Treść opublikowana przez Gwerty
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
i to są słowa rezacza...? no co wy obleśne zegary b6 do kultowych b5:decayed:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Na pewno gada z ori MF B6 moje gada z kierą a6 c5 to napewno bo sprawdzałem je p kupie w c5. a wiec jak z c5 to i z b5 powinno gadać.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
oczywiście ze można. dipa ruszają jedynie środki ropopochodne np. oleje smary wszystko inne można śmiało używać.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
człowiek całe życie się uczy:decayed:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
zobaczymy jak z czesem wyjdzie. ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 10:01 ---------- kilka jesiennych zdjęć:
-
montaż silniczka w xenonie
tak. tylko adaptacja.
-
palniki D2S, jakie kupić,
palniki d2s, d4s. mają zapłonnik w przetwornicy i co za tym idzie te przetwornice są bardziej odporne na kiepskie palniki niż d1s, d4s gdzie zapłonnik jest w palniku, jak jest kiepski zapłonnik to szybko pada przetwornica. jak coś to mam palniki philips d2s 4300k. nowe w kartonach po 100zł szt.
-
montaż silniczka w xenonie
tu masz w temacie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/ pamietaj ze po adaptacji, trzeba ręcznie ustawić wysokość świecenia
-
montaż silniczka w xenonie
je4sli dobrze go poskładałes to bedzie działać. ale bedziesz musiał z poziomu vaga ustawić wysokośc swiateł.
-
montaż silniczka w xenonie
tak musi wejść z ten biały uchwyt. regulacją skręcasz tak żeby odbłyśnik był jak najbliżej obudowy. wtedy bez problemu wkładasz główkę silniczka w uchwyt i dopiero zapinasz go w mocowaniu przekręcając.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jutro po 10 jestem na mycie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku w piątek do 14 masz kogoś umówionego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie jest taki do wyrwania od diesla własnie ale nie wiem jak z FIS i taniej niż tu Hmm gdyby sprawdzić FIS i by było Git majonez to nawet jutro bym podleciał;-P On za niego chce 100 zł z tego co mi mówił ale nie wiadomo czy FIS działa:whistling: Ten drugi FIS ok ale od PB on jest No jest od PB ale to tylko kwestia przekodowania licznika na ON i zmiana tarcz:whistling: Kurde wziąłbym od Ciebie ale jak bedzie "uszkodzony" co się okaże dopiero przy montażu to wieeeelka lipa;-/ fis mozna sprawdzić podłączając licznik na stole. w niebieskiej kostce 1 i 23 pin podajesz 12V 7 i 9 pin podajesz mase mowa o liczniku poliftowym zegarek elektroniczny. ewentualnie a6 c5 po lifcie. ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- u mnie jest taki do wyrwania od diesla własnie ale nie wiem jak z FIS i taniej niż tu Hmm gdyby sprawdzić FIS i by było Git majonez to nawet jutro bym podleciał;-P On za niego chce 100 zł z tego co mi mówił ale nie wiadomo czy FIS działa:whistling: Ten drugi FIS ok ale od PB on jest No jest od PB ale to tylko kwestia przekodowania licznika na ON i zmiana tarcz:whistling: Kurde wziąłbym od Ciebie ale jak bedzie "uszkodzony" co się okaże dopiero przy montażu to wieeeelka lipa;-/ NO to nie ode mnie a u mnie na szrocie zawsze możesz podjechać i sprawdzić na miejscu A czy nie rozkoduje mi się licznik jak podłączę inny?? Bo ja mam immo w liczniku:whistling: a tego nie wiem... chyba że podjedzie się do jakiegoś elektryka o sprawdzenie do elektryka to mozesz jechac podłączyć piecyk eletryczny na zimę. jesli chodzi o licznik to do kogoś kto to ogarnia i daje rade z vag-tacho, sam kodowanie to nie wszystko.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o wskazówki bym sie bał. to ze są dziwnie ustawine to zaden problem pod warunkiem ze nie są silniczki skopane. robisz test zegarów i ustawiają sie wskazówki w pionie jak nie to kryguje sie ich połozenie do pionu. ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- u mnie jest taki do wyrwania od diesla własnie ale nie wiem jak z FIS i taniej niż tu Hmm gdyby sprawdzić FIS i by było Git majonez to nawet jutro bym podleciał;-P On za niego chce 100 zł z tego co mi mówił ale nie wiadomo czy FIS działa:whistling: Ten drugi FIS ok ale od PB on jest No jest od PB ale to tylko kwestia przekodowania licznika na ON i zmiana tarcz:whistling: Kurde wziąłbym od Ciebie ale jak bedzie "uszkodzony" co się okaże dopiero przy montażu to wieeeelka lipa;-/ NO to nie ode mnie a u mnie na szrocie zawsze możesz podjechać i sprawdzić na miejscu A czy nie rozkoduje mi się licznik jak podłączę inny?? Bo ja mam immo w liczniku:whistling: nie poprostu nie odpalisz auta bedzie ciągle gasło. imm rozłaczy. nic wiecej sie nie stanie
-
podswietlane Klamki
powoduje spadek napięcia. bez rezystora na diodę pójdzie około 12V-14V a dioda powinna być zasilana w zależności od koloru 2,2V-4V i rezystor jest po to żeby wywołać spadek napięcia do przewidzianej dla konkretnej diody. diody można podłączyć bezpośrednio pod 12V. pod warunkiem ze będą połączone szeregowo i suma spadków napięć na nich będzie równa napięciu zasilania.
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
kiedy bixenon?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak nie dogadam sie z kasjanem i bede w listopadzie i bedziesz ją miał to se zgłoszę.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
zrób miejsce w skrzynce.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jaki masz wzmacniacz i skrzynię? może do paska bym przytulił
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
opchnołeś już swoje graty?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
kilka fotek rozklejonych lamp gdzie woda długo lała się przez regulacje. wnętrze lampy zdjęta zębatki regulacji: trzpień z uszczelnieniem który puszcza wodę i brud : i silniczek samopoziomu który już lekko zardzewiał: warto co jakiś czas zmienić uszczelnienie i zaślepić otwór od regulacji w błotniku. tak żeby spływająca woda nie lała się bezpośrednio na regulację.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zrobimy sobie "Mały Ostrów" o nie. już nigdy więcej nie będę otwierał namiotu z pilota:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przy flaszce to wyjdzie co najmniej quadraxenon
-
Kiera b6/b7
wieloklin taki sam jak w b5 po lifcie(duży wielkoklin) ale elektryka różna. z b6 jak zmieniasz wtyczki to bedzie działał poducha ale z b7 już nie będzie tak wesoło. bo poducha dwu nabojowa a w b5, b6 jedno nabojowa i do tej pory temat otwarty czy wystrzeli tak jak powinna.