne xenony. ale można tak jak mówi Fr0styyy. lepiej wsadzić porządny projektor bixenonowy. do tego wszystkie potrzebne elementy i dopiero będzie to porządnie swiecić.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
jak nie masz w aucie samopoziomu i siedzą poprostu silniczki krokowe. to jest możliwe ze są w różnych ustawieniach( rożnie wysunięte trzpienie)i musisz je wyjąc i ręcznie ustawić.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
właśnie cały szkopuł w tym ,że wolę jak zostanie tak jak jest ..."niebiescy" mają mniej argumentów by zabrać szmaty:wink: a i dodatkowe "parę" watt też się przyda czasem w nocy ---------- Post dopisany at 03:33 ---------- Poprzedni post napisany at 03:31 ---------- poza tym...dobre żarówki led kosztują koło150 pln'ów innym sposobem na dzienne w miejscu drogowych, nie tracą ich funkcjonalności. jest moduł zciemniający h7 do 30% jako drl. i zachowujemy pełną funkcjonalność. biź wspomagany drogowymi h7 i możliwość flesha.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
w zespolonych lampach miejsce na przetwornice jest od dołu. ori przetwornice typu d2s przykręca się na 6 wkrętów. ale można wsadzić tam tez różne. i ogarnąć kable od dołu żeby po otwarciu maski nie było widać żadnych kabli.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cały wieczor siedziałem i lutowałem smd do oświetlenia przy ostatnich ręka już się trzęsła i ciężko było dobrze położyć diodę pod hot ait. chyba za dużo procentów:decayed:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
od 17 to teraz siedziałem i lutowałem smd do oświetlenia przy ostatnich ręka już się trzęsła i ciężko było dobrze położyć diode pod hot ait. ale mam całe oświetlenie na jednej barwie. i do tego żarówki prostojowe pasujące pod bix z palnikiem 4300K. a nie po chamsku wpadające w lekko niebieskie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
czyi wstawia diody led zamiast zwykłych żarówek i żeby to świeciło na biało a nie ma czerwono usuwa czerwony barwnik od spodu tarczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
problem był z przetwornicą hid. teraz siedzą przetwornice koito d2s i nowe palniki philips. ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- jak będą rozklejone do malowania to czyszczenie kloszy w środku. może byś wymiana odbłyśników soczewek na niewypalone ori. ale mogę wstawić projektory bihalogenowe/bixenonowe itp. np z a6 c7. q7. lub inne. palniki i przetwornice jak coś też mam. ewentualnie jak klosze zniszczone to polerka.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
cieszę się , ze dobrze świeci. nie ma sensu oszczędzać parę groszy i pchać się w hidy.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
sam robiłem. schematy z elektrody.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak najbardziej.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wsadziłem dziś moduł komfortowych kierunków. jutro jeszcz clh z opcją doświetlania zakrętów.
-
Rezanie bixenonu
to nie miejsce na takie typu pytania. w dziale giełda jest wątek o sprzedazy bixenonów,ewentualnie pw, tu sprawy techniczne.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
w c7. dołozony jest jeszcze plastikowy limiter. tylko ze on jest na soczewkę razem z maskownicą. jest kilka fajnych projektorów dynamicznych. przesłona jest na wałku sterowanym silniczkiem krokowych. te świecą fajnie tylko ze podłączenie ich to już nie tylko dwa kable od przesłony.
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
rozkleić i skleić ponownie.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
nie. wszystko zależy kto czego oczekuje i w jakich warunkach jeździ miasto i wąskie, kręte drogi moim wygrywają b8. jak ktoś jeździ nocą, proste szerokie drogi , autostrady itp to c7 ale to zawsze jest kompromis między czymś a czymś.
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
maja inna. są na miękkim kleju, częste zmiany temperatur i brud powodują rozszczelnienia klej zapycha się brudem i są przecieki między obudową a kloszem.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
w b8 są śrubki do regulacji pochylenia przesłony. ta się tym ustawić linię odcięcia bardziej lub mniej rozmyta. a co do b8 a c7. b8 zapewnia strumień swiatał szerszy ale nieco krótki. podobnie na drogowych. c7 świeci nieco węziej ale dalej, tak samo na drogowych.
-
Rezanie bixenonu
a co mam powiedzieć. pod wzgle4dem swiecenia to bez roznicy zespolone czy dzielone. jedne i drugie mozną zrobić na porzednych projektorach bixenonowych. a co do wyglądu to wszystko zalezy od ciebie czego oczekujesz p&p . czy je4stes w stanie podciac błotnik i dolutowac kostki wtedy zeslonoe. w tej chwili mam dzielone lampy in pro na warsztacie. moge zrobic z nich bixenon z polerowanymi kloszami z nałozonym uv i utwardzeniem powierzchni płynnym szkłem za 600zł( czarne kierunki w komplecie.)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota i przepraszam wszystkich ,że tak szybko musiałem uciekać. wie ktoś co się dzieję z bart-s'em , ze tak rzadko zagląda ostatnio na spoty?